קיימות בירושלים - עיריית ירושלים

אירועי קיימות וסביבה בעיר: מרץ 2017

​נייר ממוחזר תוצרת בית, הכנת ספסלים וכוורת ביודינמית, שוק אופנה מבגדי יד שנייה ואוזני המן ממולאים בצמחי בר – 65 אירועים ו-30 ארגונים מזמינים אתכם לעשות קיימות בירושלים.

ללא תאריך

28/02/2017

31/12/1969 18:00

תמונה1

עיריית ירושלים, מכון ירושלים למחקרי מדיניות, קרן ירושלים וההאב הסביבתי-חברתי של הגן הבוטני ישיקו במרץ את חודש "עושים קיימות בירושלים": אירוע ראשון מסוגו בעיר המחבר את כל הפעילות המתקיימת בעיר, וייתן ביטוי ציבורי לעשייה היומיומית הענפה ופורצת הדרך שנעשית במהלך השנה בתחום הקיימות. הכל במטרה להעלות את המודעות לתחום ולהנגישו לתושבים. כלל האירועים מרוכזים באתר הקיימות כאן.

בירושלים פועלים מעל 70 סוכני שינוי וביניהם עמותות, עסקים, יזמים, אמנים, מתכננים וגננים אשר מקדמים את תחום הסביבה והקיימות בירושלים במגוון תחומים כגון טבע עירוני, חקלאות אורבנית, בנייה ירוקה, תחבורה ואנרגיה.

חודש הקיימות בירושלים מתחבר לטרנד עולמי, ומהווה הזדמנות לחשוף את תושבי ירושלים לעשייה העירונית, לארגונים ולשאר סוכני השינוי בתחומי הקיימות והסביבה. המשתתפים יתוודעו לדרכים לשיפור אורח החיים ואיכות החיים.


"תפישת הקיימות התבגרה ועברה שינוי", מסבירה אריאלה צוויקל מעיריית ירושלים. "היום כבר כולם יודעים שקיימות זו דאגה לסביבה, יצירת דיאלוג מפרה בין האדם לקהילה ולטבע וההבנה שקיימות שייכת לכל היבט בחיים שלנו בעיר. הכל יחדיו מתחבר למצרף שמשפיע על איכות החיים של כל אחד מאיתנו, ומה מביע את זה טוב יותר מחוויות אישיות ומשפחתיות?"

 

אירועי הקיימות בירושלים נפתחו בכנס השנתי לקיימות וקהילה שהתקיים בתאריך ה-1/3/17 בבית הנסן.

 

לאירועים המתקיימים בגינות הקהילתיות לחצו כאן


לרשימת האירועים המלאה בקרו באתר הבית של החודש.


חזור