תלפיות מתעוררת: אירועים באוגוסט-ספטמבר – עיריית ירושלים

תלפיות מתעוררת: אירועים באוגוסט-ספטמבר

בבוקר החלפת שמנים - בערב שרים ונהנים: כחלק מפעילות פיתוח המסחר של האגף לקידום עסקים תתקיים שורת אירועים בסימן דו-קיום במהלך החודשים אוגוסט וספטמבר 2017

תצוגת תאריך

02/08/2017

31/12/1969 18:00

נגישות :

 

לפרטים נוספים :

תמונה1

האגף לקידום עסקים יוצא בסדרת אירועים לא שגרתיים לציבור הרחב בתלפיות, כחלק מפעילות האגף לקידום ופיתוח המסחר ברחבי העיר. במהלך החודשים אוגוסט וספטמבר יתקיימו ארבעה אירועים בשיתוף עם הארגונים "כולנא ירושלמים", "מדרסה", "דאבל ירושלמי" ועוד. הופעות מוזיקליות, מופע קפוארה, ערבי שירה ותחרויות שש-בש – כאלה אלה ועוד יתקיימו בסימן דו קיום ודיאלוג בין יהודים וערבים. האירועים ללא תשלום ופתוחים לציבור הרחב.


במקביל לאירועים, בעלי העסקים באזור יזכו בהזדמנות לחשוף את העסקים שלהם לקהל הרחב ולקבוע מחירים מיוחדים לבאי האירוע. היוזמה גובשה ויצאה לפועל ע"י גידי שון, מנהל הפיתוח העסקי בתלפיות וכן ע"י קבוצת ירושלים למחקר, פיתוח וצמיחה.


הפרויקט "פשוט שרים", גולת הכותרת של האירועים, הושק לפני כשבע שנים על ידי ירושלמים יהודים וערבים. זאת במטרה ליצור מפגש בין ערבים ויהודים דרך שירה ומוסיקה - כבסיס לדיאלוג. השימוש במוסיקה נעשה כפלטפורמה להכרת התרבויות והשפות.


ניר ברקת, ראש העיר ירושלים, הדגיש כי "עסקים הם מנוע הצמיחה של כלכלת העיר ואני רואה חשיבות רבה בקידומם. על כן, עיריית ירושלים שמחה על האפשרות לתמוך בעסקים הרבים באזור תלפיות ובאותה הזדמנות גם להושיט יד לדו-קיום, הידברות וקירוב לבבות."


גידי שון, מנהל פיתוח עסקי תלפיות, הסביר כי "כחלק ממגמת הצמיחה בתחום המסחר באזור תלפיות, אני שמח על שיתוף הפעולה שמאגד כוחות תרבותיים, מסחריים ועירוניים – אשר יחד יוצרים סינרגיה ירושלמית אותנטית כמו החגיגה הנפלאה הזאת - לרווחת התושבים ולשגשוג העסקים."


האירועים המרכזיים:

2.8.2017 (רביעי) – הופעה של אפי דוייב וג'רבה גרוב ברח' פייר קניג 20 (מתחם החנייה מול החנויות "כלי זמר" ו"למטייל").
14.8.2017 (שני) – הופעה של מרגלית צנעני ברח' פועלי צדק 2 (מתחם הוצאת ביאליק). במקביל, יתקיימו השלבים המוקדמים בתחרות השש-בש של "דאבל ירושלמי".
האירועים הבאים יתקיימו ב-6.9.2017 (רביעי) במתחם יד חרוצים 16, וב-13.9.2017 (רביעי) ברח' יד חרוצים 11 (על גג הבניין של עמותת שק"ל).


 
 
חזור