אביב קינן מונה לראש מנח"י – עיריית ירושלים

אביב קינן מונה לראש מנח"י

קינן שימש בשנה האחרונה כמשנה לראש מנח"י וקודם לכן כיהן לאורך חמש שנים כסמנכ"ל קהילה, חינוך ורווחה בעיריית בת ים.​

תצוגת תאריך

23/03/2017

31/12/1969 18:00

אביב קינן

תמונה1

​אביב קינן נבחר השבוע לראש מינהל החינוך בעיריית ירושלים. בשנה האחרונה שימש כמשנה לראש מנהל החינוך, וקודם לכן במהלך חמש שנים כסמנכ"ל קהילה, חינוך ורווחה בעיריית בת ים. בתפקיד זה הוביל את כלל מערכת החינוך והרווחה, לצד פרויקטים קהילתיים, במכלול ההיבטים הניהוליים והתכניים. בנוסף, אביב היה שותף להקמת רשת בתי הספר ברנקו-וייס וניהל אותה במהלך שמונה שנותיה הראשונות.
 
אביב הינו בעל תואר שני במנהל חינוכי באוניברסיטת תל-אביב, תואר שני במנהל עסקים למנהלים באוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון במשפטים והיסטוריה באוניברסיטה העברית בירושלים. במהלך שירתו הצבאי שירת בחיל המודיעין.
 
ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, בירך אותו על בחירתו לתפקיד וציין כי  "עיריית ירושלים הציבה את נושא החינוך בראש סדר העדיפויות ומערכת החינוך בעיר נמצאת בתנופה. בפני המערכת ממשיכים לעמוד אתגרים רבים וגדולים ואני סמוך ובטוח כי אביב, שהינו איש חינוך עתיר ניסיון גם בתחום הניהולי - ידע להמשיך ולפתח את מערכת החינוך בבירה למובילה ולאיכותית בישראל ".

מנכ"ל העירייה, אמנון מרחב, אמר כי "אביב מביא עמו ניסיון ניהולי רחב והצלחות רבות מתפקידיו הקודמים. הוא משלב בנוסף לכך גם רמה פדגוגית גבוהה ביותר, שתסייע להוביל  את מנח"י בעתיד."


חזור