דלג לתוכן העמוד

איגרת ראש העיר משה ליאון

תמונת ראש העיר משה ליאון
הורים וילדים יקרים,
האתגר הגדול של כל מערכת חינוך - בוודאי מערכת גדולה ומגוונת כל-כך כפי שקיימת בעירנו - הוא להצליח ולתת לכל ילד וילדה את המענה החינוכי המותאם והנכון בעבורם.

זוהי המשימה המרכזית שהצבתי לאנשי מערכת החינוך בירושלים - למורות, למורים, לגננות, לסייעות, למנהלים, למנהלות - לפעול מתוך התפישה שכל ילד הוא עולם ומלואו וכל ילד זכאי וראוי להזדמנות מלאה להצליח ולממש את יכולותיו וכישוריו.

מערכת החינוך העירונית חווה בשנים האחרונות תקופה של התחדשות והשקעת משאבים חסרת תקדים – למעלה מ-2 מיליארד שקלים בשנה. גם בימי הקורונה, וכמובן גם קודם להם, השקענו רבות ואנו ממשיכים להשקיע בשדרוג התשתיות החינוכיות בכל רחבי העיר ובהרחבתן, וכמובן בגיוון, בעדכון ובהעמקת התוכניות הלימודיות עצמן.

הצבתה של העשייה החינוכית בראש סדר העדיפויות העירוני היא אמירה חשובה בפני עצמה אשר תאפשר לנו לממש את חזוננו החינוכי שאת תוצאותיו יחושו כל תלמיד ותלמידה בעירנו.

זהו חזון המעודד מצוינות, ולצד זאת נותן את המקום והקשב הנדרשים גם לאלו אשר נזקקים לתמיכה ולליווי משמעותיים יותר כדי לממש את יכולותיהם.

כל שנת לימודים חדשה הניצבת בפתח – ותהליכי ההכנה והרישום המבוצעים לקראתה – הם הזדמנות נוספת מבחינתנו להמשיך ולהשתפר, להתייעל ולהתחדש – כדי שלילדי הגנים וכיתות א' החדשים הבאים בשערי המערכת יצפו התנאים המיטביים ללמידה, לצמיחה ולהתפתחות.

מאחל לכולכם שנת לימודים פורייה ומוצלחת!

שלכם בברכה,
משה ליאון
ראש העיר