53,000 פרחים בכל העיר לרגל החגים – עיריית ירושלים

53,000 פרחים בכל העיר לרגל החגים

מדובר במבצע חסר תקדים לשתילת צמחים עונתיים בכל רחבי ירושלים לכבוד השנה החדשה

תצוגת תאריך

25/09/2017

31/12/1969 18:00

נגישות :

 

לפרטים נוספים :

תמונה1

האגף לשיפור פני העיר (שפ"ע) החל במבצע חסר תקדים לשתילת צמחים עונתיים חדשים בכל רחבי העיר לקראת השנה החדשה. עד תום המבצע יישתלו כ-53 אלף פרחים וצמחים עונתיים: בשמת, פטוניות, אנגולינה, ציניות, לע-הארי יעשירו בגוונים מרהיבים את איי התנועה, הצמתים, הגנים הציבוריים, הכיכרות והגינות והציבוריות. הצמחים יישתלו במרכז העיר, בתלפיות, בעמק רפאים, בקטמון, בגבעת שאול, בהר נוף, ברוממה, בבית וגן, בהר-חומה, בארמון הנציב, ברמת אשכול, בגילה ובשכונות רבות נוספות.

בהתאם למדיניות החיסכון במים שלנו, הוחלט לשתול אלפי פרחים וצמחים מסוגים שמסוגלים לפרוח למשך פרק זמן ארוך ללא טיפול יומי. מדובר בצמחים באיכות טובה הנשתלים באופן קבוע במדינות רבות באירופה, וזאת בשל יופיים, עלותם הזולה ועובדת היותם חסכוניים במים.

ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, הכריז כי "לקראת השנה החדשה נצבע את ירושלים בשלל גוונים ובפרחים שיחממו את הלב ויקבלו את מאות אלפי המבקרים, התיירים והאורחים שיעלו לרגל לירושלים של זהב".

ראש מינהל תפעול, איציק נידם, הדגיש כי "אנו משקיעים משאבים רבים בשיפור חזות העיר ועשרות אלפי הפרחים שנשתול יפריחו את כל פינות העיר וישדרגו את יופיה".


 
 
חזור