גאון קולינרי על גלגלים? אנחנו מחפשים אותך - עיריית ירושלים

גאון קולינרי על גלגלים? אנחנו מחפשים אותך

אנחנו מחפשים משאיות אוכל מטעם מיטב המסעדות, אשר יביאו את הקולינריה הירושלמית לשכונות במסגרת "להקת אוטו-שף" – מערך משאיות של אוכל משובח שיגיעו לשכונות ולמרכזי התעסוקה והבילוי בעיר​.

תצוגת תאריך

12/02/2017

31/12/1969 18:00

גאון קולינרי

תמונה1

אם אתם גאונים קולינריים על גלגלים - אנחנו מחפשים אתכם! זאת לצורך הקמת מערך משאיות אוכל של מיטב המסעדות, אשר יוציאו מגבולות המסעדות את מיטב המאכלים ויגיעו איתם לשכונות, למרכזי התעסוקה ולמרכזי הפנאי בעיר – ממש כמו משאיות האוכל המפורסמות בניו יורק.

הרעיון להקמת הלהקה נולד כיוזמה של האגף לקידום עסקים יחד עם צוות החדשנות של קרן בלומברג, במטרה לסייע לעסקים הירושלמים, לחזק את המסעדות בעיר, להעשיר את המרחב הציבורי בשכונות העיר ולהפוך אותו לאטרקטיבי יותר לתושבים.

ירושלים היא עיר שידועה בקולינריה שלה: ריבוי המגזרים והעדות יצרו מטבחים איכותיים עם נשמה, שהולידו את מיטב המסעדות אשר נדדו למקומות שונים בארץ ובעולם. כעת אנחנו רוצים להביא את הטעמים גם לשכונות העיר.

במסגרת המיזם החדש יוקם מערך של כ-7 משאיות אוכל שונות, עשר יפעל כמקשה אחת וינוע ברחבי העיר במסלול מאורגן מראש. בשעות היום המערך ימוקם באזורי תעסוקה כמו מרכז העיר, הר חוצבים וקריית הממשלה, וייתן מענה לעובדים ולבעלי העסקים בעיר. בשעות הערב תגיע הלהקה לשכונות העיר ולפארקים בשכונות יחד עם פעילות תרבותית תומכת, כחלק מפיתוח והעשרת ההווי הקהילתי. כל ניידת תייצג סוג אחר של מזון, ובכל ניידת יימכר אוכל מז'אנר קולינרי מסוים במטרה לתת לקהל טעימה מהמגוון הרחב של הקולינריה הירושלמית והארצית.

ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, הדגיש כי "הקולינריה הירושלמית ידועה כבר בכל העולם ומושכת אליה מבקרים ותושבים רבים. כעת אנו רוצים להביא את המסעדות אל התושבים, אל העובדים ואל השכונות - כדי לחבר את ירושלמים לעסקים בעיר ואת העסקים לירושלמים".

מנהלת האגף לקידום עסקים, ענבל מוזס, ציינה כי "באזורים רבים בעיר - במרחב הציבורי, באזורי התעסוקה ובשכונות - יש מחסור בשטחי בילוי ומסחר. הפרויקט שיזמנו יביא את העסקים אל השכונות ואל התושבים, וייתן מענה לצורך הקיים בשכונות העיר לצד חיזוק העסקים" .

רוצים להגיש מועמדות למכרז? לחצו כאן


חזור