דלג לתוכן העמוד

שימור עצים

פרסום אישור כריתת / העתקת עצים

בהתאם לפקודת היערות, מובא בזאת לידיעת ציבור התושבים פרסום רשימת העצים שאושרו לעקירה ע''י פקיד היערות בעיריית ירושלים.
1.במהלך 14 יום מהפקת רישיון העקירה.
2.פירוט רשימת סוגי העצים ניתן לבדוק מול משרדי מחלקת הגננות בטלפון 02-6297753.


הגשת ערר:

הגשת ערר תוגש למשרד החקלאות, באמצעות דוא"ל לחצו כאן  

 

 

פרסום אישור כריתת והעתקת עצים
שם רחוב מספר / סוג גוש / חלקה סיבת העקירה / העתקה

תאריך הוצאת הרשיון - תוקף הרשיון

ניתן להגיש ערר עד ליום
יששכר 9 (כריתה)
ברוש מצוי-1
פלפלון בכות-1
פנסית דו-נוצתית-1
עץ מת-2
30014
181
הריסה ובניית בניין חדש
6.10.19-
20.10.19 -19.10.20
20.10.19
יעקב דה האז 13 (כריתה)
בוקיצה נמוכה-2
30719
41
שדרוג לגן חדש
23.9.19-
7.10.19-6.10.20
7.10.19
ויקטור ויוליוס 16(כריתה)
בוקיצה נמוכה-4
30645
47
שדרוג לגן חדש
23.9.19-
7.10.19-6.10.20
7.10.19
זלמן דרוק 65 (כריתה)
כליל החורש-2
אורן ירושלים-1
30565
72
בניית מקווה טהרה חדש
19.9.19-
3.10.19-2.10.20

3.10.19
זלמן דרוק 65 (העתקה)
אדר סורי-4
אלון מצוי-1
30565
72
בניית מקווה טהרה חדש
19.9.19-
3.10.19-2.10.20

3.10.19
אל עסאמי 30 שועפט (העתקה)
זית אירופי-54
30551
59,60,61
בניית 24 כתות לימוד ו-2 גני ילדים
18.9.19-
2.10.19-1.10.20
2.10.19
המרגלית פינת החסידה (כריתה)
אורן הצנובר-1
אורן קפריסאי-5
ברוש קירח-1
28051
31
סלילת כביש גישה לבית כנסת
16.9.19-
30.9.19-29.9.20
30.9.19
שדרות נווה יעקב 53 (כריתה)
ליגוסטרום יפני-1
ושינגטוניה חסונה-1
30642
12
תוספת 2 קומות - תמ"א 38
5.9.19-
18.9.19-13.9.20
19.9.19
שירת הים 1 (כריתה)
אורן הצנובר-4
אורן ירושלים-1
אזדרכת מצויה-1
ברוש מצוי-1
מכנף נאה-3
סיסם הודי-1
30717
20
בניית 3 כתות גן ילדים
5.9.19-
19.9.19-18.9.20
19.9.19
הנרייטה סולד 20 הכפר השוודי (כריתה)
אורן ירושלים-28
30395
1
קווי חיץ - סכנת שריפה לפי דו"ח כיבוי אש - ירושלים
4.9.19-
18.9.19-13.9.20
18.9.19
הבושם 2 (כריתה)
ברוש מצוי-4
בוקיצה נמוכה-6
דולב מזרחי-2
28051
40
שדרוג לגן חדש
2.9.19-
17.9.19-1.9.20
17.9.19
הבושם 2 (העתקה)
זית אירופי-3
28051
40
שדרוג לגן חדש
2.9.19-
17.9.19-1.9.20
17.9.19
עזרת תורה 26 (כריתה)
בוקיצה נמוכה-2
30080
286
שדרוג לגן חדש
2.9.19-
17.9.19-1.9.20
17.9.19
אלעזר המודעי 13(כריתה)
אגס תרבותי-1
אזדרכת מצויה-3
אלה אטלנטית-1
אלון ארוך עוקצים-2
אשחר רחב עלים-1
בוקיצה נמוכה-2
ברוש גדול פירות-1
הדר התפוז-1
פלפלון בכות-1
רוביניה בת שיטה-2
30004
77, 83
תמ"א 38 – הריסה ובניה
26.8.19-
9.9.19-8.9.21
9.9.19
נחל קידרון (העתקה)
זית אירופי-6
 
מאסף ביוב וכביש גישה
26.8.19-
9.9.19-8.9.21
9.9.19
נחל קידרון (כריתה)
זית אירופי-33
פיקוס התאנה-2
 
מאסף ביוב וכביש גישה
26.8.19-
9.9.19-8.9.21
9.9.19
נחל קידרון מתחם 2064 (כריתה)
אילנטה בלוטית-2
ושינגטוניה חסונה-2
זית אירופי-275
 
מאסף ביוב וכביש גישה
26.8.19-
9.9.19-8.9.21
9.9.19
נחל צופים גבעה צרפתית (העתקה)
אלון התבור-1
אלון מצוי-6
31351
2
בניית חניון תת קרקעי
20.8.19-
3.9.19-2.9.21
3.9.19
נחל צופים גבעה צרפתית (כריתה)
אלון מצוי-10
ברוש מצוי-3
חרוב מצוי-1
פלפלון בכות-1
31351
2
בניית חניון תת קרקעי
20.8.19-
3.9.19-2.9.21
3.9.19
שיירת הר הצופים (כריתה)
ברוש מצוי-14
30509
47
הארכת קו רכבת קלה
18.8.19-
1.9.19-31.8.21
1.9.19
שד' גולדה מאיר/הר חוצבים (כריתה)
מייש אפריקאי-2
30539
21
הסדרי תנועה חדשים
18.8.19-
1.9.19-31.8.21
1.9.19
וויץ / פרבשטיין (כריתה)
אדר סורי-1
אורן הצנובר-1
אורן ירושלים-3
אילנטה בלוטית-39
אלה אטלנטית-1
אשחר רחב עלים-1
ברוש גדול פירות-2
זית אירופי-1
כליל החורש-2
לגסטרמיה הודית-3
מילה ירוקת-עד-15
מייש דרומי-4
ער אציל-2
פיקוס התאנה-1
פלפלון בכות-1
צפצפה שחורה-7
רימון מצוי-1
שיטה כחלחלה-29
שקד מצוי-5
תות לבן-1
128,171,
172,175,
201
סלילת כביש חדש - כביש 16
13.8.19-
27.8.19-26.8.21
27.8.19
וויץ / פרבשטיין (העתקה)
אלה אטלנטית-7
זית אירופי-8
חרוב מצוי-1
מילה ירוקת-עד-1
פיקוס התאנה-1
128,171,
172,175,
201
סלילת כביש חדש - כביש 16
13.8.19-
27.8.19-26.8.21
27.8.19
שד' בן צבי 1 גן סאקר (כריתה)
אורן הצנובר-9
אילנטה בלוטית-23
אשחר רחב עלים-1
בוקיצה נמוכה-1
ברוש מצוי-1
ושינגטוניה חוטית-4
טכסודיון דו-טורי-3
פיקוס התאנה-1
שקד מצוי-1
30864
22
בניית בריכת איגום
5.8.19-
19.8.19-18.8.20
19.8.19
שד' בן צבי 1 גן סאקר (העתקה)
זית אירופי-6
30864
22
בניית בריכת איגום
5.8.19-
19.8.19-18.8.20
19.8.19
נתיב המזלות – לאורך הרחוב (כריתה)
מילה – סוגים שונים
 
שדרוג רחוב לחדש – התקנת מערכת מים חדישה
5.8.19-
19.8.19-18.8.20
19.8.19
מאיר בלבן – לאורך הרחוב (כריתה)
בוקיצה נמוכה - 14
 
שדרוג רחוב לחדש – התקנת מערכת מים חדישה
5.8.19-
19.8.19-18.8.20
19.8.19
יגאל אלון 12 (כריתה)
ברוש מצוי - 2
30723
6
תוספת בניה – ממדי"ם
4.8.19-
18.8.19-17.8.20
18.8.19
צונדק 8 (כריתה)
אורן ירושלים-2
30723
37
תוספת בניה – ממדי"ם
4.8.19-
18.8.19-17.8.20
18.8.19
דרך חברון, צומת נעמי/אלבק (כריתה)
אורן ירושלים-1
ברוש גדול פירות-1
לגסטרמיה הודית-6
30108
29, 31
שינויים גיאומטריים – תחבורה צבורית
4.8.19-
18.8.19-17.8.20
18.8.19
בייט 6 עד צומת ג. מרדכי (כריתה)
אורן ירושלים-19
אורן קפריסאי-1
אילנטה בלוטית-71
בוקיצה שעירה-1
ברוש מצוי-12
דולב מזרחי-20
מילה ירוקת עד-3
מייש דרומי-1
ספיון השעווה-1
30116,
30868,
30338
בניית מנהרת בייט – כביש 16
11.7.19-
4.8.19-28.7.21
4.8.19
יהודה 31 (כריתה)
אורן ירושלים-2
20008
83
תוספת קומה לבית ספר - כתות למוד
28.7.19-
11.8.19-10.8.21
11.8.19
אביעד 3 (כריתה)
אורקריה רמה-1
אורן ירושלים-2
תמר קנרי-1
30184
22
תמ"א 38
21.7.19-
4.8.19-3.8.20
4.8.19
א בן שפרוט 19 (כריתה)
אורן ירושלים-2
30038
221
תמ"א 38
21.7.19-
4.8.19-3.8.20
4.8.19
החיד"א 29 (כריתה)
זית אירופי-1
30166
114
תוספת בניה – תמ"א 38
18.7.19-
1.8.19-31.7.20
1.8.19
החיד"א 29 (כריתה)
קליסטמון-1
רימון מצוי-1
ברוש מצוי-3
אילנטה בלוטית-3
שיטה כחלחלה-1
רוביניה-1
30166
114
תוספת בניה – תמ"א 38
18.7.19-
1.8.19-31.7.20
1.8.19
יהודה הנשיא 2 (כריתה)
ברוש מצוי - 1
30172
198
הריסה ובניה חדשה
16.7.19
30.7.19-29.7.20
30.7.19
בייט 6 עד צומת ג. מרדכי (העתקה)
אלון ארוך העוקצים-1
דולב מזרחי-3
30116,
30868,
30338
בניית מנהרת בייט – כביש 16
15.7.19-
29.7.19-28.7.21
29.7.19
בייט 6 עד צומת ג. מרדכי (כריתה)
אורן ירושלים-19
אורן קפריסאי-1
אילנטה בלוטית-71
בוקיצה שעירה-1
ברוש מצוי-12
דולב מזרחי-20
מילה ירוקת עד-3
מייש דרומי-1
ספיון השעווה-1
30116,
30868,
30338

בניית מנהרת בייט – כביש 16

11.7.19-
29.7.19-28.7.21
29.7.19
שדרות רופין (כריתה)
אורן ירושלים-1
אילנטה בלוטית-22
ברוש מצוי-3
ושינגטוניה חסונה-2
מייש דרומי-2
שיטה כחלחלה-3
תמר מצוי-1
30135,
,30335
82,84,94,
207,108

סלילית שביל אופניים חדש

11.7.19-
25.7.19-24.7.21
25.7.19
א.שטרן 10 (כריתה)
תמר קנרי-1
סייגרוס רומנוף-1
משמש מצוי-1
קקטוס-1
ושינגטוניה חסונה-1
בוקיצה-1
ברוש מצוי-1
30413
98

תמ"א 38

8.7.19-
22.7.19-21.7.20
22.7.19
הזכרון 1-יד ושם (העתקה)
אלון ארוך העוקצים-1
זית אירופי-5
30348,
30349
2,3,4

בניית בית אוצרות תת-קרקעי

7.7.19-
21.7.19-20.7.21
21.7.19
הזכרון 1-יד ושם (כריתה)
אורן הצנובר-4
אורן ירושלים-9
אלון ארוך העוקצים-2
ברוש מצוי-3
זית אירופי-5
חרוב מצוי-33
30348,
30349
2,3,4

בניית בית אוצרות תת-קרקעי

7.7.19-
21.7.19-20.7.21
21.7.19
טיילת שרובר 2 (העתקה)
אלה אטלנטית-1
אלת הבוטנה-1
זית אירופי-2
30152
1

עבודות פיתוח בטיילת

7.7.19-
21.7.19-20.7.21
21.7.19
טיילת שרובר 2 (כריתה)
ברוש מצוי-2
הדר הלימון-1
זית אירופי-3
חרוב מצוי-3
כליל החורש-1
משמש מצוי-1
ערבה מחודדת-1
פיקוס התאנה-2
רימון מצוי-1
שקד מצוי-6
תמר קנרי-1
30152
1

עבודות פיתוח בטיילת

7.7.19-
21.7.19-20.7.21
21.7.19
אמציה 1 (כריתה)
אזדרכת מצויה-1
בוקיצה נמוכה-5
מייש דרומי-1
תמר מצוי-1
30004
66

בניית 3 כתות גן

7.7.19-
14.7.19-13.7.21
14.7.19
דב יוסף, פת בנבנישתי (העתקה)
זית אירופי-4
מילה ירוקת עד-1
פיקוס התאנה-1
מצ"ב לתוכנית

תשתיות לרכבת קלה – קטע 16

25.6.19-
9.7.19-8.7.21
9.7.19
דב יוסף, פת בנבנישתי (כריתה)
אדר סורי-1
אורן הצנובר-8
אורן ירושלים-93
אילנטה בלוטית-24
אלה ארץ ישראלית-1
אלה סינית-1
בוקיצה נמוכה-1
בן ברוש ליילנד-1
ברוש גדול פירות-1
ברוש מצוי-3
זית אירופי-3
כליל החורש-2
מילה ירוקת עד-4
מכנף נאה-4
סיסם הודי-1
ער אציל-1
פיקוס התאנה-1
צפצפה מכסיפה-23
קליטוריס-3
רוביניה בת שיטה-38
שיח אברהם-1
מצ"ב לתוכנית

תשתיות לרכבת קלה – קטע 16

25.6.19-
9.7.19-8.7.21
9.7.19
הרצוג 77-79 (כריתה)
ברוש מצוי-4
אורן ירושלים-3
אילנטה בלוטית-16
אשחר-3
מיאופורון-3
משמש מצוי-1
שסק יפני-2
30185
136

תמ"א 38

25.6.19-
9.7.19-8.7.21
9.7.19
צומת פת/בר יוחאי/הרצוג (כריתה)
אזדרכת מצויה-1
אילנטה בלוטית-22
אקליפטוס המקור-1
בוקיצה נמוכה-7
ברוש מצוי-4
ושינגטוניה חסונה-1
זית אירופי-1
כליל החורש-1
מכנף נאה-18
סייגרוס רומנזוף-1
רוביניה-3
תמר קנרי-2
30169,
30172

קטע פת דרום – רכבת קלה

24.6.19-
8.7.19-7.7.19
8.7.19
צומת פת/ בר יוחאי/הרצוג (העתקה)
זית אירופי-3
30169,
30172

קטע פת דרום – רכבת קלה

4.6.19-
8.7.19-7.7.19
8.7.19
שד' נווה יעקב (העתקה)
אורן הצנובר-1
אורן ירושלים-4
אילנטה בלוטית-3
בוקיצה נמוכה-29
ברוש מצוי-5
מילה סורית-2
פלפלון בכות-1
רוביניה-3
שקד מצוי-1
מצ"ב לתוכנית

תשתיות – רכבת קלה

24.6.19-
8.7.19-7.7.19
8.7.19
שד' נווה יעקב (העתקה)
זית אירופי-1
מצ"ב לתוכנית

תשתיות – רכבת קלה

24.6.19-
8.7.19-7.7.19
8.7.19
חוות הנוער הציוני-שי עגנון 24 (העתקה)
זית אירופי-1
30122
516

סלילת שביל גישה

23.6.19-
7.7.19-6.7.19
 7.7.19

 


חוות הנוער הציוני-שי עגנון 24 (כריתה)

אזדרכת מצויה-2
זית אירופי-2
אורן ירושלים-1
פיקוס התאנה-1
איקלפטוס המקור-3
אילנטה בלוטית-1
30122
516

סלילת שביל גישה

 23.6.19-
7.7.19-6.7.19
 7.7.19

 

הפלמ"ח 48 (כריתה)
אורן ירושלים-2
אזדרכת מצויה-2
אשחר רחב עלים-4
גרוויאלה חסונה-1
פלפלון בכות-1
רוביניה בת שיטה-3
שיח אברהם-1
שקד מצוי-2
תויה מזרחית-5
30121
96

הריסה ובניית בניין חדש – תמ"א 38

23.6.19-
7.7.19-6.7.19

7.7.19

האדמור מרוז'ין 11 (כריתה)
מכנף נאה - 1
גן בוסטון

שדרוג לגן חדש

18.6.19-
2.7.19-1.7.20

2.7.19

יהודה 31 (כריתה)
 אורן ירושלים-2
איקליפטוס המקור-2
20008
83

תוספת קומה לבית-ספר

10.6.19-
25.6.19-24.6.21

25.6.19

יפה נוף 11 (כריתה)
שסק יפני-1
תמר מצוי-1
30161
78

תמ"ה 38

10.6.19-
23.6.19-19.6.20

23.6.19

בצלאל-בזק, י. ליבוביץ (כריתה)
אגס קלרי-10
אדר סורי-12
אורן הצנובר-5
אילנטה בלוטית-1
אלה א. ישראלית-1
אלון מצוי-16
ברוש מצוי-27
דולב מזרחי-14
ושינגטוניה חסונה-1
זית אירופי-38
חרוב מצוי-9
כליל החורש-16
מילה ירוקת-עד-2
פילה פנסילבנית-6
מייש בונגה-2
מייש דרומי-11
שיטת הנגב-20
30337
171, 172

תשתיות רכבת קלה

4.6.19-
18.6.19-17.6.21

18.6.19

בצלאל-בזק, י. ליבוביץ (העתקה)
זית אירופי-3
מייש דרומי-1
30337
171, 172

תשתיות רכבת קלה

4.6.19-
18.6.19-17.6.21

18.6.19

מרגלית, הרדוף יקינטון, המחנכת (העתקה)
אדר סורי-2
זית אירופי-3
מצ"ב לתוכנית

תשתיות רכבת קלה

4.6.19-
18.6.19-17.6.21

18.6.19

מרגלית, הרדוף יקינטון, המחנכת (כריתה)
אורן הצנובר-26
אורן ירושלים-137
אורן קפריסאי-18
אורן קנרי-5
אזדרכת מצויה-2
אילנטה בלוטית-1
בוקיצה אמריקאית-1
בוקיצה ק. עלים-3
ברוש מצוי-20
עצים בשטח פרטי-6
כליל החורש-8
מילה סורית-1
מייש בונגה-18
מייש דרומי-27
עץ יבש-1
צפצפה מכסיפה-1
תות לבן-1
תמר מצוי-1
מצ"ב לתוכנית

תשתיות רכבת קלה

4.6.19-
18.6.19-17.6.21

18.6.19

לוי אשכול 36 (כריתה)
אילנטה בלוטית-3
ושינגטוניה חוטית-1
בוקיצה נמוכה-1
יצהרון מכסיף-1
משמש מצוי-1
30100
171

תמ"א 38

3.6.19-
17.6.19-16.6.20

17.6.19

לוי אשכול 30 (כריתה)
אילנטה בלוטית-1
ושינגטוניה חסונה-1
מילה סורית-3
פלפלות בכות-1
30100
176

תמ"א 38

3.6.19-
17.6.19-16.6.20

17.6.19

קדיש לוז לאורך הרחוב (העתקה)
זית אירופי-1
מצ"ב לתוכנית

סלילת כבישים והסדרי תנועה

2.6.19
16.6.19-15.6.29

16.6.19

קדיש לוז לאורך הרחוב (כריתה)
אורן ירושלים-1
ושינגטוניה חסונה-1
חרוב מצוי-1
שיטה כחלחלה-2
מצ"ב לתוכנית

סלילת כבישים והסדרי תנועה

2.6.19
16.6.19-15.6.29
16.6.19
קרית משה 7 (כריתה)
הדר התפוז - 1
30153
40

תמ"א 38

2.6.19
16.6.19-15.6.29

16.6.19

גדעון 15 כריתה)

ברוש מצוי-1
גרוויאלה -1
בוקיצה נמוכה-12
ושינגטוניה חסונה-2
30015
95

תמ"א 38

2.6.19
16.6.19-15.6.29

16.6.19

צביה ויצחק/ המרגלית (כריתה)
אורן הצנובר-1
אורן ירושלים-24
אורן קפריסאי-46
ברוש גדול פירות-9
ברוש מצוי-6
זית אירופי-1
עץ מת-1
מצ"ב לתכנית

תשתיות רכבת קלה – קטע 12

23.5.19-
6.6.19-5.6.20

6.6.19

ביתר 15 (כריתה)
אזדרכת מצויה-1
אלה ארץ ישראלית-1
שיטה כחלחלה-1
פלפלון בכות-1
תמר מצוי-1
ער אציל-1
30118
62

תמ"א 38

23.5.19-
6.6.19-5.6.20

6.6.19

הפלמ"ח 61 (כריתה)
אילנתה בלוטית-1
כליל החורש-1
30185
81

תמ"א 38

23.5.19-
6.6.19-5.6.20

6.6.19

מודעי, אילון, האייל, אגודת ספורט הפועל (כריתה)
דקל התמר-1
אדר סורי-10
אורן ארוך עלים-1
אורן ירושלים-1
אורן קפריסאי-3
אילנתה בלוטית-7
אלה ארץ ישראלית-1
בוקיצה קטנת עלים-5
ברוש מצוי-26
ברכינטון צפצפתי-6
דולב מזרחי-25
ושינגטוניה חוטית-2
זית אירופי-14
חרוב מצוי-9
יוקה פילית-1
כליל החורש-22
לגסטרמיה הודית-9
מייש בונגה-24
מילה ירוקת עד-15
מילה סורית-4
מייש/סוגים שונים-4
סיגלון-16
ערער/סוגי שונים-10
פנסית-14
צפצפה מכסיפה-10
צפצפה שחורה-1
שזיף הדובדבן-3
שקד מצוי-1
מצ"ב לתוכנית

תשתיות לרכבת קלה

21.5.19-
4.6.19-3.6.21

4.6.19

מודעי, אילון, האייל, אגודת ספורט הפועל (העתקה)
אדר סורי-1
אלון ארוך עוקצים-1
אלון הגלעין-8
אלון התבור-2
דולב מזרחי-1
זית אירופי-7
כליל החורש-1
מייש בונגה-6
ספיון השעווה-1
מצ"ב לתוכנית

תשתיות לרכבת קלה

21.5.19-
4.6.19-3.6.21

4.6.19

נתנאל לורך/דרך רבין (כריתה)
אדר סורי-15
אורן ירושלים-10
אילנטה בלוטית-13
איקליפטוס המקור-2
ברוש מצוי-11
כליל החורש-8
ספיון השעווה-4
עוזרר אדום-1
פיקוס התאנה-1
שיטה כחלחלה-1
30147
245

חפירה ודיפון לחניון רכבת קלה

19.5.19-
2.6.19-1.6.21

2.6.19

צבי יהודה, ימין אבות, כנפי נשרים (כריתה)
אגס קלרי-4
אדר מילני-1
אורן הצנובר-1
אורן ירושלים-7
אזדרכת מצויה-14
אילנטה בלוטית-6
אלון ארוך עוקצים-5
אלון מצוי-1
אשחר רחב עלים-1
בבוקיצה נמוכה-46
ברוש גדול פירות-2
ברוש מצוי-19
ברכינטון אדרי-2
הדר הלימון-1
ושינגטוניה חסונה-30
זית אירופי-5
יוקה פילית-6
לגרסטמיה הודית-1
ליגוסטרום יפני-4
מילה ירוקת עד-5
מילה סורית-18
מילה פנסלבנית-6
מייש בונגה-10
מכנף נאה-11
סייגרוס רומנזוף-4
סיגלון-2
ספיון השעווה-7
פלפלון בכות-3
פלפלון דמוי אלה-1
צפצפה מכסיפה-6
צפצפה שחורה-1
קאזורינה אשונה-1
קטלב מצוי-1
קליסטמון—5
רוביניה בת שיטה-4
שזיף הדובדבן-2
שסק יפני-2
שקד מצוי-2
תויה מזרחית-2
תות לבן-3
תמר מצוי-23
מצ"ב לתוכנית

תשתיות רכבת קלה

15.5.19-
28.5.19-27

28.5.19


צבי יהודה, ימין אבות, כנפי נשרים (העתקה)
ארז אטלנטי-1
דולב מזרחי-1
ער אציל-1
פנסית-1
תות לבן-1
מצ"ב לתוכנית

תשתיות לרכבת קלה

15.5.19-
28.5.19-27.5.21


28.5.19

בר גיורא 15(כריתה)
ברוש מצוי - 6
30078
57

הריסה ובניית בניין חדש – תמ"א 38

 
12.5.19-
27.5.19-26.5.20

27.5.19

אפרים ושיץ 2 (העתקה)
חרוב מצוי-1
30119
146

הריסה ובניית בניין חדש

.5.19-
22.5.19-21.5.20

22.5.19

אריה בעהם בית הספר הדו-לשוני (כריתה)

 

אדר סורי-1
חרוב מצוי-3
כליל החורש-3
מייש דרומי-1
שזיף הדובדבן-1
30501
75, 82, 83

תוספת אגף חדש

5.5.19-
19.5.19-18.5.21

19.5.19

צומת שמגר/ ירמיהו – עד צומת ירמיהו/ הצבי (כריתה)

אורן ירושלים-1
אילנטה בלוטית-8
בוקיצה נמוכה-18
ברוש מצוי-1
דולב מזרחי-2
זית אירופי-1
מילה ירוקת עד-1
מילה סורית-1
משמש-1
פיקוס התאנה-1
קזוארינה אשונה-1
שסק יפני-1
מצ"ב לתוכנית

פרויקט מת"צ חדש

2.5.19-
16.5.19-15.5.21

16.5.19

גבעת המבתר, ששת הימים, יגאל ידין, שועפת
(כריתה)

אורן הצנובר-37
אורן קפריסאי-42
אילנטה בלוטית-3
אלה אטלנטית-1
אלון התבור-2
ברוש מצוי-48
ברוש קירח-1
דובדבן יפני-1
חרוב מצוי-1
כליל החורש-10
מייש דורי-5
פלפלון בכות-1
קזוארינה אשונה-1
שיטה כחלחלה-308
שקד מצוי-8

מצ"ב לתוכנית

בניית חניון תת-קרקעי

1.5.192.5.19-16.5.19-15.5.21-15.5.19-14.5.21

15.5.19

האודם 41 (כריתה)

כליל החורש - 1

28055
3

תוספת בניה

1.5.19-15.5.19-14.5.20

15.5.19

קליין 1  (כריתה)

אילנטה בלוטית-4

ברכיטון אדרי-1

וושינגטוניה חוטית-1

מילה סורית-1

30010

23

תמ"א 38

30.4.19-

14.5.19-13.5.20

14.5.19

    הפיסגה לאורך הרחוב (כריתה)

אילנטה בלוטית-38

בוקיצה נמוכה-2

אזדרכת מצויה-1

 

שדרוג

לרחוב חדש

28.4.19-

12.5.19-11.5.20

12.5.19

אבן שפרוט 19 (כריתה)

 

אורן קנרי-2
וושינגטוניה חוטית-1
מייש דרומי-1
תמר קנרי-1

30038
221

תמ"א 38

17.4.19-
2.5.19-1.5.20

2.5.19

הרב זווין 40 (כריתה)

אורן הצנובר-3
אורן קנרי-1

30649
59

חפירה לבניית בית ספר חדש

17.4.19-
2.5.19-1.5.20

2.5.19

הרצוג 81 (כריתה)

אורן ירושלים-9
אילנטה בלוטית-8
אלה אטלנטית-1
אשחר רחב עלים-1
ברוש מצוי-6
חרוב מצוי-2
שזיף הגן-2

30185
141

תמ"א 38

26.3.19-
9.4.19-8.4.20

9.4.19

גוואטמלה 3 (כריתה)

אורן ירושלים-16
אילנטה בלוטית-17
בוקיצה נמוכה-11
ושינגטוניה חסונה-2
זית אירופי-1
כליל החורש-2
מילה ירוקת עד-5

30413
83, 85

בניית בניין חדש לגיל הזהב

21.3.19-
7.4.19-6.4.20

7.4.19

גדליה בובליק 5 (כריתה)

בוקיצה נמוכה-2

30720
35

תוספת ממ"דים ומרפסות

18.3.19-
1.4.19-31.3.20

1.4.19

חיים סירני 14 (כריתה)

אילנטה בלוטית-6
הדר הלימון-1
שסק יפני-1
שפלרה מגידית-1
שד מצוי-1

30314
29


הריסה ובניית בניין חדש

14.3.19-
31.3.10-30.3.20

31.3.19

חיים סירני 14 (העתקה)

זית אירופי-1

30314
29


הריסה ובניית בניין חדש

14.3.19-
31.3.10-30.3.20

31.3.19

בן מימון 1 (כריתה)

אורן ירושלים-1
איקליפטוס המקור-2
ברוש מצוי-5

30028
28

תמ"א 38 – תוספת 3 קומות

13.3.19-
28.3.19-27.3.20

28.3.19

פנקס  7/ מן 1 (העתקה)

אלה אטלנטית-1
מייש דרומי-1

30184
132


בניית מרכז קהילתי חדש

12.3.19-
26.3.19-25.3.20

26.3.19

פנקס 7 / מן 1 (כריתה)

אורן ירושלים-1
אילנתה בלוטית-2
בוקיצה נמוכה-3
וושינגטוניה חסונה-3
עוזרר קוצני-2
רוביניה בת שיטה-1
שקד מצוי-2

30184
132


בניית מרכז קהילתי חדש

12.3.19-
26.3.19-25.3.20

26.3.19

קצנלבוגן 75-77 (כריתה)

אורן ירושלים-15
אורן קפריסאי-2
שקד מצוי-3

30265
102

בניית 2 בנייני מגורים

6.3.19-
20.3.19-5.3.20

20.3.19

שד' הר הצופים (כריתה)

ברוש אריזוני-2

זית אירופי-2

משמש מצוי-1

תות לבן-2

אדר סורי-1

30529

33

כריית מנהרה-

רכבת קלה

4.3.19-

18.3.19-17.3.20

18.3.19

בן גבריאל 7 (כריתה)

בוקיצה נמוכה – 1
גדם - 1

30116
128

תוספת בניה

3.3.17-
17.3.19-16.3.20

17.3.19

יוסף וויץ 5
(העתקה)

חרוב מצוי - 1

30261
189

בניית בית ספר לבנות

26.2.19-12.3.19-11.3.20

12.3.19

יוסף וויץ 5 (כריתה)
 

אורן ירושלים-9

30261
189

בניית בית ספר לבנות

26.2.19-12.3.19-11.3.20

12.3.19

סנהדריה מורחבת/הר חוצבים (כריתה)

אורן ירושלים - 75

30761
1, 14, 12,13

כביש חדש

26.2.19-12.3.19-11.3.20

12.3.19

בן יפונה 10

(כריתה)

ברוש גדול פירות-2

שקד מצוי-1

3000

14
תמ"א 38

24.2.19-

10.3.19-9.3.20
10.3.19

אברהם ניסן 14

(כריתה)

שקד מצוי-2

אגס סורי-1

אזדרכת מצויה-1

אילנתה בלוטית-3

ברוש מצוי-4

30414

115

בניית בניין חדש

24.2.19-

10.3.19-9.3.20
10.3.19

הפלמ"ח 1
(כריתה)​
אורן ירושלים-1
אזדרכת מצויה-2
ברוש קירח-1
ליגסטרום יפני-4
מייש דרומי-1
פיטוספורום גלוני-1
פלפלון בכות-1
רובינה בת-שיטה-1
תמר קנרי-1​

30023
3​

תוספת בניה
ומרפסות​

18.2.19-
4.3.19-3.3.20​
4.3.19​
משה סולומון פינת יפו (כריתה)​ ליגוסטרום יפני - 2​ חלקה 247​ שדרוג רחוב​ 14.2.19-
28.2.19-27.2.20​
28.2.19​
דב יוסף, פת בנבנישתי, בית צפאפה, מנחת, בר יוחאי (כריתה)​ אגס תרבותי-1
אורן ירושלים-3
אזדרכת מצויה-1
אילנטה בלוטית-11
אלה ישראלית-1
אלון ארוך עוקצים-1
אלון התבור-2
אפרסמון מצוי-1
בוקיצה מצויה-10
ברוש לימוני-2
ברוש מצוי-1
דולב מזרחי-1
הדר הלימון-1
זית אירופי-63
כליל החורש-1
מילה ירוקת עד-1
מייש בונגה-6
מכנף נאה-26
סיאגרוס רומנזוף-2
סיסם הודי-1
ערבהמחודדת-1
פיקוס התאנה-1
פלפלון בכות-1
פנסית-1
צפצפה מכסיפה-27
קאזורינה אשונה-1
רוביניה שיטה-102
רימון מצוי-1
שזיף-1
שיטה כחלחלה-18
שקד מצוי-27
תויה מערבית-1
תת לבן-1
תמר מצוי-24
תמר קנרי-1​
מצ"ב לתוכנית​ תשתיות לרכבת קלה-היתר 22​ 11.2.19-
25.2.19-24.2.21​
25.2.19​
דב יוסף, פת  בנבנישתי,  בית צפאפה, מנחת, בר יוחאי (העתקה)​ אלה אטלנטית-6
אלון ארוך עוקצים-2
אלון מצוי-3
זית אירופי-9​
מצ"ב לתוכנית​ תשתיות לרכבת קלה-היתר 22​ 11.2.19-
25.2.19-24.2.21​
25.2.19​
​צביה ויצחק 26 (כריתה) אורן ירושלים-3
אילנטה בלוטית-1​
30942
1​
בניית מתנ"ס, פעוטון, מרכז טיפול לגיל הרך​ 7.2.19-
24.2.19-23.2.20​
24.2.19​
תורה ועבודה בית וגן (כריתה)​ אורן ירושלים-8
אורן קפריסאי-20
ארז הלבנון-1
ברוש מצוי-42
יצהרון מכסיף-1
ער אציל-1
פלפלון בכות-1​
30412
142​
בניית בית ספר חדש​ 6.2.19-
20.2.19-19.2.21​
20.2.19​
​תורה ועבודה בית וגן (העתקה) זית אירופי-1​ 30412
142​
בניית בית ספר חדש​ 6.2.19-
20.2.19-19.2.21​
20.2.19​
​יגאל ידין, עוזי
נרקיס, דרך
ש שועפת
(כריתה)
אורן הצנובר-292
אורן ירושלים-139
אורן קפריסאי-66
אילנתה בלוטית-6
אלון התבור-1
ברוש אריזוני-54
ברוש מצוי-171
זית אירופי-24
כליל החורש-1​
מצ"ב לתוכנית​ ​הפרדה
מפלסית​
31.1.18 –
14.2.18-13.2.21​​
14.2.19​

יגאל ידין, עוזי
נרקיס, דרך
ש שועפת
(העתקה)​
זית אירופי - 6​ מצ"ב לתוכנית​ הפרדה
מפלסית​

31.1.18 –
14.2.18-13.2.21​

14.2.19​

אוסישקין 13
(כריתה)​

גרווילאה – 5
וושינגטוניה חוטית-1
שסק יפני​

30039
196​
 תמ"א 38​
31.1.18 –
14.2.18-13.2.20​
14.2.19​
 
עמק רפאים43
(כריתה)​
ושינגטוניה חוטית - 2​
30003
73​

הקמת בניין חדש​

22.1.19-
5.2.19-4.2.20​
5.2.19​
​טהון 13 (כריתה) ברוש אריזוני-8
אורן ירושלים-3
זית אירופי-1
אילנטה בלוטית-5
אזדרכת מצויה-1
אדר סורי-5
כליל החורש-1
ושינגטוניה חסונה-1
בוקיצה נמוכה-2​
30398
106​
פרויקט פינוי בינוי​ 21.1.19-
4.2.19-3.1.21​
4.2.19​

דרך יריחו
מול הכיכר
(העתקה)​

זית אירופי-10​

29996
195, 257​
 שדרוג גן​ 9.1.19-
23.1.19-20.1.20​​
23.1.19​​

בן למברט 15
(העתקה)

זית אירופי-2​

30023
210​
הקמת מגרש
ספורט חדש​
9.1.19-
23.1.19-20.1.20​​
23.1.19​​

בן למברט 15
(כריתה)​

אילנטה בלוטית-1
זית אירופי-1​

30023
210​
הקמת מגרש
ספורט חדש​

9.1.19-
23.1.19-20.1.20​

23.1.19​
שדרות הרצל 105 (כריתה)​ אזדרכת-2
ברוש אריזוני-1
פנסית דו-נוצתית-1​
30150
77, 167​
שדרוג לכיכר חדש​ .1.19-
21.1.19-20.1.21​
21.1.19​
שדרות הרצל 105 (העתקה)​ זית אירופי-2​ 30150
77, 167​
שדרוג לכיכר חדש​ 6.1.19-
21.1.19-20.1.21​
21.1.19​
​גווטמאלה 14 (העתקה) זית אירופי-14​ 30413
75​
בניית 3 כתות גן ילדים​ 31.12.18-
15.1.19-14.1.21​
15.1.19​
גווטמאלה 14 (כריתה)​ אוג הבורסקאים-3
בוקיצה נמוכה-3
רימון מצוי-3
שיטה מכחילה-18
שקד מצוי-2​
30413
75​
בניית 3 כתות גן ילדים​ 31.12.18-
15.1.19-14.1.21​
15.1.19​
​תובל 8 (העתקה) יוקה פולית-6​ 30077
188, 189​
הריסה ודיפון לבניין חדש​ 30.12.18-
14.1.19-13.1.21​
14.1.19​
תובל 8 (כריתה)​ אורן ירושלים-1
אילנטה בלוטית-15
אראוקריה רמה-1
ברוש מצוי-5
דובדבן יפני-1
ושינגטוניה חוטית-10
זית אירופי-1
חרוב מצוי-1
מכנף נאה-1
סיגלון עלה-מימוזה-1
ער אציל-1
פיקוס התאנה-1
פנסית דו נוצתית-2
שלטית מקומטת-1
טויה מזרחית-2
תמר מצוי-1​
30077
188, 189​
הריסה ודיפון לבניין חדש​ 30.12.18-
14.1.19-13.1.21​
14.1.19​
חזון איש 1 (כריתה) ​ סופורה אמריקאית-7​ 30561
6​
הקמת 2 מגדלי מגורים​ 30.12.18-
14.1.19-13.1.21​
14.1.19​
​צומת גולדה פינת יגאל ידין (כריתה) ברוש מצוי-2
ברוש קירח-15​
31270,31268
10,19​
בניית חניון אוטובוסים​ 23.12.18-
6.1.19-5.1.20​
6.1.19​
זיכרון יעקב גן הורים (כריתה)​ איקליפטוס המקור-1
אילנטה בלוטית-1
בוקיצה נמוכה-2
אורן ירושלים-1
ברוש מצוי-1​
30234
43​
שדרוג לגן חדש​ 20.12.18-
3.1.19-
2.1.20​
3.1.19​
הנרייטה סולד מפלצת (העתקה)​ זית אירופי-1​ 30397
105​
הסדר כניסה למשאיות עבודה​ 20.12.18-
3.1.19-
2.1.20​
3.1.19​
הנרייטה סולד מפלצת (כריתה)​ ברוש מצוי-1
ער אציל-1​
30397
105​
הסדר כניסה למשאיות עבודה​ 20.12.18-
3.1.19-
2.1.20​
3.1.19​
אלחנן-טלביה (העתקה)​ זית אירופי-6
חרוב מצוי-1​
30197
12​
תוספת אגף חדש​ 20.12.18-
3.1.19-
2.1.20​
3.1.19​
אלחנן-טלביה (כריתה)​ רוביניה בת שיטה-3
תות לבן-1​
30197
12​
תוספת אגף חדש​ 20.12.18-
3.1.19-
2.1.20​
3.1.19​
פייר קניג 5 (כריתה)​ ברוש מצוי-4
צפצפה מכסיפה-1
ושינגוטניה חסונה-2
מכנף נאה-1
ארוקריה רמה-1​
30140
5​
חפירה ודיפון לבניין חדש​ 16.12.18-
31.12.18-31.12.19​
31.12.18​
​בית החולים הדסה הר הצופים (עקירה) אורן הצנובר-32
אורן ירושלים-28
אזדרכת מצויה-3
אילנטה בלוטית- 1
בוקיצה נמוכה-1
ברוש מצוי-41
זית אירופי-1
ינבוט לבן-1
שיטה כחלחלה-3​
31335
34​
בניית אגף שיקום חדש​ 11.12.18 –
25.12.18-
24.12.20​
25.12.18​
​החרצית קריית מנחם (כריתה) ברוש מצוי -2​ 30435
54​
בניית 3 כיתות למעון יום​ 5.12.18 –
20.12.18-19.12.19​
20.12.18​
​בנימין 12 (כריתה) אזדרכת מצויה-2
ברוש מצוי-1
חרוב מצוי-2
פלפלון בכות-1
תות לבן-2
אילנטה בלוטית-1​
30147
85​
בניית מועדון נוער חדש​ 4.12.18-
18.12.18-17.12.19​
18.12.18​
​בוליביה 4 (כריתה) בוקיצה נמוכה-1
ברוש מצוי-4
פלפלון בכות-1​
30413
88​
תמ"א 38 – תוספת 2.5 קומות​ 26.11.18 –
10.12.18-
9.12.19​
10.12.18​
פייר קניג 36 (העתקה)​ זית אירופי-1​ 30130
337​
חפירה עבור 3 קומות חניה​ 22.11.18-
7.12.18-
6.12.19​
7.12.18​
פייר קניג 36 (כריתה) ​ אילנתה בלוטית-3
שיטה כחלחלה-3
שקד מצוי-1​
30130
337
חפירה עבור 3 קומות חניה​ 22.11.18-
7.12.18-
6.12.19​
7.12.18​
מקור חיים 34 (כריתה)​ ברוש מצוי-5​ 30141
32​
חפירה ויסודות לבניין חדש​ 21.11.18-6.12.18
-5.12.19​
6.12.18​
חיים ויטל 37 (כריתה)​ אורן ירושלים-2​ 30151
95​
בניית מקווה חדש המשך לרישיון הקיים​ 21.11.18-6.12.18
-5.12.19​
6.12.18​
קריית המדע 3 (כריתה)​ אדר סורי-2
אילנטה בלוטית-2
אלה ארץ ישראלית-6
אלון ארוך עוקצים-15
אלון הגלעין-3
אלון מצוי-2
ברוש מצוי-1
הטרומלס קטלבי-1
כליל החורש-1
ער אציל-3
קטלב מצוי-3
שיטה כחלחלה-4
תות לבן-1​
30241
211​
הריסת מבנה וחניה קיים​ 19.11.18-3.12.18 – 2.12.18​ 3.12.18​
יחיאל לנגר, רזיאל נאור  (כריתה)​ אורן ירושלים-35
שקד מצוי-2​
29938
30​
חפירה וחציבה​ 18.11.18-3.12.18 – 2.12.18​ 3.12.18​
שארפת-בית צפצפה (כריתה)​ אורן הצנובר-17
אורן ירושלים-8
ברוש מצוי-10​
30914
2​
בניית 12 כיתות לימוד חדשות​ 18.11.18-3.12.18 – 2.12.18​ 3.12.18​
עין גדי 17 (כריתה)​ פלפלון בכות-1​ 30114
32​
תמ"א ​ 14.11.18-
29.11.18-28.11.19​
29.11.18​
​מסילת ישרים 8 (כריתה) אילנתה בלוטית-1​ 30048
141​
תוספת ממ"דים​ 13.11.18-
27.11.18-26.11.19​
27.11.18​
גבעת שפירא, גבעת המבתר (העתקה)  ​ זית אירופי-37​ מצ"ב לתוכנית​ הפרדה מפלסית​ 7.11.18-
21.11.18-6.11.2020​
21.11.18​
גבעת שפירא, גבעת המבתר (כריתה)​ אורן הצנובר-165
אורן ירושלים-22
אורן קפריסאי-81
אילנתה בלוטית-19
אלון התבור-1
ברוש אריזוני-70
ברוש מצוי-69​
מצ"ב לתוכנית​ הפרדה מפלסית​ 7.11.18-
21.11.18-6.11.2020​
21.11.18​
יהושוע ברוכי גילה (כריתה)​ אורן ירושלים-5
ברוש מצוי-2​
30962
62, 66​
חפירה ודיפון לבניה חדשה​ 7.11.18-
21.11.18-6.11.2020​
21.11.18​
נחום חפצדי גבעת שאול (כריתה)​ אוג הבורסקאים-5
אורן ירושלים-35
ברוש מצוי-1
עוזרר קוצני-1
שיטה כחלחלה-26
שקד מצוי-4​
30269
211​
חפירה ודיפון לבניין חדש — 18 קומות​ 1.11.18-
20.11.18-19.11.20​
20.11.18​
פנקס 3 (כריתה)​ אורן הצנובר-1
אורן קנרי-6
אורן קפריסאי-9
אזדרכת מצויה-1​
30184
121​
תוספת בניה – תמ"א 38​ 1.11.18-
20.11.18-19.11.20​
20.11.18​
​בית חולים הרצוג – גבעת שאול (כריתה) אורן הצנובר-31
אורן ירושלים-6
אילנתה בלוטית-3
בוקיצה נמוכה-16
ברוש מצוי-2
מילה סורית-2
פלפלון דמוי-אלה-1​
30186
118​
בנין מרפאות חדש​ 1.11.18-
20.11.18-19.11.20​
20.11.18​
  מאיר שחם 5 (כריתה)​ פלפלון בכות-1​ 30037
52​
חפירה לבניין חדש​ 17.10.18 –
31.10.18-30.10.19​
31.10.18​
שדרות הרצוג צומת פת (כריתה)​ אורן ירושלים-2​ 30170
2​
תשתיות לרכבת קלה​ 11.10.18-
25.10.18-24.10.19​
25.10.18​
קנאי הגליל 16 (כריתה)​ אילנטה בלוטית-2
בוקיצה נמוכה-1
ברוש מצוי-2
וושינגטוניה חסונה-3​
30172
46​
הריסה ובניית בניין חדש​ 7.10.18-21.10.18—20.10.19​ 21.10.18​
​צונדק, רמות (כריתה) אורן ירושלים-1​ 30714
3, 6, 8​
שדרוג רחוב​ 18.10.4-
18.10.18-17.10.20​
18.10.18​
​אלפנדרי, רש"י נבון, הזית שכ' רוממה (כריתה) ברוש מצוי-3
מילה ירוקת עד-1
מייש דרומי-5
רוביניה בת שיטה-1
תמר קנרי-1​
30076,30069,30078​ שדרוג רחובות​ 18.10.4-
18.10.18-17.10.20​
18.10.18​
מנחת, פת, דב יוסף (העתקה)​ אדר סורי-6
אורן הצנובר-9
אורן קפריסאי-16
אזדרכת מצויה-1
אלה אטלנטית-2
אלון ארוך העוקצים-9
אלון מצוי-1
אשל הפרקים-1
בוהיניה מגוונת-8
בוקיצה נמוכה-4
בוקיצה קטנת עלים-4
ברוש מצוי-3
דולב מזרחי-3
ושינגטוניה חוטית-1
זית אירופי-3
חרוב מצוי-1
כליל החורש-12
מייש דרומי-1
מייש קוצני-1
מילה ירוקת עד-12
מכנף נאה-6
פלפלון בכות-2
פלפלון דמוי אלה-13
פנסית דו נוצתית-19
צפצפה מכסיפה-2
שיח אברהם מצוי-1
לא מזוהים-8​
30199,30200
60,62,64,76
31,56,​
הנחת תשתית לרכבת קלה​ 3.10.2018-
17.10.18-16.10.22​
17.10.18​
מנחת, פת, דב יוסף (העתקה)​ אלה ארץ ישראלית-1
דולב מזרחי-2
זית אירופי-2​
30199,30200
60,62,64,76
31,56,​
הנחת תשתית לרכבת קלה​ 3.10.2018-
17.10.18-16.10.22​
17.10.18​

מבוא ליבנה 2
(כריתה)

אילנטה בלוטית-1
בוקיצה נמוכה-2
זית אירופי-1
תות לבן-1​

30099
148​
תמ"א 38​
17.9.18-
3.10.18-2.10.19​
3.10.18

רמת מוצא 1
(כריתה)​

אורן ירושלים-31
ברוש מצוי-2
שיטה כחלחלה-1
אלון הגלעין-2​


30314
38, 39, 40​

חפירה ודיפון לבניין חדש​

17.9.18-
3.10.18-2.10.19​

3.10.18​

רמת מוצא 1
(העתקה)

פיקוס התאנה-1​

30314
38, 39, 40​
חפירה ודיפון לבניין חדש​
17.9.18-
3.10.18-2.10.19​

3.10.18​
הפסגה 55 (כריתה)​ אורן ירושלים-4​ 30342
78​
הרחבת דיור​ 17.9.18-
3.10.18-2.10.19​
3.10.18​​
​עין גדי 21 (כריתה) ושינגטוניה חוטית-1​ 30114
30​
תמ"א 38​ 17.9.18-
3.10.18-2.10.19​
3.10.18​​
​אביזוהר 7 (כריתה) לון ארוך עוקצים-2​ 30164
318​
בנית מעגל תנועה חדש​ 17.9.18-
3.10.18-2.10.19​
3.10.18​
שמואל מאיר/ורשבסקי (כריתה)​ ברוש מצוי-6
זית אירופי-1
מייש בונגה-1
פנסית דו-נוצתית-13​
29933​ התקנת מערכת רמזורים חדשה​ 17.9.18-
3.10.18-2.10.19​
3.10.18​
מורדות גילה מערב (כריתה)​ אורן ירושלים-65
ברוש מצוי-15​
30962
59, 60, 61​
חפירה ודיפון לבניה חדשה​ 16.9.18-
2.10.18-1.10.19​
​2.10.18
מורדות גילה מערב (כריתה)​ אורן ירושלים-20
אלון מצוי-2
ברוש מצוי-25
עוזרר קוצני-4
שקד מצוי-3​
30962
53, 54, 55​
חפירה ודיפון לבניה חדשה​ 16.9.18-
2.10.18-1.10.19​
2.10.18​
קנאי הגליל 9 (כריתה)​ אילנתה בלוטית-2
בוקיצה נמוכה-7
כלילל החורש-4
מילה ירוקת עד-1
מכנף נאה-3
תפוח תרבותי-1​
30172
38​
פינוי בינוי​ 27.8.18-
10.9.18-9.9.19​
10.9.18​
שמגר, ירמיהו ברנדייס (כריתה)​ ברוש מצוי-1
בוקיצה נמוכה-2​
שינויים גיאומטריים ברחובות​ 21.8.18-
3.9.18-2.9.19​
3.9.18​
​חיים ויטאל  37 (כריתה) אורן הצנובר-1​ 30151
95​
הריסת ובניית מקווה חדש​ 20.8.18-
3.9.18-2.9.19​
3.9.18​
משעול  הגבורה  (כריתה)​ אורן ירושלים-1
ברוש מצוי-2
זית אירופי-1
תות לבן-1​
30051
27​
מעבר לחניה עתידית​ 19.8.18-
2.9.18-1.9.19​
2.9.18​
דידס 6 (כריתה)​ אילנטה בלוטית-6
כליל החורש-1
ליגוסטרום יפני-1
מייש דרומי-1
קליסטמון נאה-1
תמר מצוי-1​
30011
48, 49​
בניה- תמ"א 38​ 19.8.18-
2.9.18-1.9.19​
2.9.18​
דהומיי אחרי בניין 4 (כריתה)​

אורן ירושלים-16
אלינתה בלוטית-1
ברוש מצוי-2

30435
61​
סוכת אוטובוסים ושינויים גיאומטריים  16.8.18-
30.8.18-30.8.19​
30.8.18​
  חניון בית הספר הניסויי מנשה בן ישראל (כריתה)​ אורן הצנובר5​ 30805
7​
בניית חניון מיוחד​  16.8.18-
30.8.18-30.8.19​
30.8.18​
​שד' הרצל 106 (כריתה) שסק יפני-1
משמש מצוי-1​
30161
181​
תוספת ממ"ד​ 2.8.18-
16.8.18-15.8.19​
16.8.18​
​חיים ויטאל 37 (כריתה) אורן הצנובר-4
אילנתה בלוטית-7​
30151
95​
הריסה ובניית מקווה חדש​ 31.7.18-
14.8.18-13.8.19​
14.8.18​
פלורנטין 21 (כריתה)​ הדר הלימון-2
שיטה כחלחלה-1
כליל קנדי-1
רימון מצוי-1
שסק מצוי-1​
30414
38​
בניית ממ"דים​ 30.7.18-
13.8.18-12.8.19​
13.8.18​
צומת גולדה מאיר/יגאל ידין (כריתה)​ אורן ירושלים-13
זית אירופי-69
כליל החורש-6
משמש מצוי-1
פיקוס התאנה-7
שקד מצוי-3​
1270, 30279
5,  10​
בניית חניון אוטובוסים 4/9​ 30.7.18-
13.8.18-12.8.19​
13.8.18​
נחל צופים הר חוצבים (כריתה)​ אורן הצנובר-10
אורן ירושלים-95
אורן קפריסאי-3
אילנטה בלוטית-35
ברוש מצוי-20
ברוש קירח-2
כליל החורש-4
מילה ירוקת עד-1
פלפלון בכות-5
רוביניה בת שיטה-2
שיטה כחלחלה-7
שקד מצוי-1​
30243
33, 77, 166, 170​
כביש מחבר הר חוצבים​ 12.8.18​
הנרייטה סולד הדסה הקטנה (העתקה)​ אלה אטלנטית-1
זית אירופי-1​
30397
23, 105, 106​
חפירה ודיפון-בניית 4 מגדלי מגורים​ 24.7.18-
7.8.18-6.8.19​
7.8.18​
הנרייטה סולד הדסה הקטנה (כריתה)​ אורן הצנובר-1
אורן ירושלים-4
אילנטה בלוטית-12
אשחר רחב עלים-3
בוקיצה נמוכה-5
ברוש מצוי-9
דולב מזרחי-4
מילה סורית-1
ברוש קירח-1
מכנף נאה-2
ער אציל-1
פלפלון דמוי אלה-1
צפצפה מכסיפה-5
רוביניה בת שיטה-7
עוזרד  קוצני-1​
30397
23, 105, 106​
חפירה ודיפון-בניית 4 מגדלי מגורים​ 24.7.18-
7.8.18-6.8.19​
​7.8.18
משה ברעם, אשר וינר, דרך חברון (כריתה)​ אדר סורי-12
אזדרכת מצויה-1
ברוש אריזוני-5
ברוש גדול פירות-2
ברוש מצוי-32
זית אירופי-51
חרוב מצוי-2
כליל החורש-5
מייש בונגה-28
ספיון השעווה-11​
30128,
30285,
30289​
הפרדה מפלסית, שינויים גיאומטריים​ 23.7.2018-
6.8.18-5.8.19​
​6.8.18
משה ברעם, אשר וינר, דרך חברון (העתקה)​ תות שחור-1​ 30128,
30285,
30289​
הפרדה מפלסית, שינויים גיאומטריים​ 23.7.2018-
6.8.18-5.8.19​
6.8.18​
​הנביאים 44 (כריתה) אורן ירושלים-1
אילנטה בלוטית-23
ברוש מצוי-2
מייש דרומי-1
פיקוס התאנה-1
קזאורינה אשונה-1
רוביניה בת שיטה-3
תות לבן-1​
30061
103​
הריסה ובניית 2 בניינים חדשים 17.7.18-
31.7.18-30.7.19​
31.7.18​
​שדרות גולדה מאיר/רמת תמיר (כריתה) אורן ירושלים-3
ברוש מצוי-5
מייש דרומי-2​
30240
173, 176​
פיתוח כבישים ושצ"פ​ 16.7.18 –
30.7.18-29.7.19​
30.7.18​
​דרך חברון 101/ב (העתקה) זית אירופי – 19
כליל החורש - 1​
30114
101​
הריסה ובניית בניין חדש​ 12.7.18-
26.7.18-25.7.19​
26.7.18​
דרך חברון 101/ב  (כריתה)​ אילנתה בלוטית – 14
ברוש מצוי - 2​
30114
101​
הריסה ובניית בניין חדש​ 12.7.18-
26.7.18-25.7.19​
26.7.18​
כביש אמריקאי אל-ראשידן (העתקה)​ זית אירופי-4​ אין חלוקה​ סלילת כביש חדש​ 10.7.18-
24.7.18-23.7.19​​
24.7.18​
כביש אמריקאי אל-ראשידן (כריתה)​ שקד מצוי-4​ אין חלוקה​ סלילת כביש חדש 10.7.18-
24.7.18-23.7.19​
24.7.18​
​מתנחלים בהר 12 (כריתה) אורן ירושלים-20
ברוש מצוי-13
זית אירופי-2
שקד מצוי-3​
30311
46​
בניית 2 בניינים חדשים​ 9.7.18 –
23.7.18-22.7.19​
23.7.18​
דרך חברון 82/א (כריתה)​ אגס תרבותי-1
ברוש מצוי-1
קליסטמון נאה-1​
30001
56
תוספת בניה​ 8.7.18-
22.7.18-21.7.19​
22.7.18​
אגודת ספורט בית"ר (כריתה) ​ דולב מזרחי-4​ 11428
1, 5​
במסגרת סלילת כביש 50​ 8.7.18-
22.7.18-21.7.19​
22.7.18​
​שופן פינת א שסקין (כריתה) ברוש מצוי-1
אורן ירושלים-1​
30022
53, 54​
סלילת כביש גישה​ 8.7.18-
22.7.18-21.7.19​
22.7.18​
הלילך 5 כריתה)​ אילנטה בלוטית-3​ 40437
47​
בניית מבנה חד-משפחתי​ 8.7.18-
22.7.18-21.7.19​
22.7.18​
המון 4 (העתקה)​ שסק יפני-1​ 30075
77​
הריסה ובניית בניין חדש​ 5.7.18-
19.7.18-18.7.19​
19.7.18​
הנרייטה סולד הדסה הקטנה (כריתה)​ אורן הצנובר-1
אורן ירושלים-3
אילנטה בלוטית-12
אשחר רחב עלים-3
בוקיצה נמוכה-5
ברוש מצוי-7
דולב מזרחי-4
זית אירופי-1
מילה סורית-1
מכנף נאה-1
ער אציל-1פלפלון דמוי אלה-1
צפצפה מכסיפה-1
רוביניה בת שיטה-8
עוזרד  קוצני-1
אלה אטלנטית-1
זית אירופי-1​
30397
23, 105, 106​
חפירה ודיפון-בניית 4 מגדלי מגורים​ 4.7.18-
19.7.18-18.7.19​​
19.7.18​​
הנרייטה סולד הדסה הקטנה (העתקה)  ​ אלה אטלנטית-1
זית אירופי-1​
30397
23, 105, 106​
חפירה ודיפון-בניית 4 מגדלי מגורים​ 4.7.18-
19.7.18-18.7.19​
19.7.18​
​צומת ויצמן/בית שערים/ניסנבויים (כריתה) אילנטה בלוטית-6
ער אציל-2
רוביניה בת שיטה-3
עץ מת-1​
30157,30138
162, 174​
פיתוח חדש​ 26.6.18-
10.7.18-9.7.19​
10.7.18​
​שערי ירושלים רמפת ג. שאול (כריתה) אילנטה בלוטית-78
אלון מצוי-1
בוקיצה אמריקאית-1
בוקיצה נמוכה-1
ברוש מצוי-8
דולב מזרחי-1
כליל החורש-7
מילה ירוקת עד-1
מילה סורית-1
מייש בונגה-3
שיטה כחלחלה-2
שקד מצוי-7
עץ מת-1​
30233
4​
עבודות תשתית
לנת"צ חדש​
6.6.18-
10.7.18-9.7.19​
10.7.18​
​שערי ירושלים רמפת ג. שאול (העתקה) אלון מצוי-1
זית אירופי-3
מייש דרומי-2​
30233
4​
עבודות תשתית
לנת"צ חדש​
26.6.18-
10.7.18-9.7.19​
10.7.18​
בית חנינה גן פרחי (כריתה)​ אילנטה בלוטית-5
בוקיצה נמוכה-3​
שדרוג לגן חדש​ 26.6.18-
10.7.18-9.7.19​
10.7.18​
כביש רופין/אצטדיון קראפט שד' בן צבי (כריתה)​ אורן ירושלים-5
אורן קנרי-1
אורן קפריסאי-1
אזדרכת מצויה-16
אשחר רחב עלים-2
בוקיצה נמוכה-33
ברוש מצוי-1
זית אירופי-2
חרוב מצוי-1
יצהרון מצהיב-1
כליל החורש-6
מלה סורית-5
ער אציל-2
פלפלון בכות-4
פרקינסוניה שיכנית-2
רוביניה בת שיטה-1
רימון-1
שזיף הדובדבן-1
שיטה כחלחלה-15
שקד מצוי-2​
מצ"ב לתוכנית​ סלילת כביש אופניים חדש​ 25.6.18-
9.7.18-8.7.19​
9.7.18​
​כביש רופין/אצטדיון קראפט שד' בן צבי (העתקה) זית אירופי-6​
מצ"ב לתוכנית
סלילת כביש אופניים חדש​ 25.6.18-
9.7.18-8.7.19​
9.7.18​

       הרקמה 1 (כריתה)

אילנטה בלוטית-8
אפרסק מצוי-1
ברוש מצוי-1​
30235
363, 364​
הריסה ובנייה חדשה​ 25.6.18-
9.7.18-8.7.19​
9.7.18​
יקים 6 (כריתה) וושינגטוניה חוטית-1​

90091

96

בניית תוספת ממ"דים​

19.6.18-

3.6.18-2.6.19

3.6.18
שמעון הצדיק 22 (כריתה) ​ אילנטה בלוטית-5
אלה אטלנטית-3
אלמוגן-1
אשחר-2
בוקיצה נמוכה-1
וושינגטוניה חסונה-3
ליגוסטרום יפני-7
סיאגרוס רומנזוף-4
פיקוס התאנה-4
פלפלון בכות-1
פלפלון דמוי אלה-2
שיטה מכחילה-5
תות לבן-1
תמר קנרי-3​

30102

31

בניית בית מדרש חדש​ 13.6.18-
27.6.19-28.6.18
28.6.18​
​שמעון הצדיק 22 (העתקה) זית אירופי-5​

30102

31

​בניית בית מדרש חדש

13.6.18- 27.6.19-28.6.18

28.6.18​
חיסדא 5 (כריתה) ברוש מצוי - 2​

30004

147

תוספת בניה 10.6.18-
25.6.18-24.6.19​
25.6.18​
שדרות שז"ר כניסה לעיר (כריתה)​ אורן ירושלים-2
אורן קנרי-6
אילנתה בלוטית-1
ברוש מצוי-7
מכנף נאה-72​
30107
23,88,89,
104,144​
בניה- פרויקט כניסה לעיר
(מתחם K)​
30.6.18-
13.6.18-12.6.19​
13.6.18​
שדרות שז"ר כניסה לעיר (העתקה)​ זית אירופי-4
מייש דרומי-1​
30107
23,88,89,
104,144​
בניה- פרויקט כניסה לעיר
(מתחם K)​
30.6.18-
13.6.18-12.6.19​
13.6.18​
​​הרצוג 23 (כריתה) ​אילנתה בלוטיתך - 2 
משמש מצוי - 1
​30024
177
​בניה תמ"א 38 ​22.5.18
5.6.18
4.5.19
​5.6.18

קלמן יעקב מן

      הדסה ע"כ

       (כריתה)

אורן הצנובר – 11

אורן ירושלים – 9

אשל הפרקים – 1

ברוש מצוי – 9

זית אירופי-6

חרוב מצוי-3

30390

2, 3

 עבודות תשתית –
רכבת קלה​

16.5.18 –

31.5.18-30.5.19

31.5.18​

    קלמן יעקב מן

      הדסה ע"כ

       (העתקה)

זית אירופי - 11​

30390

2, 3

עבודות תשתית –

רכבת קלה

16.5.18 –

31.5.18-30.5.19

31.5.18​

      שד' שז"ר/

      גשר בן דור

       (כריתה)

אורן ירושלים-1

אדר סורי-2

אילנטה בלוטית-5

ברוש מצוי-7

אזדרכת מצויה-11

מכנף נאה-10

בוהיניה מגוונת-1

וושינגטוניה חוטית-2

כליל החורש-2

משמש מצוי-1

פלפלון דמוי אלה-2

צפצפה מכסיפה-1

30863

5,12,14,18

הסדרי תנועה-כניסה לעיר-כביש 7​

8.5.18-

22.5.18-21.5.19

22.5.18​

      שד' שז"ר/

      גשר בן דור

       (העתקה)

זית אירופי-2​

30863

5,12,14,18

הסדרי תנועה-כניסה לעיר-כביש 7​
8.5.18-
22.5.18-21.5.19​
22.5.18​

שד' דב יוסף/

      בנבנישתי

       (כריתה)

אזדרכת מצויה-1

אילנטה בלוטית-1

צפצפה מכסיפה-9

רוביניה בת שיטה-3

שקד מצוי-1

תמר מצוי-23

30502,

30200

51,53,54,21,40,36,33

העתקת קו מתח עליון לרכבת הקלה

היתר 22

8.5.18-

22.5.18-21.5.19

22.5.18​

אבא אחימאיר

             2

        (כריתה)

אילנטה בלוטית-5

בוקיצה נמוכה-5

רוביניה בת-שיטה-7

39642

92, 93

בניין חדש למגורים

ומסחר

29.4.18-
13.5.18-12.5.19​​
13.5.18​​

         כספי 6

        (כריתה)

ברוש מצוי-1

ושינגטוניה חסונה-1

רובניה בת שיטה-2

תות לבן-1

30112

33

בניה- תמ"א 38​
29.4.18-
13.5.18-12.5.19​
13.5.18​

אלעזר המודעי

           4 

       (כריתה)

אזדרכת מצויה-2

אילנטה בלוטית-1

בוהיניה מגוונת-2

רוביניה בת-שיטה-3

30004

91

בניה - תמ"א 38​

26.4.18-

10.5.18-9.5.19

10.5.18​

     ריש לקיש 10

      (כריתה)

אזדרכת מצויה-1

רוביניה בת-שיטה-3

תות לבן-1

30004

75

בניה - תמ"א 38​

26.4.18-

10.5.18-9.5.19

10.5.18​

שבטי ישראל

             25

        (כריתה)

ברוש מצוי - 2​

30052

75

שיקום הבניין

ותוספת מעלית

25.4.18-

9.5.18-8.5.19

9.5.18​

 דוד אילון,

       שד' בגין,

    אגודת ספורט

    הפועל, אגודת

    ספורט בית"ר

       (העתקה)

כליל החורש - 1​

30461,

30199

64,67,69

76,78,82,83

עבודות תשתית

רכבת קלה

25.4.18-

9.5.18-8.5.19

9.5.18​

      דוד אילון,

       שד' בגין,

    אגודת ספורט

    הפועל, אגודת

    ספורט בית"ר

       (כריתה)

אדר סורי – 3

אלון מצוי – 1

ברוש מצוי – 2

כליל החורש – 8

לגסטרמיה הודית -1

ספיון השעווה – 13

שזיף הדובדבן - 3

30461,

30199

64,67,69

76,78,82,83

עבודות תשתית

רכבת קלה

25.4.18-

9.5.18-8.5.19

9.5.18​

    צומת הרצוג/

        גולומב

      (העתקה)


זית אירופי 66 ​

30169,

30170
2, 4​

עבודות תשתית

רכבת קלה –

היתר 24

24.4.18-

9.5.18-8.5.19

9.5.18​

צומת הרצוג/

        גולומב

       (כריתה)

אורן ירושלים-11

אורן קפריסאי-1

אזדרכת מצויה-4

אילנתה בלוטית-9

אלה אטלנתית- 1

אלה ארץ- ישראלית-6

אלון הגלעין-2

אלון מצוי- 1

אלת הבוטנה-1

בוקיצה נמוכה-10

ברוש מצוי- 7

זית אירופי-24

חרוב מצוי-2

כליל החורש-2

לגרסטמיה הודית-4

מייש דרומי-2

משמש מצוי-1

עוזרר קוצני-3

פלפלון בכות-1

צפצפה מכסיפה-4

שיטה כחלחלה-

שקד מצוי-53

תות לבן-1

30169,

30170

2, 4

 עבודות תשתית
רכבת קלה –
היתר 24​

24.4.18-

9.5.18-8.5.19

9.5.18​

מעלות רבי

         יהודה

      רובע יהודי

       (כריתה)

אדר סורי-2

בוקיצה נמוכה-1

30739

1

חפירה

ארכיאולוגית


18.4.18-
23.4.18-22.4.19​
23.4.18​

       לינקולן 9

       (כריתה)

אזדרכת מצויה-2

אילנטה בלוטית-2

תמר קנרי-1


30028
23​
תמ"א 38-
תוספת 2 קומות​

16.4.18-

30.4.18-29-4.19

30.4.18​

עמק רפאים

           43

       (כריתה)

 אזדרכת מצויה-1
אילנטה בלוטית-2
ברוש מצוי-23
ושינגטוניה חסונה-15
ספיון השעווה-1
רוביניה בת שיטה-1​

30003

73

חפירה ודיפון

לבניין חדש

3.4.18 –

23.4.18-22.4.19

23.4.18​

לח"י, יסקי

         אצ"ל

       (כריתה)

 אורן הצנובר-4
אורן ירושלים-23
אילנטה בלוטית-18
איקליפטוס המקור-2
אלה סינית-4
אלון העוקצים-17
בוקיצה נמוכה-6
ברוש מצוי-3
דולב מזרחי-5
זית אירופי-2
יוקה פילית-1
כליל החורש-11
משמש מצוי-1
ספיון השעווה-1
אלקאוזרינה-1
רוביניה-7
שקד-4
תמר מצוי 1​

31335,

31385
31,28,36,46,50,1,18​

תשתיות רכבת קלה

קטע אומגה


3.4.18 –
23.4.18-22.4.19​
23.4.18​

     לח"י, יסקי

         אצ"ל

      (העתקה)

זית אירופי-3​
31335,

31385
31,28,36,46,50,1,18​

תשתיות רכבת קלה
קטע אומגה​

3.4.18 –

23.4.18-22.4.19


23.4.18​

שיירת הר-

    הצופים,שוקן

        (כריתה)

אורן הצנובר-13

אורן ירושלים-5

אורן קפריסאי-5

אזדרכת מצויה-1

אילנטה בלוטית-19

איקליפטוס המקור-2

אלון ארוך עוקצים-1

אלון התבור-1

בוקיצה נמוכה-18

ברוש 17-17

דולב מזרחי-11

ושינגטוניה חסונה-1

זית אירופי-6

חרוב מצוי-23

יצהרון מכסיף-1

כליל החורש-10

מילה ירוקת עד-2

מילה סורית-1

סיגלון-3

ספיון השעווה-3

רוביניה בת שיטה-2

שזיף תרבותי-1

שקד מצוי-1

תות דולבני-5

תמר מצוי-1

אדר סורי-1

אלון הגלעין-12

29999

12, 13

תשתיות רכבת קלה – שלוחת הר הצופים​
3.4.18 –
23.4.18-22.4.19​
23.4.18​

שיירת הר-

    הצופים,שוקן

       (העתקה)

אלון התבור-2

אלון מצוי-1

זית אירופי-18

29999

12, 13

תשתיות רכבת קלה – שלוחת

הר הצופים

3.4.18 –

23.4.18-22.4.19

23.4.18​

שארפת-

      בית צפפה

    כריתה

ברוש מצוי - 28​

30914

1 - ארעי

בנית בית ספר

לחינוך מיוחד

27.2.18-

15.4.18-14.4.19


15.4.18​

     יד חרוצים 3

       כריתה

 אורן ירושלים-1
אילנטה בלוטית-2​

30040

10

בניה חדשה​

27.2.18-

15.4.18-14.4.19

​​
15.4.18​​

מלכי ישראל

      -שנלר-

     העתקה

 קטלב מצוי-1
אלה אטלנטית-1
זית אירופי-1
מייש אירופי-1
פיקוס התאנה-1​

31317,

30082

18, 117

בניה חדשה​

27.2.18-

15.4.18-14.4.19

15.4.18​
 מצומת שחל
עד צומת
הרצוג
(העתקה)
זית אירופי-1​

מצ"ב

לתוכנית

רכבת קלה-

התחלת עבודות

תשתית


21.3.18-
8.4.18-7.4.19​
8.4.18​

מצומת שחל

      עד צומת

        הרצוג

      (כריתה)

אורן ירושלים-5

אורן קפריסאי-1

אזדרכת מצויה-1

אילנתה בלוטית-73

אלה אטלנתית-1

אלון הגלעין-2

בוקיצה נמוכה-3

ושינגטוניה חוטית-1

זית אירופי-15

כליל החורש-4

מייש דרומי-1

עוזרר קוצני-1

פיקוס התאנה-2

שקד מצוי-44

תות לבן-

מצ"ב

לתוכנית

רכבת קלה-

התחלת עבודות

תשתית

21.3.18-

8.4.18-7.4.19

8.4.18​

       יוסף שני/

     זלמן שרגאי

 כריתה

אורן קפריסאי-11

אורן הצנובר-4

31319​ סלילת כביש חדש​

21.3.18-

8.4.18-7.4.19

8.4.18​

חלפתא 7

       כריתה

ברוש מצוי-2​

30005

22

הריסה ובנית

בנין חדש

18.3.18-

1.4.18-31.3.19

1.4.18​
​דרך משה

        ברעם-

        תלפיות

      (כריתה)

בוקיצה נמוכה-3​

30128

23

בנית תחנת

כיבוי-אש חדשה

18.3.18-

1.4.18-31.3.19

1.4.18​

      דה האז 2

      עקירה

אורן קפריסאי-2​

30719

11

תוספת בנית

ממדי"ם

14.3.18-

28.3.18-13.3.19


28.3.18​

     בן ציון אטון

     ישיבת חורב

    כריתה

אילנטה בלוטית-5

שקד מצוי-1

30761

25, 36

תוספת בניה חדשה​

11.3.18-

25.3.18-24.3.19

25.3.18​

חניון בית

         החייל

       שלתיאל

      (כריתה)


אילנטה בלוטית-7
דולב מזרחי-2​

30864

22

בניית חניון

לאוטובוסים

8.3.18-

22.3.2018-21.3.19

22.3.18​

תחכמוני

      24--22

      (עקירה

אורן ירושלים-3

ברוש מצוי-2

30069

154, 153

חניה ובניה​

5.3.18-

19.3.18-18.3.19

19.3.18​

הסייפן 31
(כריתה)
אורן ירושלים-1​
30438
12​
תוספת בניה​

4.3.18

18.3.18-17.3.19

18.3.18​

אורוגוואי 48 (כריתה)

ברוש מצוי- 2

30415

99

תוספת בנייה​

25.2.18-

12.3.18-11.3.19

12.3.18​
הגן היווני הר ציון (כריתה)​

ורן ירושלים-2

אילנטה בלוטית-4

ברוש מצוי-2

שקד מצוי-2​

30032

9​

הנחת תשתיות חדשות למים, חשמל ותקשורת​

30.1.18

14.2.18-13.2.19​

14.2.18​
מעבר המתלה(כריתה)​

אילנטה בלוטית-7

מילה סורית-2

ליגוסטרום יפני-1

30100

177​

תמ"א 38​

29.1.18

13.2.18-12.2.19​

13.2.18​
​מורדות גילה (כריתה)

אורן ירושלים-18

ברוש מצוי- 1​

0464

59,58,57​

בניית בניין חדש בן 7 קומות​

29.1.18

13.2.18-12.2.19​

13.2.18​

שדרות הרצל

העתקה​

זית אירופי-1​

30153

89​

בניית חניון ומחסנים​

12.2.18

28.1.18

11.2.19

11.2.19​

שדרות הרצל

(כריתה)​

פיקוס התאנה-2
רימון מצוי-6
שסק יפני-8
שקד מצוי-2
תות לבן-3
תמר מצוי-1
תמר קנרי-1
אגוז שחור-1
אגוז תרבותי-1
אורן ירושלים-6
אילנטה בלוטית-12
אשחר רחב-עלים-1
בוקיצה נמוכה-3
ברוש מצוי-20
ברכינטון צפצפתי-8
הדר הלימון-1
וושינגטוניה חוטית-1
חרוב מצוי-2
ליגוסטרום יפני-2
ער אציל-1
פיטוספורום גלוני-1
ושינגטוניה חוטית-1​

30153

89​

בניין חניון ומחסנים​

28.1.18

12.2.18

11.2.19

11.2.19​

קלרמון גנו

(העתקה)​

ארז הימלאי-3
זית אירופי-9
כליל החורש-3​

30509

20​

תשתיות רכבת קלה להר הצופים​

28.1.18

12.2.18

11.2.19

12.2.18​

קלרמון גנו

(כריתה) ​

אדר סורי-3
אורן הצנובר-21
אילנטה בלוטית-6
אלון ארוך העוקצים-1
אלון הדבר-1
בוקיצה נמוכה-8
ברוש מצוי-58
זית אירופי-17
חרוב מצוי-1
כליל החורש-12
מילה ירוקת עד-1
מיש בנגה-23
מיש דרומי-70
צפצפה מכסיפה-6
תמר מצוי-1​

30509

20​

תשתיות רכבת קלה להר הצופים​

28.1.18

12.2.18

11.2.19​

12.2.18​

סנהדריה

הר חוצבים

(העתקה)​

זית אירופי-1​

30761

18

32​

סלילת כביש

פיתוח

שצפי"ם​

23.1.18

7.2.18

6.2.19​

7.2.18​

סנהדריה והר חוצבים

(כריתה)​

אדר סורי-11
אורן הצנובר-192
אורן ירושלים-11
אורן קפריסאי-23
אילנטה בלוטית-40
אלה אטלנטית-2
ברוש מצוי-34
ברוש קירח-4
כליל החורש-15
מילה ירוקת-עד-3
מילה סורית-3
מילה פנסילבנית-3
מייש דרומי-3
ער אציל-1
פלפלון בכות-1
פנסית דו-נוצתית-3
שיטה כחלחלה-5
שקד מצוי-1​

30761

18, 32​

סלילת כביש

פיתוח

שצפי"ם​

23.1.18

6.2.19

7.2.18​

7.2.18​

​אתיופיה 5

(עקירה)

הדר לימון-1

ליגוסטרון יפני-2

רוביניה בת שיטה-2

פודוקרפוס גדול עלים-1

שסק יפני-1​

30062

54​

פיתוח וחיזוק מבנה קיים​

17.1.18

31.1.18

30.1.19​

31.1.18​

חנוך אלבק

(כריתה)​

אדר סורי - 1

אילנטה בלוטית - 1​

30300

9​

בנין חדש

ורחבה לכיבוי אש​

11.1.18, 25.1.18

24.1.19​

25.1.18​
רוזמרין
     צומת חוסאן
       כריתה​

אגסי סורי-1 אורן ירושלים-65 אילנטה בלוטית-7 אלה ארץ ישראלית 1   בראש מצוי 1   זית אירופי - 36  חרוב מצוי - 2  לבנה רפואי - 1  עוזרר אדום - 3  עץ פרי - 1   פיקוס התאנה - 4  פלפלון בכות - 1  רוביניה בת שיטה - 1  שיטה כחלחלה - 2  שקד מצוי - 12

מצ"ב לתכנית​ פרויקט כביש 60​ 8.1.18, 23.1.18, 22.1.19​ 23.1.18​
רוזמרי / צומת חוסאן (העתקה) ​ זית אירופי - 232​ מצ"ב לתכנית פרויקט כביש 60​​ 8.1.18, , 23.1.18, 22.1.19​​ 23.1.18​
ויצמן/ירמיהו (העתקה)​ זית אירופי -2​ 30138, 30157​ הסדרי תנועה חדשים​ 4.1.18, 18.1.18, 17.1.19​ 18.1.18​
ויצמן/ירמיהו (כריתה)​

פיקוס התאנה -3

שסק יפני -1 ​

30138, 30157

66, 68

הסדרי תנועה חדשים​ 4.1.18, 18.1.18, 17.1.19​ 18.1.18​
שירת הים (כריתה) ​ כליל החורש - 3​

30716

16​

שביל הנגשה לבית ספר​ 4.1.18, 18.1.18, 17.1.19​ 18.1.18​
חלפתא (כריתה)​ ​אילנטה בלוטית-37
ארז אטלנטי-11
בוקיצה נמוכה-3
ברוש מצוי-12
הדר לימון-1
וושינגטוניה חסונה-1
חרוב מצוי-1
כליל החורש-1
ליגוסטרום יפני-1
סיגלון עלי מימוסה-1
שסק יפני-2
שקד מצוי-1
תמר קנרי-1
​30005
204, 205
​הריסה והקמת
בניינים חדשים
​19.12.17 –
3.1.18-2.1.19
​3.1.18
ככר ספרא
(כריתה)​
​דקל מצוי - 44 ​30817
44
עקב קריסת עץ דקל בכיכר ספרא. לפרטים נוספים לחצו כאן 19.12.17 –
3.1.18-2.1.19​
​3.1.18
חזור לראש הדף