תשתיות מחשוב חדשות- עיריית ירושלים

תשתיות מחשוב חדשות – שירות יעיל יותר וחיסכון של מיליוני ₪

השלמנו בימים האחרונים מהלך לשדרוג תשתיות המחשוב ומערכות המידע העירוניות, אשר עתיד להניב שירות נגיש ויעיל יותר לתושבים ולעסקים, לתרום לאבטחת האתר ולחסוך מיליוני ₪ ​

תצוגת תאריך

23/01/2018

31/12/1969 22:00

נגישות :

לפרטים נוספים :

חדר מיחשוב

תמונה1

​השלמנו מהלך כולל לשדרוג התשתיות הדיגיטליות באמצעות העברת מרכז המחשוב העירוני ושדרוגו אל משכנו החדש: חוות השרתים המאובטחת של חברת בינת בהר חוצבים. המהלך התבצע בשיתוף עם חברות נס טכנולוגיות, דור טכנולוגיות ובינת תקשורת מחשבים.

מעבר יחידת המחשוב הינו חלק ממהלך כולל של טרנספורמציה דיגיטלית. מהלכים נוספים המבוצעים בימים אלו הינם שדרוג האתר העירוני, שדרוג האפליקציות הסלולריות, שדרוג מערכות מוקדי התמיכה העירוניים והחלפת מערכת הטלפוניה העירונית במערכת דיגיטלית אינטרנטית מתקדמת. כל אלה ישפרו את הקשר עם התושבים ויאפשרו שקיפות, ינגישו מידע בזמן אמת, ויגבירו את שיתוף התושבים בהליכי קבלת ההחלטות.

איתן ברזלי, ראש מינהל פיתוח עסקי כלכלי וטכנולוגי, הסביר כי "שדרוג מרכז המחשוב ואיכות מערכות המחשוב הינו מרכיב חשוב בטרנספורמציה הדיגיטלית שאנו מובילים בעיר. זה יבטיח שיפור מהותי של השירותים המקוונים, יבטיח את הנגשתם לתושבים ולעסקים ויבטיח את הפיכתם למהירים, ליעילים ולזמינים יותר מבעבר".

אלון בן צור, מנכ"ל בינת תקשורת, הסביר כי החברה "שמחה וגאה לקחת חלק במהלך עמוק של טרנספורמציה דיגיטלית שמבצעת עיריית ירושלים. כיום, יותר ויותר גופים גדולים - מוניציפאליים ואחרים - עוברים לאירוח שרתים וחדרי מחשוב בסביבה ירוקה ומאובטחת. זאת על מנת לחסוך בעלויות מצד אחד וליהנות מהתמחות בתמיכה וטכנולוגיה מתקדמת מנגד. אנחנו מאמינים שעד מהרה תוצאות השדרוג יורגשו גם בקרב התושבים שייהנו משירות יעיל , נגיש ובטוח יותר".

איתמר קורנפלד, מנמ''ר והממונה על אבטחת מידע, ציין כי  "חדר המחשב העירוני החדש ערוך לשרת את תושבי ירושלים אל מול אתגרי העידן הדיגיטלי. אני שמח לבשר שהמעבר בוצע בהצלחה יתרה וללא תקלות."

קרדיט לתמונה: אריה חמד


חזור