ברקת חנך סיירת אופנועים חדשה - עיריית ירושלים

ברקת חנך סיירת אופנועים חדשה

​ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, חנך את סיירת האופנועים החדשה שהקימה העירייה לאבטחת מוסדות החינוך בירושלים

ללא תאריך

25/02/2018

31/12/1969 22:00

נגישות :

לפרטים נוספים :

תמונה1

היחידה החדשה מונה 24 לוחמים בעלי הכשרה מבצעית הרכובים על 12 אופנועים ומצוידים באמצעי לחימה והגנה מתקדמים, שייתנו מענה מיידי ואיכותי לכל אירוע. היא מתווספת למערך האבטחה ההיקפית שפועל בשנים האחרונות בעיר ומונה 24 ניידות סיור בגני הילדים, זאת כחלק מתפיסת האבטחה ההיקפית הנותנת מענה לכלל מוסדות החינוך ובעיקר למוסדות שבהם אין מאבטח צמוד.

 

צוותי האבטחה ההיקפית מופעלים על ידי מוקד הביטחון העירוני, ומחוברים ישירות ללחצני המצוקה הקיימים במוסדות החינוך, כדי לקצר ככל האפשר את זמן התגובה באירוע.

תמונה ראש העיר 

 קרדיט לתמונות: נעם פיינר.

יחידת האופנועים החדשה הוקמה ביוזמת אגף חירום וביטחון בעירייה בשיתוף פעולה צמוד עם משטרת מחוז ירושלים, ובסיוע ותמיכה של המשרד לביטחון פנים. מדובר במהלך שמגיע כחלק מהרחבת מערך האבטחה ההיקפי של מערכת החינוך בעיר.

ראש העיר, ניר ברקת, הדגיש כי "ביטחון תלמידי ירושלים נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו. מאבטחי מוסדות החינוך הם האנשים שעומדים בחזית ההגנה על ילדי העיר, ואנו מוקירים אותם. הקמת הסיירת המיוחדת תגביר את הביטחון במוסדות החינוך ובעיר, תאפשר מענה מהיר לכל אירוע ותשמור על ילדינו".

תמונה אופנועים 

 קרדיט: נעם פיינר.


מנכ"ל העירייה, אמנון מרחב, הסביר כי "אנחנו משקיעים משאבים אדירים במערכת החינוך ובאבטחת תלמידי ירושלים כדי לאפשר להם ללמוד בבטחה ובהצלחה. נמשיך לחזק את המאבטחים וצוותי הביטחון העושים מלאכת קודש בשמירת ביטחון התלמידים".

מנהל אגף חירום וביטחון, עוזי חן, אמר כי "בשנים האחרונות הרחבנו את מערך האבטחה של מוסדות החינוך בעיר, הוספנו מעגלי אבטחה, הוספנו ציוד מתקדם - גלוי וסמוי. נמשיך לפתח ולחזק את המערך, את הלוחמים ואת המאבטחים ששומרים על ילדי ירושלים".


חזור