דלג לתוכן העמוד

עיריית ירושלים אומרת תודה לעובדיה שפרשו לגמלאות

עיריית ירושלים קיימה אתמול (ב', 26/12) ערב הוקרה ל- 177 עובדי העירייה שסיימו את תפקידם במחלקות השונות בעירייה ויצאו לגמלאות

ערב ההוקרה לפורשי העירייה התקיים בתיאטרון ירושלים בנוכחות ראש העיר משה ליאון, מנכ"ל העירייה איציק לארי, העובדים ובני משפחותיהם.

לטקס ההוקרה הגיעו עובדים הנושאים מגוון רחב של משרות ציבוריות בעירייה בהם: מנהלי מחלקות, נהגים, אחיות, גננות, פועלים, רופאים, עו"ס ועוד.
בין הפורשים 18 עובדים אשר משמשים כעובדי עיריית ירושלים מעל 40 שנה, כל אחת ואחד מהם מסיימים שירות ציבורי של עשרות שנים למען העיר ירושלים, תושביה ומבקריה.

במהלך הערב נישאו נאומי תודה וברכות וחולק שי לעובדים ולמשפחתם על תרומתם למען תושבי העיר ועתידה.
במסגרת האירוע הופיע ההרכב הישראלי המצליח ה"פרויקט של רביבו".

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "יום יום אני זוכה לעבוד איתכם. עובדי עיריית ירושלים. אנשים נהדרים ומסורים שאוהבים את העיר ירושלים בכל ליבם ועובדים במסירות למען כולנו. אני מודה לכל אחת ואחד מכם על שירות ארוך, מאיר פנים לתושב, איכותי וייחודי עבור כלל תושבי העיר ומבקריה".

מנכ"ל עיריית ירושלים, איציק לארי: "תודה לכם! תודה על המחויבות העמוקה, על ההתגייסות, על הקדשת שנים רבות ומוצלחות לעירנו האהובה ולתושבי העיר, תודה על עבודתכם המקצועית והיסודית לאורך השנים. אני פשוט גאה בכם! אתם תחסרו לנו. העירייה היא ביתכם לכל דבר. בהצלחה."

עיריית ירושלים אומרת תודה לעובדיה שפרשו לגמלאות צילום: שלומי בכר
עיריית ירושלים אומרת תודה לעובדיה שפרשו לגמלאות צילום: שלומי בכר

אולי יעניין אותך