דלג לתוכן העמוד

בשורת החניונים של עיריית ירושלים

חנייה בעלות נמוכה ובחינם לשעתיים ראשונות בשישי: העירייה באמצעות חברת 'עדן' ממשיכה להקל על סוחרי השוק, בעלי העסקים והתושבים.

בהתאם לכך השיקו בעירייה חניון חדש במתחם שערי צדק הישן. בשלב הראשון יהיה החניון, שיכיל 92 מקומות, פתוח בשני ימי שישי הקרובים (5.6 וה-12.6). ובשלב השני, החל מיום ראשון ה-14.6, יהיה פתוח גם בשאר ימות השבוע. שעות הפתיחה: החל מ-7 בבוקר ועד ל-11 בלילה (בשישי עד לשעה לפני כניסת השבת).

הבשורה הגדולה של החניון היא עלות החנייה בו - 10 שקלים לירושלמים בימי חול ובימי שישי שעתיים ראשונות חינם, לכל מי שיציג חשבוניות של קניות מעל ל-100 שקלים במתחם השוק.

בנוסף, הוחלט לפתוח את חניון מנורה בז'ראר בכר לציבור בכל ימות השבוע משעה 7:00- עד 17:00 בעלות של 6 שקלים לשעה ומשעה 17:00-  8:00 בעלות של 14 שקלים.

גם בחניון זה בימי שישי השעתיים הראשונות לחנייה יהיו בחינם לציבור הקונים בשוק מחנה יהודה, בהצגת חשבוניות על קניות במתחם השוק בסכום של מעל 100 שקלים. (שעות הפתיחה בשישי: משעה 7:00 בבוקר ועד שעה 15:00).

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "במסגרת התכנית לחיזוק העסקים באגריפס ובשוק מחנה יהודה החלטנו להקל על הקונים ולתת אופציה של שעתיים חניה חינם. אני קורא לכל תושבי ירושלים, בואו לחזק את העסקים הירושלמים".