שימור עצים – עיריית ירושלים
Skip Navigation Linksירושלים : תושבים : שיפור פני העיר : שימור עצים

שימור עצים

לא
2

חוק התכנון והבניה

חוק התכנון והבנייה, תיקון מס' 89, התשס''ט-2008

​תיקונים אלו בחוק הוחלו באחרונה והינם בעלי משמעות גדולה לנושא שימור העצים. בתיקון מופיעה הדרישה לסמן את כל העצים הבוגרים בכל התכניות המוגשות לרשות.

משמעות הדבר היא שתנאי לאישור תכניות יהא התייחסות לעצים הקיימים בהם ובכל מקרה של עץ/עצים בתחום התכניות יבחן פקיד היערות את הצורך בשמירה על העצים ויידרש לאפשרות של העתקת עצים ולסיכונים הצפויים מכך לעצים.בחינות אלו ילוו בהנחיות מקצועיות להעתקת עצים ושמירתם במקומם.

סקר - מחקר ותיעוד עצים ותיקים בירושלים

כחלק מיישום התיקון לחוק התכנון ובנייה ושימור העצים אנו מבצעים סקר עצים ותיקים ברחבי העיר ירושלים.

סקר זה נעשה במטרה לתעד ולאפשר שימור של עצים מסוגים שונים המוגדרים ותיקים וראויים לשימור.

מאגר מידע של עצים לשימור יאפשר לגורמי התכנון להכיר בקיום עצים במגרש המיועד לבנייה ולהתחשב בהם בהליך התכנוני עוד לפני הגשת התכניות.

עד היום טרם נעשה סקר מקיף כזה.

סקר העצים הותיקים כולל מספר גדל והולך של עצים המוגדרים על פי כרטיסי עץ ומיקום בשכבת העצים לשימור ב- GIS. פריטי המידע הנכללים לכל עץ הינם: מספר עץ, תאריך עדכון, שם העץ, כתובת, קואורדינטות, שכונה, תאור מקום, גיל משוער, גובה וקוטר גזע משוערים, מצב בריאות, היסטוריה של העץ, תמונות, מידע סטטוס, ומידע נוסף.

חזור לראש הדף >>
3

בקשה לעקירת עצים

 

הנחיות למילוי טופס לעקירת עצים:

 

עקירת עצים לתהליכי בניה

יש למלא טופס בקשת עצים לתהליכי בניה ולצרף לטופס את המסמכים המתאימים, כמפורט בטופס בסעיף 6 ולמסור ידנית במחלקת גננות, בניין 1, קומה 3, כיכר ספרא.

למילוי טופס בקשת עקירת עצים לתהליכי בניה לחצו כאן

 

עקירת עצים לשטח פרטי

יש למלא טופס בקשת עצים לשטח פרטי. טופס ללא תמונה ותשלום אגרה מעודכנת לכל עץ לא יטופל. סימון המילה אישור בטופס מהווה הסכמת המבקש לכל האמור בו.

טופס למילוי טופס בקשת עקירת עצים לשטח פרטי לחצו כאן

 
חזור לראש הדף >>
5

פרסום אישור כריתת / העתקת עצים

בהתאם לפקודת היערות, מובא בזאת לידיעת ציבור התושבים פרסום רשימת העצים שאושרו לעקירה ע''י פקיד היערות בעיריית ירושלים.  ​

  1. במהלך 14 יום מהפקת רישיון העקירה.
  2. פירוט רשימת סוגי העצים ניתן לבדוק מול משרדי מחלקת הגננות בטלפון 02-6297753.
  3.  

הגשת ערר:

"הגשת ערר תוגש למשרד החקלאות לגב' פנינה איטח – ראש ענף פקיד יערות ארצי, באמצעות דוא"ל: 
pninae@moag.gov.il , trees@moag.gov.il
 

 

פרסום אישור כריתת והעתקת עצים
שם רחוב

סוג/ מספר

גוש / חלקהסיבת העקירה / העתקה

תאריך הוצאת הרשיון

תוקף הרשיון

ניתן להגיש ערר עד ליום
​בית החולים הדסה הר הצופים (עקירה)אורן הצנובר-32
אורן ירושלים-28
אזדרכת מצויה-3
אילנטה בלוטית- 1
בוקיצה נמוכה-1
ברוש מצוי-41
זית אירופי-1
ינבוט לבן-1
שיטה כחלחלה-3​
31335
34​
בניית אגף שיקום חדש​11.12.18 –
25.12.18-
24.12.20​
25.12.18​
​החרצית קריית מנחם (כריתה)ברוש מצוי -2​30435
54​
בניית 3 כיתות למעון יום​5.12.18 –
20.12.18-19.12.19​
20.12.18​
​בנימין 12 (כריתה)אזדרכת מצויה-2
ברוש מצוי-1
חרוב מצוי-2
פלפלון בכות-1
תות לבן-2
אילנטה בלוטית-1​
30147
85​
בניית מועדון נוער חדש​4.12.18-
18.12.18-17.12.19​
18.12.18​
​בוליביה 4 (כריתה)בוקיצה נמוכה-1
ברוש מצוי-4
פלפלון בכות-1​
30413
88​
תמ"א 38 – תוספת 2.5 קומות​26.11.18 –
10.12.18-
9.12.19​
10.12.18​
פייר קניג 36 (העתקה)​זית אירופי-1​30130
337​
חפירה עבור 3 קומות חניה​22.11.18-
7.12.18-
6.12.19​
7.12.18​
פייר קניג 36 (כריתה) ​אילנתה בלוטית-3
שיטה כחלחלה-3
שקד מצוי-1​
30130
337
חפירה עבור 3 קומות חניה​22.11.18-
7.12.18-
6.12.19​
7.12.18​
מקור חיים 34 (כריתה)​ברוש מצוי-5​30141
32​
חפירה ויסודות לבניין חדש​21.11.18-6.12.18
-5.12.19​
6.12.18​
חיים ויטל 37 (כריתה)​אורן ירושלים-2​30151
95​
בניית מקווה חדש המשך לרישיון הקיים​21.11.18-6.12.18
-5.12.19​
6.12.18​
קריית המדע 3 (כריתה)​אדר סורי-2
אילנטה בלוטית-2
אלה ארץ ישראלית-6
אלון ארוך עוקצים-15
אלון הגלעין-3
אלון מצוי-2
ברוש מצוי-1
הטרומלס קטלבי-1
כליל החורש-1
ער אציל-3
קטלב מצוי-3
שיטה כחלחלה-4
תות לבן-1​
30241
211​
הריסת מבנה וחניה קיים​19.11.18-3.12.18 – 2.12.18​3.12.18​
יחיאל לנגר, רזיאל נאור  (כריתה)​אורן ירושלים-35
שקד מצוי-2​
29938
30​
חפירה וחציבה​18.11.18-3.12.18 – 2.12.18​3.12.18​
שארפת-בית צפצפה (כריתה)​אורן הצנובר-17
אורן ירושלים-8
ברוש מצוי-10​
30914
2​
בניית 12 כיתות לימוד חדשות​18.11.18-3.12.18 – 2.12.18​3.12.18​
עין גדי 17 (כריתה)​פלפלון בכות-1​30114
32​
תמ"א ​14.11.18-
29.11.18-28.11.19​
29.11.18​
​מסילת ישרים 8 (כריתה)אילנתה בלוטית-1​30048
141​
תוספת ממ"דים​13.11.18-
27.11.18-26.11.19​
27.11.18​
גבעת שפירא, גבעת המבתר (העתקה)  ​זית אירופי-37​מצ"ב לתוכנית​הפרדה מפלסית​7.11.18-
21.11.18-6.11.2020​
21.11.18​
גבעת שפירא, גבעת המבתר (כריתה)​אורן הצנובר-165
אורן ירושלים-22
אורן קפריסאי-81
אילנתה בלוטית-19
אלון התבור-1
ברוש אריזוני-70
ברוש מצוי-69​
מצ"ב לתוכנית​הפרדה מפלסית​7.11.18-
21.11.18-6.11.2020​
21.11.18​
יהושוע ברוכי גילה (כריתה)​אורן ירושלים-5
ברוש מצוי-2​
30962
62, 66​
חפירה ודיפון לבניה חדשה​7.11.18-
21.11.18-6.11.2020​
21.11.18​
נחום חפצדי גבעת שאול (כריתה)​אוג הבורסקאים-5
אורן ירושלים-35
ברוש מצוי-1
עוזרר קוצני-1
שיטה כחלחלה-26
שקד מצוי-4​
30269
211​
חפירה ודיפון לבניין חדש — 18 קומות​1.11.18-
20.11.18-19.11.20​
20.11.18​
פנקס 3 (כריתה)​אורן הצנובר-1
אורן קנרי-6
אורן קפריסאי-9
אזדרכת מצויה-1​
30184
121​
תוספת בניה – תמ"א 38​1.11.18-
20.11.18-19.11.20​
20.11.18​
​בית חולים הרצוג – גבעת שאול (כריתה)אורן הצנובר-31
אורן ירושלים-6
אילנתה בלוטית-3
בוקיצה נמוכה-16
ברוש מצוי-2
מילה סורית-2
פלפלון דמוי-אלה-1​
30186
118​
בנין מרפאות חדש​1.11.18-
20.11.18-19.11.20​
20.11.18​
  מאיר שחם 5 (כריתה)​פלפלון בכות-1​30037
52​
חפירה לבניין חדש​17.10.18 –
31.10.18-30.10.19​
31.10.18​
שדרות הרצוג צומת פת (כריתה)​אורן ירושלים-2​30170
2​
תשתיות לרכבת קלה​11.10.18-
25.10.18-24.10.19​
25.10.18​
קנאי הגליל 16 (כריתה)​אילנטה בלוטית-2
בוקיצה נמוכה-1
ברוש מצוי-2
וושינגטוניה חסונה-3​
30172
46​
הריסה ובניית בניין חדש​7.10.18-21.10.18—20.10.19​21.10.18​
​צונדק, רמות (כריתה)אורן ירושלים-1​30714
3, 6, 8​
שדרוג רחוב​18.10.4-
18.10.18-17.10.20​
18.10.18​
​אלפנדרי, רש"י נבון, הזית שכ' רוממה (כריתה)ברוש מצוי-3
מילה ירוקת עד-1
מייש דרומי-5
רוביניה בת שיטה-1
תמר קנרי-1​
30076,30069,30078​שדרוג רחובות​18.10.4-
18.10.18-17.10.20​
18.10.18​
מנחת, פת, דב יוסף (העתקה)​אדר סורי-6
אורן הצנובר-9
אורן קפריסאי-16
אזדרכת מצויה-1
אלה אטלנטית-2
אלון ארוך העוקצים-9
אלון מצוי-1
אשל הפרקים-1
בוהיניה מגוונת-8
בוקיצה נמוכה-4
בוקיצה קטנת עלים-4
ברוש מצוי-3
דולב מזרחי-3
ושינגטוניה חוטית-1
זית אירופי-3
חרוב מצוי-1
כליל החורש-12
מייש דרומי-1
מייש קוצני-1
מילה ירוקת עד-12
מכנף נאה-6
פלפלון בכות-2
פלפלון דמוי אלה-13
פנסית דו נוצתית-19
צפצפה מכסיפה-2
שיח אברהם מצוי-1
לא מזוהים-8​
30199,30200
60,62,64,76
31,56,​
הנחת תשתית לרכבת קלה​3.10.2018-
17.10.18-16.10.22​
17.10.18​
מנחת, פת, דב יוסף (העתקה)​אלה ארץ ישראלית-1
דולב מזרחי-2
זית אירופי-2​
30199,30200
60,62,64,76
31,56,​
הנחת תשתית לרכבת קלה​3.10.2018-
17.10.18-16.10.22​
17.10.18​

מבוא ליבנה 2
(כריתה)

אילנטה בלוטית-1
בוקיצה נמוכה-2
זית אירופי-1
תות לבן-1​

30099
148​
תמ"א 38​
17.9.18-
3.10.18-2.10.19​
3.10.18

רמת מוצא 1
(כריתה)​

אורן ירושלים-31
ברוש מצוי-2
שיטה כחלחלה-1
אלון הגלעין-2​


30314
38, 39, 40​

חפירה ודיפון לבניין חדש​

17.9.18-
3.10.18-2.10.19​

3.10.18​

רמת מוצא 1
(העתקה)

פיקוס התאנה-1​

30314
38, 39, 40​
חפירה ודיפון לבניין חדש​
17.9.18-
3.10.18-2.10.19​

3.10.18​
הפסגה 55 (כריתה)​אורן ירושלים-4​30342
78​
הרחבת דיור​17.9.18-
3.10.18-2.10.19​
3.10.18​​
​עין גדי 21 (כריתה)ושינגטוניה חוטית-1​30114
30​
תמ"א 38​17.9.18-
3.10.18-2.10.19​
3.10.18​​
​אביזוהר 7 (כריתה)לון ארוך עוקצים-2​30164
318​
בנית מעגל תנועה חדש​17.9.18-
3.10.18-2.10.19​
3.10.18​
שמואל מאיר/ורשבסקי (כריתה)​ברוש מצוי-6
זית אירופי-1
מייש בונגה-1
פנסית דו-נוצתית-13​
29933​התקנת מערכת רמזורים חדשה​17.9.18-
3.10.18-2.10.19​
3.10.18​
מורדות גילה מערב (כריתה)​אורן ירושלים-65
ברוש מצוי-15​
30962
59, 60, 61​
חפירה ודיפון לבניה חדשה​16.9.18-
2.10.18-1.10.19​
​2.10.18
מורדות גילה מערב (כריתה)​אורן ירושלים-20
אלון מצוי-2
ברוש מצוי-25
עוזרר קוצני-4
שקד מצוי-3​
30962
53, 54, 55​
חפירה ודיפון לבניה חדשה​16.9.18-
2.10.18-1.10.19​
2.10.18​
קנאי הגליל 9 (כריתה)​אילנתה בלוטית-2
בוקיצה נמוכה-7
כלילל החורש-4
מילה ירוקת עד-1
מכנף נאה-3
תפוח תרבותי-1​
30172
38​
פינוי בינוי​27.8.18-
10.9.18-9.9.19​
10.9.18​
שמגר, ירמיהו ברנדייס (כריתה)​ברוש מצוי-1
בוקיצה נמוכה-2​
שינויים גיאומטריים ברחובות​21.8.18-
3.9.18-2.9.19​
3.9.18​
​חיים ויטאל  37 (כריתה)אורן הצנובר-1​30151
95​
הריסת ובניית מקווה חדש​20.8.18-
3.9.18-2.9.19​
3.9.18​
משעול  הגבורה  (כריתה)​אורן ירושלים-1
ברוש מצוי-2
זית אירופי-1
תות לבן-1​
30051
27​
מעבר לחניה עתידית​19.8.18-
2.9.18-1.9.19​
2.9.18​
דידס 6 (כריתה)​אילנטה בלוטית-6
כליל החורש-1
ליגוסטרום יפני-1
מייש דרומי-1
קליסטמון נאה-1
תמר מצוי-1​
30011
48, 49​
בניה- תמ"א 38​19.8.18-
2.9.18-1.9.19​
2.9.18​
דהומיי אחרי בניין 4 (כריתה)​

אורן ירושלים-16
אלינתה בלוטית-1
ברוש מצוי-2

30435
61​
סוכת אוטובוסים ושינויים גיאומטריים 16.8.18-
30.8.18-30.8.19​
30.8.18​
  חניון בית הספר הניסויי מנשה בן ישראל (כריתה)​ אורן הצנובר5​30805
7​
בניית חניון מיוחד​ 16.8.18-
30.8.18-30.8.19​
30.8.18​
​שד' הרצל 106 (כריתה)שסק יפני-1
משמש מצוי-1​
30161
181​
תוספת ממ"ד​2.8.18-
16.8.18-15.8.19​
16.8.18​
​חיים ויטאל 37 (כריתה)אורן הצנובר-4
אילנתה בלוטית-7​
30151
95​
הריסה ובניית מקווה חדש​31.7.18-
14.8.18-13.8.19​
14.8.18​
פלורנטין 21 (כריתה)​הדר הלימון-2
שיטה כחלחלה-1
כליל קנדי-1
רימון מצוי-1
שסק מצוי-1​
30414
38​
בניית ממ"דים​30.7.18-
13.8.18-12.8.19​
13.8.18​
צומת גולדה מאיר/יגאל ידין (כריתה)​אורן ירושלים-13
זית אירופי-69
כליל החורש-6
משמש מצוי-1
פיקוס התאנה-7
שקד מצוי-3​
1270, 30279
5,  10​
בניית חניון אוטובוסים 4/9​30.7.18-
13.8.18-12.8.19​
13.8.18​
נחל צופים הר חוצבים (כריתה)​אורן הצנובר-10
אורן ירושלים-95
אורן קפריסאי-3
אילנטה בלוטית-35
ברוש מצוי-20
ברוש קירח-2
כליל החורש-4
מילה ירוקת עד-1
פלפלון בכות-5
רוביניה בת שיטה-2
שיטה כחלחלה-7
שקד מצוי-1​
30243
33, 77, 166, 170​
כביש מחבר הר חוצבים​12.8.18​
הנרייטה סולד הדסה הקטנה (העתקה)​אלה אטלנטית-1
זית אירופי-1​
30397
23, 105, 106​
חפירה ודיפון-בניית 4 מגדלי מגורים​24.7.18-
7.8.18-6.8.19​
7.8.18​
הנרייטה סולד הדסה הקטנה (כריתה)​אורן הצנובר-1
אורן ירושלים-4
אילנטה בלוטית-12
אשחר רחב עלים-3
בוקיצה נמוכה-5
ברוש מצוי-9
דולב מזרחי-4
מילה סורית-1
ברוש קירח-1
מכנף נאה-2
ער אציל-1
פלפלון דמוי אלה-1
צפצפה מכסיפה-5
רוביניה בת שיטה-7
עוזרד  קוצני-1​
30397
23, 105, 106​
חפירה ודיפון-בניית 4 מגדלי מגורים​24.7.18-
7.8.18-6.8.19​
​7.8.18
משה ברעם, אשר וינר, דרך חברון (כריתה)​אדר סורי-12
אזדרכת מצויה-1
ברוש אריזוני-5
ברוש גדול פירות-2
ברוש מצוי-32
זית אירופי-51
חרוב מצוי-2
כליל החורש-5
מייש בונגה-28
ספיון השעווה-11​
30128,
30285,
30289​
הפרדה מפלסית, שינויים גיאומטריים​23.7.2018-
6.8.18-5.8.19​
​6.8.18
משה ברעם, אשר וינר, דרך חברון (העתקה)​תות שחור-1​30128,
30285,
30289​
הפרדה מפלסית, שינויים גיאומטריים​23.7.2018-
6.8.18-5.8.19​
6.8.18​
​הנביאים 44 (כריתה)אורן ירושלים-1
אילנטה בלוטית-23
ברוש מצוי-2
מייש דרומי-1
פיקוס התאנה-1
קזאורינה אשונה-1
רוביניה בת שיטה-3
תות לבן-1​
30061
103​
הריסה ובניית 2 בניינים חדשים17.7.18-
31.7.18-30.7.19​
31.7.18​
​שדרות גולדה מאיר/רמת תמיר (כריתה)אורן ירושלים-3
ברוש מצוי-5
מייש דרומי-2​
30240
173, 176​
פיתוח כבישים ושצ"פ​16.7.18 –
30.7.18-29.7.19​
30.7.18​
​דרך חברון 101/ב (העתקה)זית אירופי – 19
כליל החורש - 1​
30114
101​
הריסה ובניית בניין חדש​12.7.18-
26.7.18-25.7.19​
26.7.18​
דרך חברון 101/ב  (כריתה)​אילנתה בלוטית – 14
ברוש מצוי - 2​
30114
101​
הריסה ובניית בניין חדש​12.7.18-
26.7.18-25.7.19​
26.7.18​
כביש אמריקאי אל-ראשידן (העתקה)​זית אירופי-4​אין חלוקה​סלילת כביש חדש​10.7.18-
24.7.18-23.7.19​​
24.7.18​
כביש אמריקאי אל-ראשידן (כריתה)​שקד מצוי-4​אין חלוקה​סלילת כביש חדש10.7.18-
24.7.18-23.7.19​
24.7.18​
​מתנחלים בהר 12 (כריתה)אורן ירושלים-20
ברוש מצוי-13
זית אירופי-2
שקד מצוי-3​
30311
46​
בניית 2 בניינים חדשים​9.7.18 –
23.7.18-22.7.19​
23.7.18​
דרך חברון 82/א (כריתה)​אגס תרבותי-1
ברוש מצוי-1
קליסטמון נאה-1​
30001
56
תוספת בניה​8.7.18-
22.7.18-21.7.19​
22.7.18​
אגודת ספורט בית"ר (כריתה) ​דולב מזרחי-4​11428
1, 5​
במסגרת סלילת כביש 50​8.7.18-
22.7.18-21.7.19​
22.7.18​
​שופן פינת א שסקין (כריתה)ברוש מצוי-1
אורן ירושלים-1​
30022
53, 54​
סלילת כביש גישה​8.7.18-
22.7.18-21.7.19​
22.7.18​
הלילך 5 כריתה)​אילנטה בלוטית-3​40437
47​
בניית מבנה חד-משפחתי​8.7.18-
22.7.18-21.7.19​
22.7.18​
המון 4 (העתקה)​שסק יפני-1​30075
77​
הריסה ובניית בניין חדש​5.7.18-
19.7.18-18.7.19​
19.7.18​
הנרייטה סולד הדסה הקטנה (כריתה)​אורן הצנובר-1
אורן ירושלים-3
אילנטה בלוטית-12
אשחר רחב עלים-3
בוקיצה נמוכה-5
ברוש מצוי-7
דולב מזרחי-4
זית אירופי-1
מילה סורית-1
מכנף נאה-1
ער אציל-1פלפלון דמוי אלה-1
צפצפה מכסיפה-1
רוביניה בת שיטה-8
עוזרד  קוצני-1
אלה אטלנטית-1
זית אירופי-1​
30397
23, 105, 106​
חפירה ודיפון-בניית 4 מגדלי מגורים​4.7.18-
19.7.18-18.7.19​​
19.7.18​​
הנרייטה סולד הדסה הקטנה (העתקה)  ​אלה אטלנטית-1
זית אירופי-1​
30397
23, 105, 106​
חפירה ודיפון-בניית 4 מגדלי מגורים​4.7.18-
19.7.18-18.7.19​
19.7.18​
​צומת ויצמן/בית שערים/ניסנבויים (כריתה)אילנטה בלוטית-6
ער אציל-2
רוביניה בת שיטה-3
עץ מת-1​
30157,30138
162, 174​
פיתוח חדש​26.6.18-
10.7.18-9.7.19​
10.7.18​
​שערי ירושלים רמפת ג. שאול (כריתה)אילנטה בלוטית-78
אלון מצוי-1
בוקיצה אמריקאית-1
בוקיצה נמוכה-1
ברוש מצוי-8
דולב מזרחי-1
כליל החורש-7
מילה ירוקת עד-1
מילה סורית-1
מייש בונגה-3
שיטה כחלחלה-2
שקד מצוי-7
עץ מת-1​
30233
4​
עבודות תשתית
לנת"צ חדש​
6.6.18-
10.7.18-9.7.19​
10.7.18​
​שערי ירושלים רמפת ג. שאול (העתקה)אלון מצוי-1
זית אירופי-3
מייש דרומי-2​
30233
4​
עבודות תשתית
לנת"צ חדש​
26.6.18-
10.7.18-9.7.19​
10.7.18​
בית חנינה גן פרחי (כריתה)​אילנטה בלוטית-5
בוקיצה נמוכה-3​
שדרוג לגן חדש​26.6.18-
10.7.18-9.7.19​
10.7.18​
כביש רופין/אצטדיון קראפט שד' בן צבי (כריתה)​אורן ירושלים-5
אורן קנרי-1
אורן קפריסאי-1
אזדרכת מצויה-16
אשחר רחב עלים-2
בוקיצה נמוכה-33
ברוש מצוי-1
זית אירופי-2
חרוב מצוי-1
יצהרון מצהיב-1
כליל החורש-6
מלה סורית-5
ער אציל-2
פלפלון בכות-4
פרקינסוניה שיכנית-2
רוביניה בת שיטה-1
רימון-1
שזיף הדובדבן-1
שיטה כחלחלה-15
שקד מצוי-2​
מצ"ב לתוכנית​סלילת כביש אופניים חדש​25.6.18-
9.7.18-8.7.19​
9.7.18​
​כביש רופין/אצטדיון קראפט שד' בן צבי (העתקה)זית אירופי-6​
מצ"ב לתוכנית
סלילת כביש אופניים חדש​25.6.18-
9.7.18-8.7.19​
9.7.18​

       הרקמה 1 (כריתה)

אילנטה בלוטית-8
אפרסק מצוי-1
ברוש מצוי-1​
30235
363, 364​
הריסה ובנייה חדשה​25.6.18-
9.7.18-8.7.19​
9.7.18​
יקים 6 (כריתה)וושינגטוניה חוטית-1​

90091

96

בניית תוספת ממ"דים​

19.6.18-

3.6.18-2.6.19

3.6.18
שמעון הצדיק 22 (כריתה) ​אילנטה בלוטית-5
אלה אטלנטית-3
אלמוגן-1
אשחר-2
בוקיצה נמוכה-1
וושינגטוניה חסונה-3
ליגוסטרום יפני-7
סיאגרוס רומנזוף-4
פיקוס התאנה-4
פלפלון בכות-1
פלפלון דמוי אלה-2
שיטה מכחילה-5
תות לבן-1
תמר קנרי-3​

30102

31

בניית בית מדרש חדש​13.6.18-
27.6.19-28.6.18
28.6.18​
​שמעון הצדיק 22 (העתקה) זית אירופי-5​

30102

31

​בניית בית מדרש חדש

13.6.18- 27.6.19-28.6.18

28.6.18​
חיסדא 5 (כריתה)ברוש מצוי - 2​

30004

147

תוספת בניה10.6.18-
25.6.18-24.6.19​
25.6.18​
שדרות שז"ר כניסה לעיר (כריתה)​אורן ירושלים-2
אורן קנרי-6
אילנתה בלוטית-1
ברוש מצוי-7
מכנף נאה-72​
30107
23,88,89,
104,144​
בניה- פרויקט כניסה לעיר
(מתחם K)​
30.6.18-
13.6.18-12.6.19​
13.6.18​
שדרות שז"ר כניסה לעיר (העתקה)​זית אירופי-4
מייש דרומי-1​
30107
23,88,89,
104,144​
בניה- פרויקט כניסה לעיר
(מתחם K)​
30.6.18-
13.6.18-12.6.19​
13.6.18​
​​הרצוג 23 (כריתה)​אילנתה בלוטיתך - 2 
משמש מצוי - 1
​30024
177
​בניה תמ"א 38​22.5.18
5.6.18
4.5.19
​5.6.18

קלמן יעקב מן

      הדסה ע"כ

       (כריתה)

אורן הצנובר – 11

אורן ירושלים – 9

אשל הפרקים – 1

ברוש מצוי – 9

זית אירופי-6

חרוב מצוי-3

30390

2, 3

 עבודות תשתית –
רכבת קלה​

16.5.18 –

31.5.18-30.5.19

31.5.18​

    קלמן יעקב מן

      הדסה ע"כ

       (העתקה)

זית אירופי - 11​

30390

2, 3

עבודות תשתית –

רכבת קלה

16.5.18 –

31.5.18-30.5.19

31.5.18​

      שד' שז"ר/

      גשר בן דור

       (כריתה)

אורן ירושלים-1

אדר סורי-2

אילנטה בלוטית-5

ברוש מצוי-7

אזדרכת מצויה-11

מכנף נאה-10

בוהיניה מגוונת-1

וושינגטוניה חוטית-2

כליל החורש-2

משמש מצוי-1

פלפלון דמוי אלה-2

צפצפה מכסיפה-1

30863

5,12,14,18

הסדרי תנועה-כניסה לעיר-כביש 7​

8.5.18-

22.5.18-21.5.19

22.5.18​

      שד' שז"ר/

      גשר בן דור

       (העתקה)

זית אירופי-2​

30863

5,12,14,18

הסדרי תנועה-כניסה לעיר-כביש 7​
8.5.18-
22.5.18-21.5.19​
22.5.18​

שד' דב יוסף/

      בנבנישתי

       (כריתה)

אזדרכת מצויה-1

אילנטה בלוטית-1

צפצפה מכסיפה-9

רוביניה בת שיטה-3

שקד מצוי-1

תמר מצוי-23

30502,

30200

51,53,54,21,40,36,33

העתקת קו מתח עליון לרכבת הקלה

היתר 22

8.5.18-

22.5.18-21.5.19

22.5.18​

אבא אחימאיר

             2

        (כריתה)

אילנטה בלוטית-5

בוקיצה נמוכה-5

רוביניה בת-שיטה-7

39642

92, 93

בניין חדש למגורים

ומסחר

29.4.18-
13.5.18-12.5.19​​
13.5.18​​

         כספי 6

        (כריתה)

ברוש מצוי-1

ושינגטוניה חסונה-1

רובניה בת שיטה-2

תות לבן-1

30112

33

בניה- תמ"א 38​
29.4.18-
13.5.18-12.5.19​
13.5.18​

אלעזר המודעי

           4 

       (כריתה)

אזדרכת מצויה-2

אילנטה בלוטית-1

בוהיניה מגוונת-2

רוביניה בת-שיטה-3

30004

91

בניה - תמ"א 38​

26.4.18-

10.5.18-9.5.19

10.5.18​

     ריש לקיש 10

      (כריתה)

אזדרכת מצויה-1

רוביניה בת-שיטה-3

תות לבן-1

30004

75

בניה - תמ"א 38​

26.4.18-

10.5.18-9.5.19

10.5.18​

שבטי ישראל

             25

        (כריתה)

ברוש מצוי - 2​

30052

75

שיקום הבניין

ותוספת מעלית

25.4.18-

9.5.18-8.5.19

9.5.18​

 דוד אילון,

       שד' בגין,

    אגודת ספורט

    הפועל, אגודת

    ספורט בית"ר

       (העתקה)

כליל החורש - 1​

30461,

30199

64,67,69

76,78,82,83

עבודות תשתית

רכבת קלה

25.4.18-

9.5.18-8.5.19

9.5.18​

      דוד אילון,

       שד' בגין,

    אגודת ספורט

    הפועל, אגודת

    ספורט בית"ר

       (כריתה)

אדר סורי – 3

אלון מצוי – 1

ברוש מצוי – 2

כליל החורש – 8

לגסטרמיה הודית -1

ספיון השעווה – 13

שזיף הדובדבן - 3

30461,

30199

64,67,69

76,78,82,83

עבודות תשתית

רכבת קלה

25.4.18-

9.5.18-8.5.19

9.5.18​

    צומת הרצוג/

        גולומב

      (העתקה)


זית אירופי 66 ​

30169,

30170
2, 4​

עבודות תשתית

רכבת קלה –

היתר 24

24.4.18-

9.5.18-8.5.19

9.5.18​

צומת הרצוג/

        גולומב

       (כריתה)

אורן ירושלים-11

אורן קפריסאי-1

אזדרכת מצויה-4

אילנתה בלוטית-9

אלה אטלנתית- 1

אלה ארץ- ישראלית-6

אלון הגלעין-2

אלון מצוי- 1

אלת הבוטנה-1

בוקיצה נמוכה-10

ברוש מצוי- 7

זית אירופי-24

חרוב מצוי-2

כליל החורש-2

לגרסטמיה הודית-4

מייש דרומי-2

משמש מצוי-1

עוזרר קוצני-3

פלפלון בכות-1

צפצפה מכסיפה-4

שיטה כחלחלה-

שקד מצוי-53

תות לבן-1

30169,

30170

2, 4

 עבודות תשתית
רכבת קלה –
היתר 24​

24.4.18-

9.5.18-8.5.19

9.5.18​

מעלות רבי

         יהודה

      רובע יהודי

       (כריתה)

אדר סורי-2

בוקיצה נמוכה-1

30739

1

חפירה

ארכיאולוגית


18.4.18-
23.4.18-22.4.19​
23.4.18​

       לינקולן 9

       (כריתה)

אזדרכת מצויה-2

אילנטה בלוטית-2

תמר קנרי-1


30028
23​
תמ"א 38-
תוספת 2 קומות​

16.4.18-

30.4.18-29-4.19

30.4.18​

עמק רפאים

           43

       (כריתה)

 אזדרכת מצויה-1
אילנטה בלוטית-2
ברוש מצוי-23
ושינגטוניה חסונה-15
ספיון השעווה-1
רוביניה בת שיטה-1​

30003

73

חפירה ודיפון

לבניין חדש

3.4.18 –

23.4.18-22.4.19

23.4.18​

לח"י, יסקי

         אצ"ל

       (כריתה)

 אורן הצנובר-4
אורן ירושלים-23
אילנטה בלוטית-18
איקליפטוס המקור-2
אלה סינית-4
אלון העוקצים-17
בוקיצה נמוכה-6
ברוש מצוי-3
דולב מזרחי-5
זית אירופי-2
יוקה פילית-1
כליל החורש-11
משמש מצוי-1
ספיון השעווה-1
אלקאוזרינה-1
רוביניה-7
שקד-4
תמר מצוי 1​

31335,

31385
31,28,36,46,50,1,18​

תשתיות רכבת קלה

קטע אומגה


3.4.18 –
23.4.18-22.4.19​
23.4.18​

     לח"י, יסקי

         אצ"ל

      (העתקה)

זית אירופי-3​
31335,

31385
31,28,36,46,50,1,18​

תשתיות רכבת קלה
קטע אומגה​

3.4.18 –

23.4.18-22.4.19


23.4.18​

שיירת הר-

    הצופים,שוקן

        (כריתה)

אורן הצנובר-13

אורן ירושלים-5

אורן קפריסאי-5

אזדרכת מצויה-1

אילנטה בלוטית-19

איקליפטוס המקור-2

אלון ארוך עוקצים-1

אלון התבור-1

בוקיצה נמוכה-18

ברוש 17-17

דולב מזרחי-11

ושינגטוניה חסונה-1

זית אירופי-6

חרוב מצוי-23

יצהרון מכסיף-1

כליל החורש-10

מילה ירוקת עד-2

מילה סורית-1

סיגלון-3

ספיון השעווה-3

רוביניה בת שיטה-2

שזיף תרבותי-1

שקד מצוי-1

תות דולבני-5

תמר מצוי-1

אדר סורי-1

אלון הגלעין-12

29999

12, 13

תשתיות רכבת קלה – שלוחת הר הצופים​
3.4.18 –
23.4.18-22.4.19​
23.4.18​

שיירת הר-

    הצופים,שוקן

       (העתקה)

אלון התבור-2

אלון מצוי-1

זית אירופי-18

29999

12, 13

תשתיות רכבת קלה – שלוחת

הר הצופים

3.4.18 –

23.4.18-22.4.19

23.4.18​

שארפת-

      בית צפפה

    כריתה

ברוש מצוי - 28​

30914

1 - ארעי

בנית בית ספר

לחינוך מיוחד

27.2.18-

15.4.18-14.4.19


15.4.18​

     יד חרוצים 3

       כריתה

 אורן ירושלים-1
אילנטה בלוטית-2​

30040

10

בניה חדשה​

27.2.18-

15.4.18-14.4.19

​​
15.4.18​​

מלכי ישראל

      -שנלר-

     העתקה

 קטלב מצוי-1
אלה אטלנטית-1
זית אירופי-1
מייש אירופי-1
פיקוס התאנה-1​

31317,

30082

18, 117

בניה חדשה​

27.2.18-

15.4.18-14.4.19

15.4.18​
 מצומת שחל
עד צומת
הרצוג
(העתקה)
זית אירופי-1​

מצ"ב

לתוכנית

רכבת קלה-

התחלת עבודות

תשתית


21.3.18-
8.4.18-7.4.19​
8.4.18​

מצומת שחל

      עד צומת

        הרצוג

      (כריתה)

אורן ירושלים-5

אורן קפריסאי-1

אזדרכת מצויה-1

אילנתה בלוטית-73

אלה אטלנתית-1

אלון הגלעין-2

בוקיצה נמוכה-3

ושינגטוניה חוטית-1

זית אירופי-15

כליל החורש-4

מייש דרומי-1

עוזרר קוצני-1

פיקוס התאנה-2

שקד מצוי-44

תות לבן-

מצ"ב

לתוכנית

רכבת קלה-

התחלת עבודות

תשתית

21.3.18-

8.4.18-7.4.19

8.4.18​

       יוסף שני/

     זלמן שרגאי

 כריתה

אורן קפריסאי-11

אורן הצנובר-4

31319​סלילת כביש חדש​

21.3.18-

8.4.18-7.4.19

8.4.18​

חלפתא 7

       כריתה

ברוש מצוי-2​

30005

22

הריסה ובנית

בנין חדש

18.3.18-

1.4.18-31.3.19

1.4.18​
​דרך משה

        ברעם-

        תלפיות

      (כריתה)

בוקיצה נמוכה-3​

30128

23

בנית תחנת

כיבוי-אש חדשה

18.3.18-

1.4.18-31.3.19

1.4.18​

      דה האז 2

      עקירה

אורן קפריסאי-2​

30719

11

תוספת בנית

ממדי"ם

14.3.18-

28.3.18-13.3.19


28.3.18​

     בן ציון אטון

     ישיבת חורב

    כריתה

אילנטה בלוטית-5

שקד מצוי-1

30761

25, 36

תוספת בניה חדשה​

11.3.18-

25.3.18-24.3.19

25.3.18​

חניון בית

         החייל

       שלתיאל

      (כריתה)


אילנטה בלוטית-7
דולב מזרחי-2​

30864

22

בניית חניון

לאוטובוסים

8.3.18-

22.3.2018-21.3.19

22.3.18​

תחכמוני

      24--22

      (עקירה

אורן ירושלים-3

ברוש מצוי-2

30069

154, 153

חניה ובניה​

5.3.18-

19.3.18-18.3.19

19.3.18​

הסייפן 31
(כריתה)
אורן ירושלים-1​
30438
12​
תוספת בניה​

4.3.18

18.3.18-17.3.19

18.3.18​

אורוגוואי 48 (כריתה)

ברוש מצוי- 2

30415

99

תוספת בנייה​

25.2.18-

12.3.18-11.3.19

12.3.18​
הגן היווני הר ציון (כריתה)​

ורן ירושלים-2

אילנטה בלוטית-4

ברוש מצוי-2

שקד מצוי-2​

30032

9​

הנחת תשתיות חדשות למים, חשמל ותקשורת​

30.1.18

14.2.18-13.2.19​

14.2.18​
מעבר המתלה(כריתה)​

אילנטה בלוטית-7

מילה סורית-2

ליגוסטרום יפני-1

30100

177​

תמ"א 38​

29.1.18

13.2.18-12.2.19​

13.2.18​
​מורדות גילה (כריתה)

אורן ירושלים-18

ברוש מצוי- 1​

0464

59,58,57​

בניית בניין חדש בן 7 קומות​

29.1.18

13.2.18-12.2.19​

13.2.18​

שדרות הרצל

העתקה​

זית אירופי-1​

30153

89​

בניית חניון ומחסנים​

12.2.18

28.1.18

11.2.19

11.2.19​

שדרות הרצל

(כריתה)​

פיקוס התאנה-2
רימון מצוי-6
שסק יפני-8
שקד מצוי-2
תות לבן-3
תמר מצוי-1
תמר קנרי-1
אגוז שחור-1
אגוז תרבותי-1
אורן ירושלים-6
אילנטה בלוטית-12
אשחר רחב-עלים-1
בוקיצה נמוכה-3
ברוש מצוי-20
ברכינטון צפצפתי-8
הדר הלימון-1
וושינגטוניה חוטית-1
חרוב מצוי-2
ליגוסטרום יפני-2
ער אציל-1
פיטוספורום גלוני-1
ושינגטוניה חוטית-1​

30153

89​

בניין חניון ומחסנים​

28.1.18

12.2.18

11.2.19

11.2.19​

קלרמון גנו

(העתקה)​

ארז הימלאי-3
זית אירופי-9
כליל החורש-3​

30509

20​

תשתיות רכבת קלה להר הצופים​

28.1.18

12.2.18

11.2.19

12.2.18​

קלרמון גנו

(כריתה) ​

אדר סורי-3
אורן הצנובר-21
אילנטה בלוטית-6
אלון ארוך העוקצים-1
אלון הדבר-1
בוקיצה נמוכה-8
ברוש מצוי-58
זית אירופי-17
חרוב מצוי-1
כליל החורש-12
מילה ירוקת עד-1
מיש בנגה-23
מיש דרומי-70
צפצפה מכסיפה-6
תמר מצוי-1​

30509

20​

תשתיות רכבת קלה להר הצופים​

28.1.18

12.2.18

11.2.19​

12.2.18​

סנהדריה

הר חוצבים

(העתקה)​

זית אירופי-1​

30761

18

32​

סלילת כביש

פיתוח

שצפי"ם​

23.1.18

7.2.18

6.2.19​

7.2.18​

סנהדריה והר חוצבים

(כריתה)​

אדר סורי-11
אורן הצנובר-192
אורן ירושלים-11
אורן קפריסאי-23
אילנטה בלוטית-40
אלה אטלנטית-2
ברוש מצוי-34
ברוש קירח-4
כליל החורש-15
מילה ירוקת-עד-3
מילה סורית-3
מילה פנסילבנית-3
מייש דרומי-3
ער אציל-1
פלפלון בכות-1
פנסית דו-נוצתית-3
שיטה כחלחלה-5
שקד מצוי-1​

30761

18, 32​

סלילת כביש

פיתוח

שצפי"ם​

23.1.18

6.2.19

7.2.18​

7.2.18​

​אתיופיה 5

(עקירה)

הדר לימון-1

ליגוסטרון יפני-2

רוביניה בת שיטה-2

פודוקרפוס גדול עלים-1

שסק יפני-1​

30062

54​

פיתוח וחיזוק מבנה קיים​

17.1.18

31.1.18

30.1.19​

31.1.18​

חנוך אלבק

(כריתה)​

אדר סורי - 1

אילנטה בלוטית - 1​

30300

9​

בנין חדש

ורחבה לכיבוי אש​

11.1.18, 25.1.18

24.1.19​

25.1.18​
רוזמרין
     צומת חוסאן
       כריתה​

אגסי סורי-1 אורן ירושלים-65 אילנטה בלוטית-7 אלה ארץ ישראלית 1   בראש מצוי 1   זית אירופי - 36  חרוב מצוי - 2  לבנה רפואי - 1  עוזרר אדום - 3  עץ פרי - 1   פיקוס התאנה - 4  פלפלון בכות - 1  רוביניה בת שיטה - 1  שיטה כחלחלה - 2  שקד מצוי - 12

מצ"ב לתכנית​פרויקט כביש 60​8.1.18, 23.1.18, 22.1.19​23.1.18​
רוזמרי / צומת חוסאן (העתקה) ​זית אירופי - 232​מצ"ב לתכניתפרויקט כביש 60​​8.1.18, , 23.1.18, 22.1.19​​23.1.18​
ויצמן/ירמיהו (העתקה)​זית אירופי -2​30138, 30157​הסדרי תנועה חדשים​4.1.18, 18.1.18, 17.1.19​18.1.18​
ויצמן/ירמיהו (כריתה)​

פיקוס התאנה -3

שסק יפני -1 ​

30138, 30157

66, 68

הסדרי תנועה חדשים​4.1.18, 18.1.18, 17.1.19​18.1.18​
שירת הים (כריתה) ​כליל החורש - 3​

30716

16​

שביל הנגשה לבית ספר​4.1.18, 18.1.18, 17.1.19​18.1.18​
חלפתא (כריתה)​​אילנטה בלוטית-37
ארז אטלנטי-11
בוקיצה נמוכה-3
ברוש מצוי-12
הדר לימון-1
וושינגטוניה חסונה-1
חרוב מצוי-1
כליל החורש-1
ליגוסטרום יפני-1
סיגלון עלי מימוסה-1
שסק יפני-2
שקד מצוי-1
תמר קנרי-1
​30005
204, 205
​הריסה והקמת
בניינים חדשים
​19.12.17 –
3.1.18-2.1.19
​3.1.18
ככר ספרא
(כריתה)​
​דקל מצוי - 44​30817
44
עקב קריסת עץ דקל בכיכר ספרא. לפרטים נוספים לחצו כאן19.12.17 –
3.1.18-2.1.19​
​3.1.18​
גן התות
נחלאות (העתקה)​
תות שחור - 2​שדרוג לגן חדש​13.12.17-
27.12.17-26.12.18​
26.12.17​
גן התות
נחלאות (עקירה)​
צפצפה מכסיפה-3
פלפלון דמוי אלה-1
הדר התפוז1​
שדרוג לגן חדש​13.12.17-
27.12.17-26.12.18​
26.12.17​
צומת בצלאל בן-צבי (כריתה)​​אילנטה בלוטית-1
בוקיצה נמוכה-1
​מצ"ב
לתוכנית
​פרויקט כניסה
לעיר
7.12.17 –
22.12.17-21.12.18
22.12.17
דוכיפת, חיל האוויר (כריתה)​​אגס קלרי-1
אדר סורי-1
אורן הצנובר-1
אורן ירושלים-1
אזדרכת מצויה-1
אילנטה בלוטית-1
ברוש מצוי-1
לגרסטמיה הודית-4
מילה ירוקת-עד-9
מילה פנסילבנית-19
רימון מצוי-1
שיטה כחלחלה-2
מצ"ב
לתוכנית​
​שדרוג רחובות30.1.17-
15.12.17-14.12.18​
15.12.17​
דוכיפת, חיל
האוויר
(העתקה)​
​זית אירופי-2
מילה ירוקת עד-3
מילה סורית-1
​מצ"ב
לתוכנית
שדרוג רחובות​​30.1.17-
15.12.17-14.12.18
15.12.17​
אוהל משה-נחלאות (כריתה)​​בוקיצא נמוכה-4
פלפלון בכות-1
ערבה שבירה-1
אילנטה בלוטית-3
​30046
114
​שדרוג גן ציבורי​8.11.17 –
23.11.17-22.11.18
23.11.17​
יפה נוף 13(כריתה)​​אזדרכת מצויה-2
פיטוספורום יפני-1
שסק יפני-1
שקד מצוי-1
תות לבן-2
​30161
71
​בניה-
תמ"א 38
​8.11.17 –
23.11.17-22.11.18​
​23.11.17
שמואל בייט
12 שערי צדק
(כריתה)​
​אורן הצנובר-9
אורן ירושלים-4
אורן קנרי-4
אילנטה בלוטית-3
ברוש מצוי-15
וושינגוטיה הודית-4
כללי החורש-2
מכנף נאה-1
​30163
12
חפירה ודיפון לחניון תת-קרקעי
--שלב א'​
​8.11.17 –
23.11.17-22.11.18
​23.11.17
שד' שזר(העתקה)​​זית אירופי-7מצ"ב לתוכנית​שינוי מערך תנועה
פרויקט-שער העיר​
1.11.17-
16.11.17-15.11.18​
​16.11.17
שד' שז"ר(כריתה)​​אדר סורי-2
אורן הצנובר-7
אורן ירושלים-12
אורן קנרי-5
אורן קפריסאי-5
אזדרכת מצויה-1
אילנטה בלוטית-10
בוקיצה נמוכה-1
ברוש מצוי-31
זית אירופי-2
חרוב מצוי-3
כליל החורש-9
מילה סורית-1
מייש דרומי-2
מכנף נאה-51
ספיון השעווה-11
פנסית דו-נוצתית-2
צפצפה מכסיפה-6
קזוארינה שיבטבטית-1
שקד מצוי-4
מצ"ב לתוכנית​שינוי מערך תנועה
פרויקט-שער העיר​
1.11.17-
16.11.17-15.11.18​
16.11.17​
בניני האומה(העתקה)​​זית אירופי-6מצ"ב לתוכנית​שינוי מערך תנועה
פרויקט-שער העיר​
1.11.17-
16.11.17-15.11.18​
16.11.17​
בניני האומה(כריתה)​​אורן ירושלים-1
אורן הצנובר-1
אזדרכת מצויה-6
אילנטה בלוטית-3
אשחר רחב עלים-2
בוקיצה נמוכה-6
ברוש מצוי-34
זית אירופי-2
חרוב מצוי-3
יוקה פילית-1
כליל החורש-6
מייש דרומי-1
מכנף נאה-6
משמש מצוי-1
פנסית דו-נוצתית-6
צפצפה מכסיפה-6
רוביניה בת שיטה-1
שזיף הדובדבן-2
שקד מצוי-7
תמר קנרי-1
מצ"ב לתוכנית​שינוי מערך תנועה
פרויקט-שער העיר​
1.11.17-
16.11.17-15.11.18​
16.11.17​
שד' שז"ר(כריתה)​​​אורן ירושלים-3
אורן קנרי-1
ברוש מצוי-1
מכנף נאה-4
מצ"ב לתוכנית​שינוי מערך תנועה
פרויקט-שער העיר​
1.11.17-
16.11.17-15.11.18​
16.11.17​
בניני האומה(כריתה)​​אורן ירושלים-1
אילנטה בלוטית-1
בוקיצה נמוכה-1​
מצ"ב לתוכנית​שינוי מערך תנועה
פרויקט-שער העיר​
1.11.17-
16.11.17-15.11.18​
16.11.17​
שד' הרצל (העתקה)​זית אירופי-3​מצ"ב לתוכנית​שינוי מערך תנועה
פרויקט-שער העיר​
1.11.17-
16.11.17-15.11.18​
16.11.17​
שד' הרצל (כריתה)​אילנטה בלוטית-11
אלון ארוך עוקצים-8
בוקיצה נמוכה-1​
מצ"ב לתוכנית​שינוי מערך תנועה
פרויקט-שער העיר​
​1.11.17-
16.11.17-15.11.18
16.11.17​
צומת בייט הרצל (כריתה)​​מכנף נאה - 8​30163
11,12,15,20
​הכשרת שטח לבניה חדשה​31.10.17 –
15.11.17-14.4.18
​5.11.17
המעיין-חניה
(כריתה)​
​אילנטה בלוטית-12
שקד מצוי-3
​המעיין 7 –
עין כרם
​הכשרת חניה
חדשה
​25.10.17-
9.11.17-8.11.18
​9.11.17
האר"י 25 (כריתה)​​רימון מצוי – 1
אורן ירושלים – 1
ברוש מצוי - 1
​30023
63
​בניה –
תמ"א 38
24.10.17 –
8.11.17 – 7.11.18​
​8.11.17
האר"י 25(העתקה)​​זית אירופי - 1​30023
63
​בניה –
תמ"א 38
​24.10.17 –
8.11.17 – 7.11.18
8.11.17​
שמריהו לוין 31 (כריתה)​​ברוש מצוי – 17
פלפלון דמוי אלה-1
אראוקריה רמה-1
אורן ירושלים-1
רימון מצוי-1
כליל החורש-2
שסק יפני-1
אבוקדו אמריקאי-1
שקד מצוי-1
​30408
31
​הריסה ובינוי​23.10.2017 –
7.11.17-6.11.18
​7.11.17
עין גדי
(כריתה)​
אורן ירושלים-3
אראוקריה רמה-1
ברוש מצוי-5
מילה ירוקת עד-1
סיגלון עלה מימוזה-1
פלפלון בכות-2
תמר קנרי-2​
​30115
10
תמ"א 38,
תוספת קומות​
17.10.17-
1.11.17-1.11.18​
1.11.17​
עין גדי(העתקה)​זית אירופי-2
פיקוס התאנה-1
30115
10​
תמ"א 38,
תוספת קומות​​
17.10.17-
1.11.17-1.11.18​
​1.11.17
כניסה ליד ושם (כריתה)​אורן הצנובר-6
אורן ירושלים-1
ברוש מצוי-5
עוזרר קוצני-1​
30384
2, 4​
​הרחבת כביש
גישה וכניסה
16.10.17 -
31.10.17-30.10.18​
​31.10.17
כניסה ליד ושם (העתקה)​אלון ארוך-עוקצים-2​​30384
2, 4
הרחבת כביש
גישה וכניסה​
​16.10.17 -
31.10.17-30.10.18
31.10.17​
ישא ברכה 22 (כריתה)​​אגס תרבותי-1
אילנטה בלוטית-1
אשחר רחב עלים-1
ברוש גדול פירות-1
ברוש מצוי-4
הדר התפוז-1
משמש מצוי-1
פיקוס התאנה-1
רוביניה בת-שיטה-2
שסק יפני-1
תות לבן-1
​30084
76
​בניה
תמ"א 38
​3.10.17 –
17.10.17-18.10.17
​18.10.17
חנוך אלבק פינת לופו (כריתה)​אורן הצנובר-2
אזדרכת מצויה-1
אילנטה בלוטית-2
דולב מזרחי-2
חרוב מצוי-2
כליל החורש-7
רוביניה בת-שיטה-2
​30136
46
​בניה חדשה3.10.17 –
17.10.17-18.10.17​
​18.10.17
חנוך אלבק פינת לופו(העתקה)​זית אירופי - 130136
46​
בניה חדשה​3.10.17 –
17.10.17-18.10.17​
18.10.17​
חנוך אלבק פינת לופו (כריתה)​אדר סורי-3
אורן ירושלים-2
אילנטה בלוטית-6
איקליפטוס המקור-1
ברוש מצוי-1
שיטה כחלכלה-3​
​30300
14
בניה חדשה​​3.10.17 –
17.10.17-18.10.17
18.10.17​
ככר המעיין סילוואן​​פיקוס התאנה-1​מצ"ב לתוכנית​שידרוג גן​1.10.17-
15.10.17-14.10.18
​15.10.17
יפו 208 (כריתה)​​אורן ירושלים-10
אזדרכת מצויה-1
אילנטה בלוטית-44
איקליפטוס המקור-3
בוקיצה נמוכה-2
ברוש מצוי-4
מייש דרומי-2
מכנף נאה-18
ער אציל-1
פלפלון בכות-1
שקד מצוי-1
30107
32​
​חפירות והריסה
לבניה חדשה
28.9.17-
15.10.17-14.10.18​
​15.10.17
יפו 208
(העתקה)​
​זית אירופי-1​30107
32
חפירות והריסה
לבניה חדשה​
​28.9.17-
15.10.17-14.10.18
15.10.17​
דרך בן גוריון כביש 1 (כריתה)​​אגוז המלך-3
אגס תרבותי-5
אדר סורי-3
אוג אזמלני-1
אורן הצנובר-5
אורן ירושלים-117
אורן קנרי-2
אורן קפריסאי-185
אילנטה בלוטית-44
איקליפטוס המקור-102
אלביציה צהובה-3
אלה ארץ ישראלית-3
אלון התבור-5
אלון מצוי-2
אלון התולע-2
ארז אטלנטי-2
אשחר רחב עלים-1
אשל החוף-1
ברוש מצוי-174
ברוש קירח-3
הדר הלימון-3
ושינגטוניה חסונה-7
זית אירופי-36
חרוב-7
יוקה דרומית-1
כליל החורש-1
מילה ירוקת עד-1
מייש דרומי-3
עוזרר קוצני-22
פיקוס התאנה-14
צפצפה מכסיפה-15
קטלב מצוי-1
רימון מצוי-2
שזיף תרבותי-1
שסק יפני-8
שקד מצוי-96
תות לבן-5
​30096,
30248
​הרחבת כביש
כניסה לירושלים
​27.9.17-
15.10.17-14.1.18
​15.10.17
דרך בן גוריון כביש 1 (העתקה)​​זית אירופי-9​30096,
30248
​הרחבת כביש
כניסה לירושלים
​27.9.17-
15.10.17-14.1.18
​15.10.17
ה. המשפט -אגריפס(כריתה)​​אילנטה בלוטית-7
דולב מזרחי-23
ושינגטוניה חסונה-2
כליל החורש-4
מילה ירוקת עד-8
שיטה כחלחלה-2
מצ"ב לתוכניותפרויקט הכניסה
לעיר​
25.9.17-
15.10.17-14.10.18​
15.10.17​
ה. המשפט -אגריפס (העתקה)​זית אירופי-3​מצ"ב לתוכניותפרויקט הכניסה
לעיר​​
25.9.17-
15.10.17-14.10.18​
15.10.17​
הנשיא השישי (כריתה)​אילנטה בלוטית-3
דולב מזרחי-23
קזוארינה שבטטית-2​
מצ"ב לתוכניותפרויקט הכניסה
לעיר​​
25.9.17-
15.10.17-14.10.18​
15.10.17​
הנשיא השישי (העתקה)​זית אירופי-8​מצ"ב לתוכניותפרויקט הכניסה
לעיר​​
25.9.17-
15.10.17-14.10.18​
15.10.17​
שז"ר (כריתה)​אורן ירושלים-1
אילנטה בלוטית-1
בוקיצה נמוכה-1​
מצ"ב לתוכניותפרויקט הכניסה
לעיר​​​
25.9.17-
15.10.17-14.10.18​
15.10.17​
נחל קדרון (העתקה)​​זית אירופי-166נחל הקדרון​​פיתוח-
מובל ניקוז חדש
​19.9.17-
3.10.17-2.10.18
​3.10.17
ראשון לציון (כריתה)​​אזדרכת מצויה-1
אילנטה בלוטית-7
איקליפטוס המקור-3
בוקיצה נמוכה-3
ברוש מצוי-1
פלפלון בכות-1
רוביניה בת שיטה-12
רימון מצוי-1
שסק יפני-1
שקד מצוי-1
30236,
30235
269,291,310
,301,292
​שדרוג רחוב​6.9.17-
24.9.17-23.9.18
24.9.17​
ראשון לציון (העתקה)​​זית אירופי-130236,
30235
269,291,310
,301,292
​שדרוג רחוב6.9.17-
24.9.17-23.9.18​
​24.9.17
נפתלי 23 (העתקה)​​זית אירופי​30015
91
​בנית קומה-
תמ"א 38
4.9.17-
19.9.17-18.9.18​
18.9.17​
נפתלי 23 (כריתה)​​איזדרכת מצויה-1
אילנטה בלוטית-3
בוהינה מגוונת-1
ברוש מצוי-1
וושינגטוניה חוטית-1
כליל החורש-1
מילה ירוקת עד-1
מייש בונגה-1
מכנף נאה-4
פלפלון בכות-3
פלפלון דמוי אלה-3
שקד מצוי-4
​30015
91
בנית קומה-
תמ"א 38​
4.9.17-
19.9.17-18.9.18​
18.9.17​
חכם אברהם (כריתה)​​רימון מצוי – 2
ברוש מצוי - 1
​30455
61
​בניה –
תמ"א 38
4.9.17-
19.9.17-18.9.18​
18.9.17​
הסביון 2 (כריתה)​​ברוש מצוי – 14
פלפלון דמוי אלה - 1
​30438
97
​בנין חדש​3.9.17 –
18.9.17 – 17.9.18
​18.9.19
קנטרי רמות הרי טרומן (כריתה)​​ברוש מצוי - 102
אורן הסלע - 45
אורן ירושלים - 34
​תב"ע 6576​בניה-
סלילת כביש חדש
​23.8.17-
6.9.17-5.9.18
​6.9.17
טבריה 8 (כריתה)​אילנטה בלוטית-2
ברוש מצוי-3
רוביניה בת שיטה-1
תמר קנרי-3​
30027
29​
בניה-
תמ"א 38​
21.8.17-
5.9.17-4.9.18​
5.9.17​
מלך ג'ורג' 1 (כריתה)​אילנטה בלוטית-4
בוקיצה נמוכה-4
רוביניה בת-שיטה-3
שקד מצוי-1​
30036
51, 56​
בניה-
פיתוח שצ"פ​
21.8.17-
5.9.17-4.9.18​
​5.9.17
אמיל זולה 6 (כריתה)​אילנתה בלוטית-6
אראוקריה רמה-1
אשחר רחב עלים-1
ברכינטון צפצפתי-1
ליגוסטרום יפני-1
פלפלון בכות-1
שזיף הדובדבן-1​
30011
47​
​בניה –
תמ"א 38
17.8.17-
1.10.17-30.9.18​
1.9.17​
אמיל זולה 6 (העתקה)​זית אירופי-1​​30011
47
בניה –
תמ"א 38​
17.8.17-
1.10.17-30.9.18​
1.9.17​
שד' רופין / קפלן (כריתה)​מייש דרומי – 2
אורן הצנובר-1
אורן ירושלים-4​
​31323
5,8,10
בניה חדשה​17.8.17-
1.10.17-30.9.18​
1.9.17​
שד' רופין / קפלן (העתקה)​​​מייש דרומי-2​31323
5,8,10​
בניה חדשה​​17.8.17-
1.10.17-30.9.18
1.9.17​
מרדכי היהודי  6(כריתה)​​אילנטה בלוטית-6
אשחר רחב-עלים-3
וושינגטוניה חסןנה-1
פיטוספורום גלוני-1
פלפלון בכות-1
רמון מצוי-3
תות לבן-1
​30013
65,66
​בניה –
תמ"א 38
​15.8.17-
30.8.17-29.8.18
​30.8.17
חזקיהו המלך 5 (כריתה)​שסק יפני-1
הדר המנדרין-1​
30004
34
בניה
תמ"א 38​
​31.7.17-
15.8.17-14.8.18
​15.8.17
מורדות גילה (כריתה)​אורן ירושלים – 31
ברוש מצוי - 2​
30964
54-55-56​
בניה חדשה​​31.7.17-
15.8.17-14.8.18​
15.8.17​
בית צפצפא בית-ספר (כריתה)​​אורן ירושלים – 3
אורן קנרי – 2
ברוש מצוי - 1
​30286, 30285
22,13,40,
214,109,
122
סלילת כביש חדש לבית-ספר​19.7.17-
8.8.17-7.8.18
חזור לראש הדף >>