קובי ממליה נבחר למנהל אגף תחבורה ופיתוח תשתיות בעיריית ירושלים – עיריית ירושלים

קובי ממליה נבחר למנהל אגף תחבורה ופיתוח תשתיות בעירייה

ממליה החל את דרכו כסטודנט בעירייה, הוא בעל תואר מוסמך (MA) בתוכנית למינהל ציבורי ובתכנון ערים ותואר בוגר (BA) במדע המדינה ויחסים בין לאומיים.​

תצוגת תאריך

29/12/2016

31/12/1969 18:00

קובי ממליה

תמונה1

​קובי ממליה (46), אשר למנהל אגף תחבורה ופיתוח תשתיות בעיריית ירושלים, החל את דרכו כסטודנט בעיריית ירושלים ושימש בשורה של תפקידים ניהוליים בעיריית ירושלים מאז 1998. הוא בעל תואר מוסמך (M.A) בפקולטה למדעי החברה בתכנית למינהל ציבורי ובתכנון ערים באוניברסיטה העברית בירושלים ובעל תואר בוגר (B.A) בפקולטה למדעי החברה בחוגים מדע המדינה ויחסים בין לאומיים באוניברסיטה העברית בירושלים.

ממליה שימש בעירייה כמנהל תחום תחבורה ציבורית ומידע תנועתי, סגן מנהל האגף לתחבורה ציבורית ופרויקטים ומנהל המרכז המטרופוליני לניהול תנועה ותחבורה ציבורית באגף לתחבורה ופיתוח תשתיות, במינהל התכנון בעירייה.

העיר ירושלים נהנית בשנים האחרונות מתנופה גדולה בתחום פיתוח התשתיות, הדרכים והתחבורה בעיר. ממליה הוא בעל ניסיון מקצועי עשיר וארוך שנים בהכרת המערכת העירונית בכלל ותחומי התנועה, הדרכים והתשתיות בעיקר. הוא יזם, קידם והוביל פרויקטים בתחומי תחבורה ותשתיות בשיתוף פעולה פורה והדוק עם כלל גורמי התחבורה בעיר.

ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, בירך על המינוי ואמר שהוא בטוח כי "מר ממליה ימשיך לקדם את נושא התחבורה ופיתוח התשתיות בעיר. ניסיונו רב השנים והמגוון בתחום התחבורה והתשתיות יעזור להפוך את ירושלים לעיר המובילה בתשתיות התחבורה, כראוי לבירת ישראל".


חזור