דלג לתוכן העמוד

תוכניות אפיקי הצלחה

מִנהל שירותי קהילה יזם תוכנית חדשנית שמטרתה חילוץ מעוני וחיזוק חוסנה הכלכלי של העיר

תוכנית אפיקי הצלחה, מציעה מודל חברתי חדשני ביחס לצמצום ממדי העוני בירושלים במגזרים השונים והעלאת רמת ההכנסה של משפחות, יחידים ובני נוער בירושלים באמצעות מפת דרכים ייעודית ומקיפה.

 

פנו אלינו

ליצירת קשר והצטרפות לאחת מתוכניות אפיקי הצלחה מוזמנים לפנות אל מנהל התוכנית מר אבי מוליאן

בטלפון: 02-6297213, או בדוא"ל לחצו כאן

לפניות בטופס מקוון לחצו כאן

למילוי שאלון מקוון לחצו כאן


לפניות לאחת מתוכניות אפיק תעסוקה:

נחשונית:
שירה: 02-5456611 או בדוא"ל: MaShira@jerusalem.muni.il

תוכנית אימון אישי - תעסוקתי:
נעמה: 02-5800004 או בדוא"ל: office@tasukati.org

עולים על הגל:
גלינה: 054-2696610 או בדוא"ל: connect@young-jerusalem.org.il

חזור לראש הדף

קידום תעסוקתי ופיתוח יזמות

מגוון רחב של תוכניות תעסוקתיות לקידום תעסוקתי, לסיוע בהשתלבות בעבודה איכותית או בפיתוח יזמות עסקית, ליווי מקצועי אישי ארוך טווח. התוכנית מיועדת לכל תושב בגיל העבודה המעוניין בקידום מעמדו התעסוקתי והכלכלי, כמו גם ליזמים המעוניינים להקים עסק או לפתח עסק קיים. המשתתפים בה זוכים בהזדמנות למימוש היכולת התעסוקתית שלהם במטרה להגדיל את כושר השתכרותם.​

חזור לראש הדף

כלכלת המשפחה

 מיועדת לציבור הרחב ומכוונת לקידום החוסן הכלכלי - משפחתי תוך שאיפה לחתירה לאיזון כלכלי. במסגרת זו, מועברות סדנאות והרצאות וניתן ייעוץ אישי ומשפחתי בתחום כלכלת המשפחה, אשר במסגרתם נעשית למידה שיטתית ומערכתית על מרכיבי התקציב המשפחתי: הכנסות והוצאות, ניהול התקציב המשפחתי, הקניית מודעות לקביעת סדר עדיפויות אישי ומשפחתי, צרכנות נבונה, עמידה ביעדי התקציב ועוד. כך, שבסיום הליווי הניתן במסגרת התכנית יישארו בידי המשפחות כלים משמעותיים ומעשיים לניהול כלכלי של משק הבית.


במסגרת התוכנית מתקיים שיתוף פעולה עם מינהל חינוך להכנסת מערכי שיעור של חינוך פיננסי לכיתות ט'-י"ב בבתי ספר ברחבי העיר. מטרות השיעורים הנם מתן כלים וידע בתחום ההתנהלות הכלכלית והטמעת חשיבה פיננסית מודעת. בין הנושאים הנלמדים: צרכנות נבונה, התנהלות כלכלית מושכלת, חשיבותם של חסכונות, דיני עבודה לנוער ועוד.

 

חזור לראש הדף

קידום משפחות

תוכניות קידום להובלת משפחות בתהליכי שינוי ממצבים של משבר, עוני ותלות למצבים של חוסן נפשי, צמיחה ועצמאות

מהות התוכניות:

ליווי המשפחה ברבדים של שדרוג כלכלי , תעסוקתי ומשפחתי. התוכניות מתבצעות באמצעות מנחה משפחות ייעודי העובד עם המשפחות ב-5 תחומי פעולה: תחום התעסוקה, מיצוי זכויות, ניהול כלכלי, העצמה אישית ופיתוח קהילתי. משך כל תוכנית בין 18- 24 חודשים.

 

חזור לראש הדף

אפיקי תעסוקה

נועד לסייע למחפשי עבודה, יזמים ובעלי עסקים להשתלב בעבודה, לשדרג את מצבם התעסוקתי, להקים או לפתח עסק קיים.

מגוון התוכניות באפיק תעסוקה נותנות מענה לאוכלוסיות מגוונות ברחבי העיר אשר אינן מקבלות שירות במרכזי התעסוקה הקיימים.

תוכניות אלו שמות את הפרט במרכז, תוך התחשבות בצרכים הייחודיים של המשתתפים על מנת להביא להשתלבות מהירה בתעסוקה בירושלים. באמצעות תוכניות אלו רוכשים המשתתפים כלים מעשיים להשתלבות מוצלחת בתעסוקה או בתחום פיתוח היזמות.

בין מגוון האוכלוסיות המקבלות מענה במסגרת אפיק התעסוקה, ניתן למנות את תושבי מזרח העיר, עולים, מחפשי עבודה בגילאים 45- 60, נשים חרדיות, יוצאי אתיופיה ועוד.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו על מנת שנוכל לסייע לכם להשתלב בתעסוקה שתתאים לצרכים שלכם.

למידע נוסף ויצירת קשר - לחצו כאן

 

חזור לראש הדף