הורים, אתם מסודרים! קייטנות אוגוסט בגנים - עיריית ירושלים

הורים, אתם מסודרים! קייטנות אוגוסט בגנים

​לאחר הצלחת פיילוט קייטנות החודש ה-12, ביוזמת ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, ניר ברקת – ההרשמה לקייטנות בחודש אוגוסט חוזרת גם השנה עבור ילדי וילדות הגנים. הקייטנות יפעלו בין 1 עד 14 באוגוסט בעלות של 850 ₪

ללא תאריך

27/05/2018

31/12/1969 22:00

נגישות :

לפרטים נוספים :

תמונה1

​עם הצלחת פיילוט קייטנות גני הילדים בחודש אוגוסט בשנה שעברה, ביוזמת ראש העיר ומחזיק תיק החינוך ניר ברקת, גם השנה מבשרים בעיריית ירושלים על פתיחת ההרשמה לקייטנת החודש ה- 12. הקייטנות ייפעלו במהלך השבועיים הראשונים של חודש אוגוסט, והן מיועדות לילדי וילדות הגנים העירוניים בכל רחבי העיר, בכ- 70 מיקומים שונים שהוקצו לכך.
התוכנית מיועדת לילדים ולילדות בגנים העירוניים בלבד, ותפעל בין התאריכים 1 ע 14 באוגוסט 2018, כ' באב עד ג' באלול התשע"ח. הקייטנות יפעלו בין השעות 7:30- 16:00 לאורך 10 ימים בסה"כ, לא כולל ימי שישי. עלות התוכנית הינה 850 ₪ עבור כל התקופה, והוא כולל ארוחת צהריים חמה ופעילויות העשרה. הקייטנה תופעל בידי צוות שיגויס ויוכשר למטרת הקייטנה, ולא ע"י הצוות הקבוע של הגן.


ההרשמה לקייטנות אוגוסט נפתחה ב-27.5.18, י"ג בסיוון, והיא תסתיים ב-15.6.18 (ב' בתמוז). להרשמה לחצו כאן

ניר ברקת, ראש העיר ירושלים ומחזיק תיק החינוך, הדגיש כי הוא "רואה את החינוך כראשון בסדר העדיפויות העירוני - לעתיד ילדינו ולעתיד העיר ירושלים. אני שמח על הצלחת הפיילוט בשנה שעברה, ועל כך שגם השנה אנו יכולים לתת מענה לצורכי המשפחות הצעירות בחודשי הקיץ. ילדי ירושלים ייהנו מקייטנות עשירות ומגוונות וההורים מביטחון בכך שהם נמצאים בידיים טובות ומקצועיות. אנו נמשיך לפעול כדי למצוא פתרונות איכותיים למען תושבי העיר."


אריאלה רג'ואן, ראש מנהל תרבות חברה ופנאי, הסבירה כי היא "גאה שגם השנה אנחנו מצליחים להעניק להורי ירושלים בחודשי הקיץ רצף חינוכי מבוקר ועד ערב. גם השנה, בחודש אוגוסט, הורי הגנים יוכלו ללכת עוד שבועיים לעבודה בידיעה שיש לילדים פתרון ראוי. מעבר לקייטנות לילדים בבוקר, אנו מציעים שלל אירועי תרבות ופנאי לכל המשפחה ולצעירי העיר עד הערב. אנחנו עושים קיץ שמח בירושלים."

אביב קינן, ראש מינהל חינוך, ציין כי "עיריית ירושלים מובילה שיוויון הזדמנויות בחינוך ופועלת במהלך החופשות, כמו במהלך שנת הלימודים, כדי לאפשר לכל ילד וילדה מסגרות חינוכיות מצוינות. אנחנו מזמינים את ציבור הורי גני הילדים להירשם לקייטנות אוגוסט; ולהנות ממסגרות חינוכיות איכותיות, מושקעות ועירוניות".

קייטנת אוגוסט בגני הילדים העירוניים תפעל זו השנה השנייה באמצעות ארגון הקייטנות של ישראל. הקייטנה תיפתח במסגרת עם מינימום 24 ילדים ומקסימום 35 ילדים, בהתאם לתקן משרד החינוך. ארגון הקייטנות של ישראל שומר על הזכות לאחד בין גנים אשר לא ימלאו את מכסת ההרשמה המינימלית. ממטה הקייטנות העירוני באגף חברה בעיריית ירושלים, האחראי על הפעלת התכנית, נמסר כי ככל שיתמלאו גנים הם יפעלו לפתוח גנים נוספים.
 
להרשמה על בסיס מקום פנוי ובכפוף למינימום נרשמים - לחצו כאן
לבירורים נוספים ניתן לשלוח דואר אלקטרוני לכתובת kaytisrael@gmail.com

לכל הפרטים אודות תכניות הקיץ  לחופש הגדול לחצו כאן


חזור