תחרות רובוטיקה FLL תשע"ז - עיריית ירושלים

גאווה ירושלמית - תחרות רובוטיקה FLL תשע"ז

​4 קבוצות ירושלמיות מבתי הספר סליגסברג ואורט פלך בנים עולות לשלב הגמר של תחרות רובוטיקה FLL לאחר שהתקיימו התחרויות האזוריות ובהן זכו קבוצות ירושלמיות ב-18 גביעים!!!

ללא תאריך

08/02/2017

01/01/1970 02:00

תמונה1

ביוזמת ותמיכת חברת PICO Kids התקיימה השנה תחרות אזורית בהיכל ארנה בירושלים.

בזכות שיתוף פעולה נרחב בין חברת פיקו קידס, מרכז נוער שוחר מדע, הקרן לירושלים, מחשבה טובה לבין מינהל חינוך ירושלים, השתתפו השנה בתחרות מעל ל-50 קבוצות מ-27 בתי ספר במערכת החינוך הירושלמית – 17 חטיבות ביניים ו-10 בתי"ס יסודיים:

תחרות זו מיועדת לתלמידי כיתות ד' עד ט' וחושפת תלמידים צעירים לעולם האמיתי של אתגרים הנדסיים על ידי בניית רובוט אוטונומי המבצע סדרת משימות על גבי לוח משימה מרובה אתגרים ונושאים הדורשים חשיבה מקדימה, התמודדות עם בעיות מורכבות ופיתוח פתרונות יצירתיים בדרכים מגוונות.

השנה עסקה התחרות בנושא יחסי הגומלין בין בני האדם ובעלי החיים. התלמידים נדרשו לחקור את הנושא, להתמקד בבעיה קיימת ולמצוא לה פתרון חדשני.

נאחל לתלמידים העולים לגמר לתחרות הארצית בחודש הבא הצלחה רבה!

רשימת בתי הספר שהשתתפנו בתחרות:

אור תורה בנים, אולינה תהילה, אולפנת חורב, אורט מינקוף, הגימנסיה, הימלפרב, הרטמן בנים, הרטמן בנות, זיו, טדי קולק,  ליד"ה, סליגסברג, אורט פלך בנים, פלך בנות, קרית נוער, קשת, תיכון דרור, אפרתה, ממ"ד איתן, תל"י בית וגן, ג. גונן, גואטמלה, תל"י גילה, חב"ד עיר גנים, מדעי טכנולוגי פסגת. זאב, מ"מ רמות אלון וקשת תלפיות מזרח.

רשימת בתי הספר שזכרו בפרסים:

• סליגסברג זכה בפרס האליפות מקום ראשון, בפרס עבודת צוות מקום ראשון בקטגורית ערכי היסוד ובפרס מחקר מקום ראשון בקטגורית עבודת החקר ושלוש קבוצות עולות לשלב הגמר.
• התיכון ליד האוניברסיטה זכה בפרס עבודת צוות מקום ראשון בקטגורית ערכי היסוד ובפרס תכנות מקום שני בקטגורית תכנון הרובוט.
• אורט מינקוף זכה בפרס פתרון חדשני מקום ראשון בקטגורית עבודת החקר.
• הימלפרב זכה בפרס תכנון מיכני מקום ראשון בקטגורית תכנון הרובוט.
• הרטמן בנים זכה בפרס תכנות מקום ראשון בקטגורית תכנון הרובוט.
• תל"י בית וגן זכה בפרס השראה מקום ראשון בקטגורית ערכי היסוד.
• מ"מ רמות אלון זכה בפרס פרזנטציה מקום ראשון בקטגורית עבודת החקר.
• אולפנת חורב זכתה בפרס תכנות מקום שני בקטגורית תכנון הרובוט.
• טדי קולק זכה בפרס מקצועיות אדיבה מקום שני בקטגורית ערכי היסוד.
• אורט פלך בנים זכה בפרס פתרון חדשני מקום שני בקטגורית עבודת החקר ועולים לשלב הגמר.
• קרית נוער זכה בפרס תכנון מכני מקום שני בקטגורית תכנון הרובוט.
• הרטמן בנות זכה בפרס תכנות מקום שני בקטגורית תכנון הרובוט ובפרס השופטים.
• ממ"ד איתן זכה בפרס פרזנטציה מקום שני בקטגורית עבודת החקר.
• אפרתה זכה בפרס אסטרטגיה וחדשנות מקום שני בקטגורית תכנון הרובוט.


חזור