למעלה מ-300 מיליון ₪ בשיתוף מפעל הפיס יושקעו במבני ציבור בעיר - עיריית ירושלים

למעלה מ-300 מיליון ₪ יושקעו במבני ציבור בשיתוף מפעל הפיס

​התקציב ישמש להקמת מרכז אומנויות בגילה, מתנ"ס בחומת שמואל, מרכז לעולי אתיופיה בנווה יעקב, מבנה מורחב לתיאטרון הקרון, בריכות שחייה, אולם התעמלות באום ליסון ומעונות יום בשכונות.

ללא תאריך

26/10/2017

31/12/1969 22:00

נגישות :

 

לפרטים נוספים :

תמונה1

בשיתוף מפעל הפיס, נשקיע בשנים הקרובות למעלה מ- 300 מיליון ₪ בהקמת מבני ציבור רבים בשכונות העיר. המיזמים השונים ממומנים באמצעות תקציבים ממפעל הפיס, תקציבי עירייה ותקציבים נוספים.

לאחרונה, הסכים  מפעל הפיס להקדים את העברת תקציבי 2019 – 2020 בסך של כ- 80 מיליון ₪, שיתוספו לתקציבים קודמים שהתקבלו מהפיס ומגורמים שונים. זאת לאור חשיבות המיזמים והבטחת המשך הקמתם. רשימת המיזמים תובא לאישור ועדת הכספים העירונית ולאחריה לאישור מועצת העיר. לאחר אישור המועצה - תועבר רשימת המיזמים לאישור מפעל הפיס.

התוכניות לשנים הקרובות מצטרפות למהפכת התשתיות המתקיימת בעיקר בהקמת תשתיות ספורט ומגרשים, מבני תרבות וכבישים.

 


ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, אמר כי "אנו מגדילים כל העת את המשאבים לפיתוח השכונות ופיתוח איכות החיים בהם. בשנים הקרובות יזכו התושבים בשכונות בעיר לתשתיות חדשות ומתקדמות - בריכות שחייה, מגרשים, אולמות, מעונות יום ומיזמים רבים נוספים. אני רוצה להודות ליו"ר מפעל הפיס, עוזי דיין, על השותפות והנכונות להירתם לטובת העיר ירושלים. תושבי העיר כבר מרגישים את מהפכת התשתיות שלנו בכל פינה, ואנו נמשיך לקדם ולהקים מיזמים נוספים שישדרגו משמעותית את איכות החיים בעיר".

 

יו"ר מפעל הפיס, אלוף (במיל') עוזי דיין, הסביר כי "הקדמת הקצאות על בסיס השנים 2019 – 2020 נותנת לרשויות המקומיות יכולת להקדים ולממש מיזמים התחום החינוך, הרווחה, התרבות והספורט - לשיפור איכות החיים של התושבים. גם בעניין זה אנו מעלים את ירושלים על ראש שמחתנו".

 

 (תמונה ראשית אדריכל שלנסקי - v5 אדריכלים, תמונה 2 - אדריכל שירי פרץ)


 
 
חזור