דלג לתוכן העמוד

מקשיבים להורים: סקר ההורים במוסדות החינוך לשנת תשפ"ב יוצא לדרך

באיזו מידה ילדך שמח ללכת לבית הספר? באיזו מידה בית הספר מאפשר לילדך למצות את יכולותיו הלימודיות?

סקר ההורים העירוני חוזר והפעם באופן מקוון ונגיש: מינהל החינוך בעיריית ירושלים יוצא בסקר הורים מקיף, הנוגע להיבטים שונים בחוויית הלמידה של תלמידים במוסדות החינוך ברחבי העיר.

הסקר יופץ בתאריך ה-8.5 ויערך כ-10 ימים. הסקר מיועד להורי תלמידים בבתי הספר היסודיים והעל יסודיים במערכת החינוך הירושלמית. הסקר יערך באופן מקוון, ויאפשר לכל הורה בעיר להשתתף ולהגיב ביחס למוסדות החינוך הרלוונטיים לילדיו.

מטרת הסקר היא להבין לעומק הלכי רוח ושביעות רצון של ההורים בנוגע למוסדות החינוך השונים, במטרה לייעל ולשפר את התהליכים הארגוניים והחינוכיים של בתי הספר ושל מינהל החינוך. זאת, מנקודת הנחה כי תהליכי קבלת החלטות, הקצאת משאבים ותכנון שנתי, צריכים להתבסס על תובנות שמקורן במידע איכותי, אמין, ועדכני.

סקר ההורים הועבר באופן מסורתי בירושלים מדי שנה כסקר טלפוני מדגמי. השנה הוא יערך לראשונה באופן מקוון ונגיש, ובצורה אנונימית.

הצלחת הסקר והיכולת להסיק מסקנות איכותיות באשר למוסדות החינוכית תלויה במספר ההורים בכל שכונה ומוסד חינוכי שיבחרו להשתתף בו. אנא הקדישו את הזמן להשתתף ולענות!

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "הורי ירושלים – אנחנו רוצים לשמוע אתכם! עד כמה אתם מרוצים מבתי הספר של ילדיכם ברמה החינוכית, הפדגוגית, והאישית? מה הייתם רוצים לשנות? כל הורה בעיר יכול למלא באופן קצר ונגיש את סקר ההורים הירושלמי המקוון, ולעזור לנו לקדם את מערכת החינוך השכונתית והעירונית".

אולי יעניין אותך