ערב משחקי קופסה ב-8.8- עיריית ירושלים

הסוף ל"אמא משעמם לי"

ערב משחקי קופסה ב-8.8, קמפינג בגינה ועוד 15 פעילויות ב-15 ₪ בלבד: זה מה שעושים בקיץ עם הילדים בירושלים!​

ללא תאריך

08/08/2018

31/12/1969 22:00

נגישות :

לפרטים נוספים :

תמונה1

​הורים ירושלמים - זה בשבילכם. עיריית ירושלים תופרת לכם את הסוף של הקיץ עם פעילויות משפחתיות מהנות שייסגרו לכם את הפינה.

בשיתוף פעולה עם חברת קודקוד, עיריית ירושלים מרימה ערב של משחקי קופסה להורים וילדים. האירוע יתקיים ב-8.8 (רביעי) בין השעות 16:00 ל-19:00 במתחם התחנה. חברת קודקוד תספק 40 משחקי קופסה מגוונים וייחודיים, והורים יוכלו להגיע לבחור משחק ולשחק עם הילדים אחר הצהריים. בהמשך, בכוונת חברת קודקוד להפיק משחק קופסה ירושלמי בסגנון מונופול, אשר יכלול את האתרים והסיפורים הירושלמיים המוכרים ואהובים.
בנוסף, רשות הצעירים מזמינה את המשפחות הצעירות לפסטיבל אוהלים בגינות הקהילתיות.

הביאו אוהלים, אוכל ומחצלות ופשוט רדו לגינה ליד הבית. בגינות יהיה אפשר להנות מפעילויות ערב לכל המשפחה, פעילויות יצירה, שירה בציבור ושינה בחיק הטבע העירוני שליד הבית. אירועי הקמפינג בגינה יערכו בגינות בוסתניה, גוננים, סן סימון וגן הקיפוד ב-9.8 (חמישי) החל מהשעה 17:00 ועד  לשעה 10:00 ביום למחרת. הרשמה לאירוע בעלות של 50 ₪ בלבד- לחצו כאן להרשמה
במהלך 15 הימים האחרונים של חודש אוגוסט יתקיימו 15 פעילויות ב- 15 מקומות בילוי, אשר יאפשרו לציבור הרחב להשתתף ב- 15 שקלים בלבד. בין המקוממות המשתתפים במבצע ניתן למנות את: הספייס לייזר, הפעלטון בקניון הדר, הסינמטק, הג'ימבורי בבאולינג לב תלפיות, יס פלאנט, תיאטרון אורנה פורת בבית שמואל, חדר בריחה "סיקרט רום" , הסמארטקווסט בנחלת שבעה, עולם הילדים של ענתי במתחם התחנה, עין יעל, קארטינג לב תלפיות, מוזיאון ארצות האסלאם ומוזיאון המדע.
כמובן שהקיץ הירושלמי לא יהיה שלם בלי אירוע "ירושמים" השנתי, אשר חוזר גם השנה. שלושה ימים של משחקי מים יוצעו לילדים בנחל רפאים, בין התאריכים 27-30.8 (שני-חמישי). בכל יום יתקיימו שלושה סבבים של כשעה וחצי במתחם; אשר יכללו מתנפחי מים ענקיים, מסלול מכשולים פעילויות לקטנטנים. האירוע בעלות של 10 ₪ בלבד ובהרשמה מראש-לחצו כאן.
שלמה לוי, מנהל רשות הצעירים בעיריית ירושלים, הדגיש כי "השקעה במשפחות הצעירות היא השקעה לטווח ארוך בעתידה של ירושלים. אנחנו לא חוסכים מאמצים יצירתיים כדי להקל על ציבור ההורים ולהפוך את הקיץ הירושלמי לאוסף של הנאות וחוויות לדור הצעיר. אני מזמין את כולם לקחת חלק בפעילויות סוף הקיץ של ירושלים".


חזור