הודעות דובר הצללות מוסדות חינוך - עיריית ירושלים

חכמים בשמש: 2 מליון ₪ להצללת מוסדות חינוך

​בימים הקרובים יצא לדרך פרויקט הצללות חדש, במסגרתו יותקנו הצללות בכל מבני החינוך וחצרותיהם ברחבי ירושלים

ללא תאריך

10/08/2017

31/12/1969 18:00

נגישות :

 

לפרטים נוספים :

תמונה1

הפרויקט יצא לדרך בהובלת ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, ניר ברקת, ובאמצעות השקעה מיוחדת של 2 ₪. מדובר בחלק נוסף ממהלך מקיף במנח"י, שמיועד לשפר ולשדרג את מוסדות החינוך בעיר. במסגרת זאת, עתידות להתווסף השנה 189 הצללות לגני הילדים ובתי ספר: 69 הצללות בגני ילדים, 20 הצללות במוסדות החינוך המיוחד, 65 בבתי הספר היסודיים ו-35 בבתי הספר העל יסודיים.

המטרה העומדת לנגד עינינו היא סיפוק הצורך הבסיסי והחשוב של תנאי למידה ראויים ושהות נעימה ובטוחה של ילדי ירושלים בבתי הספר והגנים, לצד המשך שיפור הניראות והבטיחות במוסדות החינוך בעיר. כחלק מתהליך זה נבנו הצללות מותאמות לצרכי כל מוסד שנבנה בשלוש השנים האחרונות. ברוב גני הילדים בעיר יסתיימו העבודות עד סוף שנת 2017.


ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, ניר ברקת, הדגיש כי "איכות חינוך היא גם תנאי לימוד איכותיים. לאחר שהשלמנו את פרויקט מיזוג כל כיתות הלימוד והגנים בעיר, אנו ממשיכים בשיפור ושדרוג מרחבי הלמידה ובהצללת חצרות מוסדות החינוך. זאת כדי לאפשר סביבת לימוד נוחה ומתקדמת, שמביאה לחיזוק מערכת החינוך ותורמת רבות לאיכות החינוך של ילדינו".


ראש מינהל חינוך, אביב קינן, מסר כי "לקראת שנת הלימודים התשע"ח, אנו סוגרים פערים בנושא ההצללות ומאפשרים לתלמידינו ליהנות מסביבה לימודית נוחה, מאפשרת ובטיחותית. בית ספר הוא לא רק מקום שלומדים בו חשבון או היסטוריה, ואין ספק שחצר בית ספר נעימה ומוצלת היא מוקד מרכזי לפיתוח יצירתיות וקשרים חברתיים."


 
 
חזור