גינות קהילתיות הכנת הגינה לקיץ, אירועי הליכות, יום כדור הארץ - עיריית ירושלים

מהנעשה באתר גינות קהילתיות

​שלום בני ובנות אדם וחווה, יקירים ויקירות,

רציתי לספר לכם שבמהלך ביקורי במספר רב של מקומות בארץ מחצבה בערבה ועד קיבוץ עין זיוון בגולן. בכל מקום בו סיפרתי לאנשים מה אני עושה כיום בירושלים, הם היו כלכך מופתעים ונדהמים מהפעילות שנעשית בעיר, ותמיד הייתי צריך להסביר שכל הקרדיט מגיע לכם הפעילים המסורים והאמיצים שעושים קסמים וניסים בירושלים ממש בכל יום ויום,  וכמובן שהזמנתי את כולם לבוא ולבקר..

ללא תאריך

23/08/2017

01/01/1970 00:00

נגישות :

 

לפרטים נוספים :

תמונה1

יום כדור הארץ 2017 - מצעד האקלים העולמי בישראל
שינויי האקלים הם האתגר הגדול ביותר העומד בפני האנושות היום, והוא משפיע כבר היום על חיינו, בין אם אנו מכירים בכך או לא. תופעות אקלימיות הופכות קיצוניות והשפעתן על חיינו הולכת וגוברת.
ביום שישי , ה-28/4, 10:00, שדרות בן ציון-פינת קינג ג'ורג', ת"א, ישראל תפתח את מצעד האקלים העולמי במסגרת אירועי יום כדור הארץ בדרישה לעמוד בהתחייבויות הממשלה בהסכם פריז, לעבור לשימוש באנרגיות מתחדשות ולצמצם את פליטות גזי החממה.
לפרטים נוספים כנסו לאירוע בפייסבוק: מצעד האקלים העולמי בישראל 2017

👣אירועי הליכות ג'יין בירושלים 2017
גם השנה האירוע הכיפי והמיוחד הזה חוזר לעירנו וגם הפעם אנחנו לוקחים בו חלק עם סיור מרתק סביב הגינות הקהילתיות והגגות הירוקים בשכונת נחלאות, כל הפרטים המלאים יגיעו בקרוב אבל בינתיים אני מזמין אתכם לעשות לייק לעמ' הפייסבוק Jane's Walk Jerusalem הליכות ג'יין ירושלים ולהישאר מעודכנים.

☀הכנת הגינה לקיץ
במהלך השבוע הקרוב, תקבלו מייל מגדי שיעדכן מתי בדיוק תתקיים חלוקת שתילי ירקות הקיץ, צמחי התבלין והעצים שהזמנו ביוחד בשבילכם, צרפנו למייל את החוברת המשובחת שהכנו שמרכזת את כל המידע הדרוש להכנת הגינה הקהילתית לקיץ. מעוניניים בחוברות מקצועיות נוספות? כנסו ללינק הבא: חוברות הדרכה לטיפול בגינה הקהילתית - עיריית ירושלים


 
 
חזור