פיינט דייט: ציירו לכם ערב של כיף - עיריית ירושלים

פיינט דייט: ציירו לכם ערב של כיף

​בואו לגלות את הצד היצירתי שתמיד ידעתם שיש לכם ב-"פיינט פארטי" ב-14.11

ללא תאריך

04/11/2018

01/01/1970 00:00

נגישות :

לפרטים נוספים :

תמונה1

בואו לגלות את הצד היצירתי שתמיד ידעתם שיש לכם ב-"פיינט פארטי" הראשון של מוזיאון ארצות המקרא, מסיבת ציור שתתקיים בשבוע הבא, 14 בנובמבר החל מהשעה 20:30

 

רוצים להתחיל לצייר ולא יודעים איך? יש בכם צד יצירתי שצריך קצת עזרה והכוונה? אם עניתם כן על שתי השאלות הנ״ל, תשמחו לדעת ש"פיינט פארטי", הטרנד שכבש את הברים בניו יורק והפך אותם לסדנאות אומנות ואת הבליינים לציירים מתחילים- מגיע כעת לירושלים.

"פיינט פארטי" הוא ערב בו אומנות ויצירה מתמזגים עם אווירה של מסיבה- מסיבת צביעה אם תרצו. אנשים מגיעים לבילוי עם חברים להכיר אנשים חדשים ועל הדרך מפעילים את כל החושים ויוצרים פיסת אמנות שיש בה עומק ותוכן. הסדנה מיועדת לאנשים שלא נגעו במכחול בחיים שלהם. זה חלק מהקסם. כולם מציירים את אותו הציור, בהדרכה צמודה שמפרקת את הציור לשלבים קלים שכל אחד ואחת יכולים להבין ולהצליח. לכולם יוצאת תוצאה דומה אבל שונה. על מנת להשתתף אפשר לבוא לבד, עם בן/ת זוג או חבר/ה. הרעיון שעומד מאחורי הערב הוא: בואו ותראו שגם אתם יכולים להעיר את האומן שבכם!

לראשונה ה-"פיינט פארטי" מגיע למוזיאון ארצות המקרא אל מסיבת ציור בין "כחול למכחול".
מ - 19:30 יוכלו המשתתפים ליהנות מסיור קצר  בתערוכת הדגל של המוזיאון "אל עומק התכלת" – תערוכה שעוסקת במקורות ובמשמעות של צבעי התכלת והארגמן בעולם העתיק ועד ימינו ולשאוב ממנה השראה ליצירת המופת האישית שלהם. החל מ- 20:30 תתחיל הסדנא בהנחייתה של איילה כגן, שתתלמד את עקרונות הציור הבסיסיים שבעזרתם כל אחד יכול להיות צייר! התמונה שנבחרה לערב זה בהשראת הכחול היא The Starry Night Tallit של האמן הנרי מילר. המבלים יקבלו את כל הציוד המקצועי, בירה ראשונה עלינו, לאווירה נעימה, וציור יפה לקחת ביתה.

אז אם אתם מרגישים שלערב אחד שבא לכם להיות ציירים או מחפשים בילוי איכותי וקצת אחר – ערב ה"פיינט פארטי" הוא הערב הציורי בשבילכם.

הוא יתקיים לראשונה במוזיאון ארצות המקרא בירושלים בשבוע הבא, 14 לנובמבר החל מהשעה 20:30 ועד השעה 22:30

• מחיר (כולל חומרים): 90 ₪ | בהרשמה מראש
• כדי שתוכלו להיכנס לאווירה – בירה ראשונה עלינו
• סיור בתערוכת "אל עומק התכלת" יחל בשעה 19:30

 

לפרטים נוספים

היכנסו לאתר מוזיאון ארצות המקרא - לחצו כאן


חזור