הפודקאסט העירוני הראשון בארץ – מירושלים!-עיריית ירושלים

הפודקאסט העירוני הראשון בארץ – מירושלים!

עיריית ירושלים מפיקה פודקאסט ראשון מסוגו העוסק בחדשנות חינוכית, שייקרא "שומעים חינוך" ויופץ לכ-180,000 אנשי חינוך ברחבי הארץ. זהו חלק ממהלך מתמשך של פיתוח החדשנות החינוכית בעיר.​

ללא תאריך

15/04/2018

31/12/1969 22:00

נגישות :

לפרטים נוספים :

פודקאסט

תמונה1

פודקאסטים אינם דבר חדש בנוף הדיגיטלי, אבל עירייה שמפיקה פודקאסט - עוד לא היה לנו. עיריית ירושלים ממשיכה למצב את עצמה כבירת החדשנות בישראל ויוצאת במהלך חדש מסוגו: הפקת סדרת פודקאסטים שיעסקו בנושא חדשנות חינוכית. הפודקאסט נוצר בשיתוף המגזין "הגיע זמן חינוך", "האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית" ומנח"י.

הפודקאסט מביא לקהל אנשי החינוך הישראלי ידע חדשני, מקצועני ואיכותי מאנשי המקצוע שעומדים בחזית הכיתה בכל יום – המורות והמורים שלנו. את הפודקאסט מנחה אמנון רבינוביץ, מורה להיסטוריה ואזרחות ומנהל חטיבת הביניים בבית הספר זיו בירושלים - אשר מארח אחת לשבועיים מורים ואנשי חינוך מעניינים ודן איתם בנושאים מגוונים.

זיו בר, מנהל גוף החדשנות של מנח"י, "ביתא מחנכים" אמר כי "החלטנו להרים את הכפפה ולהקליט תוכניות שעוסקות בנושאים אשר קרובים לליבנו כמו משחוק בחינוך, מרחבי למידה חדשניים, למידה מותאמת אישית ועוד. כמו כן, זה נועד לאפשר ולחלוק את העשייה החינוכית הירושלמית שמתרחשת בשטח".

עד כה עלו לרשת 2 פרקים:

1. הפרק הראשון עסק בדפוס חשיבה מתפתח ובצורות השונות שמורות ומורים יכולים לפתח אותו אצל תלמידיהם וגם אצלן/ם. לשם כך, התארחו בפרק זה חני אלתר-לוינזון, מורה למתמטיקה מאורט לוד; וירדנה פרבר, מורה לאנגלית מבית הספר זיו בירושלים. 
2. בפרק השני התארחו חווה טרייטל - מורה בבית הספר היסודי קשת תלפ"ז בירושלים; וחגית קליימן צופן, מורה למתמטיקה בתיכון בגין בראש העין. אמנון רבינוביץ אירח אותן לשיחה מרתקת על איך הופכים את הטעות לאורחת רצויה בכיתה.

להאזנה לפודקאסט- לחצו כאן


חזור