דלג לתוכן העמוד

מערך הליווי בהסעות

 

מחלקה שם משתמש מספר חי"פ
ארגון שיטות וטיוב נתונים

אבי

Avi@lavy.org.il

02-5950824
כללי

יניב

yaniv@lavy.org.il

02-5950844
מוקד

מרים רפאלי

moked@lavy.org.il

02-62341786
02-5616650
מוקד   02-5431124,  02-5950881
מוקד הורים אבי 16:30- 22:00 0507121576
מוקד הורים יניב 16:30- 22:00 0507121575
רכזים - מזרח אחמד 02-5950822
מוקד הורים מזרח אמג'ד 16:30- 22:00 050-7123557
רכזים - מזרח   02-5950828 – 02-5431125
רכז – מזרח לוטפי 02- 5948999
רכזים - מערב

יקיר

yakir@lavy.org.il

02-5950825
רכזים - מערב

עובד

oved@lavy.org.il

02-5950826
רכזים - מערב

איציק

Izik@lavy.org.il

02-5950833
רכזים - מערב

אושרת

oshratab@lavy.org.il

02-6241562
רכזים - מערב שירה דניאלי 02-5470784

 

מערך ליווי עמותת לביא​

מחלקה​​​ שם משתמש מספר חי"פ כתובת מייל
כללי ראשי 02-6241786 Moked@lavy.org.il
כללי שולי 02-5950823 Shuli@lavy.org.il
כללי יניב 02-5950844 yaniv@lavy.org.il
ארגון שיטות וטיוב נתונים אבי 02-5950824 Avi@lavy.org.il
טיוב נתונים נועם אמרון 02-5616652 NoamA@lavy.org.il
מוקד חנה 02-5616653 Chana@lavy.org.il
מוקד חיה אלבז 02-5431122 Chaya@lavy.org.il
מוקד שרי קלמן 02-5431123 SaraK@lavy.org.il
מוקד דבי מרדכי 02-5431124 Debbi@lavy.org.il
מוקד הודיה 02-5950881 Hodaya@lavy.org.il
מוקד אודיה 02-5950882 Odeya@lavy.org.il
מוקד רחלי 02-5471186 RachelS@lavy.org.il
רכזים - מערב יקיר 02-5950825 Yakir@lavy.org.il
רכזים - מערב עובד 02-5950826 Oved@lavy.org.il
רכזים - מערב אפי 02-5950833 Efi@lavy.org.il
רכזים - מערב אושרת 02-6241562 oshratab@lavy.org.il
רכזים - מערב שירה דניאלי 02-5470784 Shira@lavy.org.il
רכזים - מערב איציק מחלב 02-5950825 Izik@lavy.org.il
מזרח-טיוב ומשאן לוטפי 02-5950843 Lutfi@lavy.org.il
מזרח-טיוב ומשאן ופאא מוחתסב 02-5948999 Wafa@lavy.org.il
רכזים - מזרח אחמד 02-5950822 Ahmad@lavy.org.il