מערכת חדשה לזימון תורים באינטרנט ובאפליקציה – עיריית ירושלים

מקצרים לכם: מערכת חדשה לזימון תורים באינטרנט ובאפליקציה

מרגישים שחבל לכם על הזמן? השקנו מערכת חדשה לזימון תורים אונליין, אשר צפויה לצמצם את זמני ההמתנה לשירותים השונים שמעניקה העירייה​.

תצוגת תאריך

14/12/2016

31/12/1969 18:00

תמונה1

במטרה לצמצם את זמני ההמתנה לשירותים השונים שאנו מעניקים, השקנו עבורכם מערכת חדשה לזימון תורים באינטרנט ובאפליקציה. ניתן להזמין את התורים ממש כאן דרך האתר וגם באפליקציית "ירושלמי".

בשלב הראשון, ניתן יהיה לזמן תורים למחלקת ההנחות באגף השומה והגבייה, כאשר כחלק מהשירות המערכת אף תדריך את מזמין התור בטפסים שעליו להביא על מנת לקבל את ההנחה. זאת על מנת לייעל את התהליך ולשפר את השירות. יצוין כי כבר בחודשים הקרובים צפוי השירות להתרחב ולכלול את כלל אגפי העירייה.

השקת השירות מצטרפת למהפכה שמקדמת עיריית ירושלים בשנים האחרונות. אפליקציית "ירושלמי" כוללת בתוכה את כל המידע על פעילויות ואירועים בעיר, מידע על שירותי העירייה, על חניונים ועוד. את האפליקציה הורידו כבר מעל ל-35,000 תושבים. בנוסף, הושקו אפליקציית הספורט הכוללת את כל מה שצריך וחשוב לדעת על ספורט בסביבה הקרובה לירושלים, ואפליקציית חיי הלילה של העיר. כמו כן, פותח שירות נגיש לציבור כבדי השמיעה בעיר.

סימה סיני, מנהלת הרשות לאיכות השירות, ציינה כי "האפשרות להזמין תורים ובכך לצמצם את זמני ההמתנה של התושבים מהווה צעד נוסף בהנגשה ושיפור של השירות הניתן לתושב ע"י אגפי העירייה. עם זאת, אנחנו לא עוצרים ביוזמה זו ונמשיך לקדם פעולות ויוזמות על מנת לשפר ולייעל את איכות השירות הניתן ע"י העירייה".


חזור