יום המעשים הטובים 2017 - עיריית ירושלים

יום המעשים הטובים 2017: חגיגות יום הולדת 90 לותיקי העיר

יום המעשים הטובים נחתם בירושלים בחגיגת יום הולדת עירונית לבני ה-90+ בעיר שכללה ריקודים, ברכות ואת סיפוריהם האישיים של המשתתפים. ראש העיר ברקת: "נרשמה היענות גבוהה של כלל תושבי העיר לפרויקט, תוך שימת דגש על הפן הקהילתי"

תצוגת תאריך

29/03/2017

31/12/1969 20:00

יום המעשים הטובים

תמונה1

עיריית ירושלים התגייסה, זו השנה השישית ברציפות, לקחת חלק ב"יום המעשים הטובים" אשר נערך היום (שלישי) בסימן פרויקטים קהילתיים- חברתיים, ששיתפו כמות גדולה וחסרת תקדים של תושבים שהתנדבו יחד בשכונות העיר - למען מטרות שונות ומגוונות. היום נגמר בחגיגת יום הולדת שמחה לעשרות מבני ה- 90 בעיר, שכללה הופעת ריקודים, ברכות וסיפורים אישיים של המשתתפים, בהשתתפות תלמידי בתי הספר הירושלמיים. בין החוגגים הייתה מלכה מסעודה: תושבת נחלאות אשר בדיוק היום חגגה את יום הולדתה ה- 100! מוקדם יותר, התקיימה מסיבת ריקודים במועצה עבור ניצולי שואה ותערוכה שהוצגה במקום בשיתוף "קפה אירופה" והעמותה לרווחת ניצולי השואה.

יום המעשים הטובים
ככלל, השנה נשברו שיאי התנדבות בפרויקטים חסרי תקדים בגודלם אשר שילבו אלפי תושבים, בהשתתפות מעל 40,000 איש! בקרב המגזר הערבי בעיר נרשמה התגייסות מבורכת של אלפי אנשים לפעילות התנדבותית במסגרת היום, בעלייה כללית משנה שעברה בכמות המתנדבים ובסדר הגודל של הפרויקטים בקרב כל המגזרים.
ראש העיר, ניר ברקת: "שמחתי לראות כי גם בשנה השישית לפרויקט, נרשמה היענות גבוהה מאוד של כלל תושבי העיר תוך שימת דגש על הפן הקהילתי, ועל פרויקטים בקנה מידה גדול מאוד. הבחירה לסיים את היום באירוע שכולו מוקדש לבני ה-90+ בעיר מעידה על הכבוד ההדדי שחולקים התושבים ותחושת הקהילתיות הירושלמית- לא משאירים אף אחד לבדו!"


חזור