דלג לתוכן העמוד

הקניון הווירטואלי הירושלמי הראשון מסוגו

עיריית ירושלים קוראת לעסקים להצטרף ללא תשלום לקניון הווירטואלי ולהגדיל הכנסות. אתר הקניון יקודם על ידי העירייה במגוון אמצעים ופלטפורמות במטרה לחשוף אותו לכלל תושבי העיר

עיריית ירושלים באמצעות האגף לקידום עסקים ובשיתוף Business Grow מקדמים ומחזקים את העסקים בירושלים באמצעות פלטפורמות דיגיטליות מגוונות ומקוונות

ראש העיר, משה ליאון: "במיוחד בעת זו, מדובר בכלי בעל חשיבות רבה אשר יכול לסייע ולקדם את העסקים בעיר. השקת הקניון יגביר את הפעילות עסקית והעבודה, גם בעת זו, בשליחות עד הבית. הערבות ההדדית הירושלמית והסטארטאפ ניישן הישראלית התחברו ליצירת פלטפורמה לחיזוק הכלכלה המקומית והעסקים הקטנים. זאת לצד השקת פלטפורמה נוספת לשירות הקהילתי "ירושלמים למען ירושלמים" אשר מחזק את הערבות ההדדית. יחד ננצח!"

להצטרפות לחצו כאן

בקניון הירושלמי הווירטואלי ניתן לרכוש מוצרים מעסקים הירושלמים כולל משלוחים עד הבית.
לרכישה בקניון - לחצו כאן

בנוסף, עיריית ירושלים יצרה שת"פ עם אפליקציית easy לעזרתם של העסקים הקטנים והתושבים

1."קונים ירושלמי – קונים בטוח". האפליקציה תיתן מענה פרקטי לתושבים על כלל העסקים הפתוחים או אלה המבצעים משלוחים, תוך ציון המרחק ממקום מושבם ובמקביל בעלי העסקים יוכלו לעדכן לרווחת התושבים כל מידע חיוני באשר לשרות אותו העסק מעניק.

2.השירות הקהילתי של "ירושלמים למען ירושלים" - שירות קהילתי של "ירושלמים למען ירושלמים", שם כל ירושלמי יוכל להעלות כל צורך שהוא ותושבים שנמצאים בקרבת מקום יוכלו לעזור לו.