פסטיבל "אינדי סיטי" 2018-עיריית ירושלים

פסטיבל אינדי סיטי

המחלקה לאירועי צעירים באגף תרבות, עיריית ירושלים מציגה: פסטיבל "אינדי סיטי" שיתקיים השנה בפעם השמינית ביום רביעי ה-17 באוקטובר, במרכז העיר ירושלים. ​

ללא תאריך

04/10/2018

01/01/1970 00:00

נגישות :

לפרטים נוספים :

תמונה1

רשימת משתתפים:

פורטיס - 30 שנה לסיפורים מהקופסא, ANNA RF, The Paz Band תומר ישעיהו, מאיה איזקוביץ, קוסטה קפלן, MAGI, נטע אלקיים, Alaska Snack Time, מיכאל גריילסאמר, עדן דרסו ודי ג'יי מש.

להקות ויוצרים אלטרנטיביים, ותיקים ומוכרים לצד חדשים ומבטיחים, צילמו גם השנה קליפים אמנותיים בלוקיישנים ייחודיים ברחבי העיר ירושלים המביאים חיבור בין מוזיקה, אנשים ורחוב. הקליפים, שצולמו בטכניקת ONE SHOT, מכניסים את הצופה לרגע ייחודי, ללא פילטרים וללא עריכה נוספת.

משתתפי הקליפים יופיעו זה אחר זה על גבי 3 במות מקבילות של הופעות חיות שיימשכו אל תוך הלילה בברים הסמוכים, לצד מסיבות, "אפטרים" ותקלוטים חיים.
הקליפים שצולמו יוקרנו על גבי האבנים הירושלמיות של בנייני הסביבה וישודרו החל מה- 22 בספטמבר במשך 4 סופי שבוע בערוץ 8 ב"הוט" ובערוץ 24.
במהלך האירוע יתקיים יריד מוזיקה, יד שניה ו-Street Art בו ייקחו חלק מעצבים צעירים עם בגדים, תקליטים, אביזרים, אמנות ואופנה.

ENDI1.jpg 

בטינה פיינשטיין, יוצרת ובימאית הסדרה: "העיר ירושלים מהווה מקור השראה ליצירה התרבותית של הפרוייקט כאשר סדרת הקליפים יוצרת מפגש דוקו-מוזיקאלי ולוקחת את הצופה למסע מרתק ברחבי העיר. הפרוייקט מכניס את סצנת האינדי לתוך מרחב אורבני ויוצר קשר בלתי אמצעי בין האמנים, לקהל ולרחוב. הלהקות, שנבחרו בקפידה, עדכניות ומגיעות ממגוון רחב של ז'אנרים ומקצוות שונים של הסצנה, בהן גם הרכבים ירושלמים המביאים את הקול הירושלמי לסצנת האינדי הארצית."

בואו לחגוג את ירושלים באירוע האינדי של השנה ולהמשיך את המסורת המצליחה במרכז העיר ירושלים!

כל הפרטים באתר: young-city.co.il  ובעמוד הפייסבוק: facebook.com/IndieCity.project

 


חזור