ירושלים עיר מדליקה: חנוכה ירושלמי במיוחד עיריית ירושלים

ירושלים עיר מדליקה: חנוכה ירושלמי במיוחד

​​אצלנו חנוכה נמשך אפילו תשעה ימים עם מאות אירועים בכל שכונות העיר. ברשימה: פסטיבל פלייסמייקינג ב-30 מוקדים בשכונות, הופעות ומשחקים ברח' פייר קניג, מצעד יהודי עולמי, ​תצוגת אופנה ופעילויות במינהלים הקהילתיים ובספריות העירוניות​

ללא תאריך

29/11/2018

01/01/1970 00:00

נגישות :

לפרטים נוספים :

תמונה1

 

​לחצ/י כאן לרשימת האירועים​ המלאה​


 

במהלך כל ימי חג החנוכה עי​ריית ירושלים מזמינה אתכם לעשרות אירועים מיוחדים ומגוונים למשפחות, לצעירים ולמבוגרים. מהצגות ופסטיבלים ועד סיורים, סדנאות אירועי הדלקת נרות ועוד מלא הפתעות. תוכלו למצוא את האירוע שמתאים לכם במינהלים הקהילתיים בשכונות ובמוסדות התרבות. האירועים מתקיימים בשיתוף חברת עדן, המינהלים הקהילתיים ובעלי העסקים. מצעד יהודי עולמי מאורגן ידי משרד התפוצות בשיתוף משרד ירושלים ומורשת, משרד החינוך ועיריית ירושלים.

 

ראש העיר היוצא, ניר ברקת, הדגיש כי "בעשור האחרון חזרה ירושלים לתפוס את מקומה כבירת תרבות מצליחה, תוססת ומשגשגת - שקובעת לא פעם את הטון התרבותי בארץ ופורצת דרכים חדשות. אירועי חנוכ​​ה הרבים והמגוונים הם ביטוי נוסף ליצירתיות הירושלמית ולעושר התרבותי בו אני כה גאה. בחג האורים אני רוצה לברך את ראש העיר הנכנס, משה ליאון - בהצלחה רבה. אני בטוח שהאור הגדול שדולק מעל ירושלים ימשיך בשנים הקרובות ויאיר את העיר גם תחת הנהגתו. בואו לירושלים, צאו לבלות בה ולהנות מהאווירה שיש רק בה".

 


 


 

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, ציין כי "ימי החנוכה העומדים לפתחנו הם הזדמנות נפלאה להעלות את ירושלים על ראש שמחתנו. בימים ההם עמדנו למבחן המוסר - היהודים, הלכידות הלאומית והנכונות לתת מעצמך למען הקהילה והזולת. נס חג החנוכה השיב לעם ישראל את השליטה בקודשינו ובעיר ירושלים לדורות. בחג החנוכה הזה, עיריית ירושלים גאה להביא בפניכם מגוון רחב של פעילויות תרבותיות וקהילתיות המותאמות לכל קבוצות האוכלוסייה וכל טווח הגילים. נצלו את החג לבילוי ולהנאה של כל המשפחה. כולי תקווה כי נחגוג את החג הזה בסימן של אחדות הקהילה. אני מאחל לכולנו שנדליק השנה הזאת בירושלים, בחג החנוכה, אור של תקווה לשלום בינינו לבין עצמנו כקהילה, ולאחר מכן לשלום עם שכנינו".

 

אריאלה רג'ואן, סמנכ"לית תרבות, חברה וספורט, הוסיפה כי "בשבוע הקרוב נחגוג את חג החנוכה ברחבי העיר. במהלך תשעת ימי החג יתקיימו אירועים ופעילויות מגוונות ומהנות במינהלים הקהילתיים, בספריות העירוניות, במוסדות התרבות ובשכונות - להנאת תושבי העיר. חג חנוכה שמח!"


חזור