נבחרת הרובוטיקה של סליגסברג לטקסס- עיריית ירושלים

יוסטון, יש לנו זוכה: נבחרת הרובוטיקה של סליגסברג לטקסס

נבחרת הרובוטיקה של תיכון סליגסברג תייצג את ירושלים בתחרות העולמית ביוסטון, טקסס​

ללא תאריך

10/04/2018

31/12/1969 22:00

נגישות :

לפרטים נוספים :

 נבחרת סליסברג

תמונה1

נבחרת הרובוטיקה של תיכון סליגסברג משכונת ארמון הנציב זכתה בפרס ה- Rookie All-Star בתחרות רובוטיקה ארצית בשם FRC (First Robotic Competition). התחרות התקיימה בהיכל מנורה מבטחים בשבוע שעבר. הפרס נקטף בזכות פעילותה החברתית של הנבחרת בקהילה ובשל חשיפת בתי ספר ותלמידים רבים לתחומי הרובוטיקה, המדע והטכנולוגיה.
בשבוע הבא תטוס נבחרת הרובוטיקה של תיכון סליגסברג ליוסטון, טקסס; שם תהייה הראשונה לייצג את העיר ירושלים בתחרות הרובוטיקה ה- FRC העולמית, מול נבחרות תלמידים מכל העולם. 
נבחרת הרובוטיקה של סליגסברג, בהובלתו של רכז המגמה ארז נחמנזון, החלה לפעול בבית הספר בשנת הלימודים הנוכחית. זאת לאחר שגובשה ופותחה במשך ארבע שנים, וכבר הספיקה לזכות בפרסים  Rookie seed ו Rookie All-Star. היא אף דורגה במקום הראשון מבין הקבוצות הירושלמיות. את הפרס האחרון השיגה הנבחרת לאחר שהעפילה לתחרות הגמר הארצית, בה התמודדה מול 45 נבחרות רובוטיקה מובילות מכל הארץ.

 

מנהלת תיכון סליגסברג, הגב' גלית קמיניץ, ציינה כי "אנו מברכים על ההישג המשמעותי ומודים לעיריית ירושלים ולמנח"י על התמיכה והסיוע בהוצאת המשלחת. הודות לעשייתם היוצאת דופן של תלמידי מגמת רובוטיקה, בהובלתו של הרכז ארז נחמנזון - זכינו להיות בית הספר הראשון שמייצג את העיר בתחרות הרובוטיקה ה- FRC העולמית. התהליך שעברה הנבחרת מבטא את מהות בית הספר שלנו, המאפשר לתלמידים להגשים הישגים ויעדים בזכות מודל הניהול העצמי והדיאלוג המתקדם בין מורים לתלמידים"
רכז מגמת רובוטיקה, ארז נחמנזון, אמר: "אנחנו מודים לארגון PICO Kids הירושלמי, התומך בנו לאורך כל הדרך, למנטור אריק טומרקין ולבית הספר סליגסברג, על כך שהוא מאפשר ומעודד את התלמידים למצוינות חברתית ומקצועית - מה שמהווה בסיס להישג המרשים הזה".
גם במנח"י מברכים על ההישג וציינו כי הם "גאים בבית הספר שמוביל למידה חדשנית ומשמעותית. נמשיך לפעול על מנת לאפשר למורים ולתלמידים הירושלמים ליזום בבתי הספר ולהוביל חינוך ירושלמי מצוין".


חזור