איתן ברזילי נבחר לראש מינהל הפיתוח העסקי-כלכלי בירושלים – עיריית ירושלים

איתן ברזילי נבחר לראש מינהל הפיתוח העסקי-כלכלי בירושלים

לברזילי למעלה מ-30 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בכירים בתחום ההיי-טק, כולל ניסיון עשיר בתכנון ופיתוח עסקי ואסטרטגי בחברות בינ"ל, והוא בוגר תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת ת"א.​

תצוגת תאריך

29/12/2016

31/12/1969 18:00

תמונה1

איתן ברזילי נבחר לראש מינהל פיתוח בעירייה, העוסק בפיתוח העסקי-כלכלי ונכסיה של העיר ירושלים. במסגרת תפקידו, יהיה ברזילי אחראי על פיתוח נושאי תעסוקה ועסקים, נכסי העירייה ומבני ציבור, כלכלה אורבנית וטכנולוגיה עתידית לשיפור השירות לתושבים ולעסקים. כמו כן, הוא יהיה אחראי על המשך התנופה לפיתוחה של ירושלים.

לברזילי למעלה מ-30 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בכירים בתחום ההיי-טק, כולל ניסיון עשיר בתכנון ופיתוח עסקי ואסטרטגי בחברות בינלאומיות אותן ייסד וניהל, כולן מקבוצת חברות פאקרד-בל. ברזילי היה פעיל בתעשיית ההיי-טק הישראלית כשותף בקרנות הון סיכון, ופעל לקידום ולהצלחת מספר חברות סטארט-אפ. ברזילי ניהל חברת ייעוץ לרשויות מקומיות וגופים ממשלתיים, במסגרתה יזם וניהל פרויקטים טכנולוגיים לקידום החדשנות בחינוך ויישום טכנולוגיות חדשניות במסגרת "עיר חכמה". כמו כן, ייעץ למשרד הכלכלה ומכון הייצוא, בסיוע ליצואנים בתחום ההיי-טק. ברזילי הוא גם בוגר תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל-אביב.

מינהל הפיתוח, שהוקם לפני כשנתיים - מוביל את הפיתוח הכלכלי, העסקי והטכנולוגי של העיר והעירייה, מתוך ראייה של חדשנות, יזמות ושיפור השירות לתושבים ולעסקים. המינהל אחראי על פיתוח כלכלי ועסקי בגבולות העיר ירושלים, פיתוח כלכלי של נכסי העירייה, ופיתוח ויישום כלים טכנולוגיים והתאמתם למציאות המודרנית - כמו אפליקציות סלולאריות, שירותי ענן באינטרנט, וכלי ניהול שליטה ובקרה מתקדמים במסגרת אימוץ טכנולוגיות של "עיר חכמה".

ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, הדגיש כי "ניסיונו העשיר והמגוון של ברזילי הוא נכס שיעמוד מעתה לרשות העיר ירושלים. אנו מפתחים ומקדמים כל העת את העיר ואת השירותים לתושבים, ואני בטוח שמינהל הפיתוח בניהולו של איתן ברזילי יוביל את התנופה הטכנולוגית והכלכלית בה התחלנו".

מנכ"ל עיריית ירושלים, עו"ד אמנון מרחב, הוסיף כי "מימוש היעד האסטרטגי לפיתוח העסקים והכלכלה בעיר, בשילוב טכנולוגיות חדישות - הוא קריטי לשיפור עבודת העירייה והמשך פיתוחה. לכן, חשיבותו של מינהל הפיתוח כה גדולה וכה מרכזית בעבודת העירייה, ויחד עם איתן ברזילי נפעל למישוש האתגרים והיעדים שהצבנו לעצמנו."


חזור