דלג לתוכן העמוד

הרצאות ומפגשים מקוונים במסגרת התוכנית "במיוחד בשבילכם"

אלפי משפחות משתתפות בתוכנית ייחודית העוסקת בכל הסוגיות והתכנים הרלוונטיים למשפחות המיוחדות. הכוללת מפגשי זום שבועיים, הרצאות מפי מיטב המומחים במהלך כל השנה וסדנאות להתמודדות עם התנהגות מאתגרת, בהן רוכשים ההורים כלים מעשיים.

 

במהלך חודש דצמבר יצוין היום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלות, (3.12), ובמהלכו תתקיימנה ההרצאות על בסיס יומי במהלך כל החודש וכיכר ספרא תואר באור סגול להבעת תמיכה והזדהות עם המשפחות המיוחדות.

תקופת הקורונה, סגרים ממושכים ושהייה ממושכת בבית, יצרה עבור משפחות רבות בהם אנשים עם מוגבלויות, אתגרים חדשים עמהם נאלצו להתמודד לבד. מציאות זו והיעדר כלים ותמיכה להתמודד עמה, הקשתה מאד על המשפחות.

הפעילות בחודש זה באה לחזק ולתמוך במשפחות.

לרשימת ההרצאות המוצעות - לחצו כאן

להרצאות בשפה הערבית - לחצו כאן

ראש העיר, משה ליאון, שרק לאחרונה חנך מכינה מיוחדת המשלבת נוער עם ובלי צרכים מיוחדים במרכז ציפורי בירושלים אמר: "אנו עושים ונמשיך לעשות הכול במטרה לסייע ולתמוך באנשים עם צרכים מיוחדים ובבני משפחותיהם המתמודדות יום יום עם קשיים רבים. אני מקווה ומאמין שכל עזרה שאנו מגישים, נוטעת בליבם תקווה, מעצימה את הדימוי של האנשים היקרים  עם הצרכים המיוחדים ומסייעת גם למשפחות. אנחנו כאן לצדכם לאורך כל הדרך".

24/11/2021